Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
czym się różni ten system od systemu Marasa?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
A żeby teraz wam udowodnić, że ten system nie jest zły to podam wam przykład. Właśnie przd chwilą tj.18:00 skończył się mecz o Tarczę Dobroczynności Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 2:1. Ja dałem na kuponie za 5zł na Chelsea, kurs 2.25 i skasowałem 10.10zł. Interes zaczyna się rozwijać.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
to ze jeden kupon trafiles nie znaczy ze od razu caly system bedzie dzialac
lol

zeby udowodnic wartosc systemu potrzeba nim pograc przynajmniej przez sezon.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
to ze jeden kupon trafiles nie znaczy ze od razu caly system bedzie dzialac
czepiasz sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pewnie zazdroscisz ze sam na to nie wpadłes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
Chcialem wam udowodnić,że ten system wcale nie jest zły na dowód podam was przykład. Dziś skasowalem tym systemem sałatę.Już wam pisze jak do tego doszło. Otórz postawiłem za 5zł, zrobiłem kurs 2 i zgarnąłem 10 zł.Chelsea - Arsenal 2:1 kurs 2.25 <lol>

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
lol ale super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jesteś kozak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dobry temat z humorkiem.Uśmiałem się. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jak będzie coś nowego to wpadnę poprawić humor.
A system jak system przy dobrej skuteczności będzie
wchodził.

pozdro.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Prezes nie łam się i olej ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zawsze najwiekszych geniuszów doceniają dopiero po śmierci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Witaj Prezes.
Dużo myślałem nad Twoim systemem i stwierdzam że jest naprawdę dobry. Nie przejmuj się nieprzychylnymi wypowiedziami, bo nie wszyscy są na tyle intelignetni żeby go zrozumieć.
Znam odpowiednich ludzi, którzy dysponują dużą ilością pieniędzy i chciałbym im polecić Twój system. Nie chcę im go jednak sam przedkładać więc prosiłbym abyś sam się z nimi skontaktował i do nich napisał i opisał swój system. Zostaniesz dokładnie poinformowany na jakich zasadach go wykorzystają i jaki procent wygranej otrzymasz. Myślę, że nie będzie to więcej niż 10%, ale biorąc pod uwagę ilość inwestowanej gotówki na pewno nie pożałujesz. Dobra na razie tyle. Podaje adres:
www.wolmed.online.pl [wolmed.online.pl]
Napisz koniecznie. Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Mogles podac przed meczem ze grasz Chelsea bo tez chcialem zgarnac troche salaty!! ale w sumie juz i tak dosc mi pomogles podajac system!

pozdro dla Ciebie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Quote
Witaj Prezes.
Dużo myślałem nad Twoim systemem i stwierdzam że jest naprawdę dobry. Nie przejmuj się nieprzychylnymi wypowiedziami, bo nie wszyscy są na tyle intelignetni żeby go zrozumieć.
Znam odpowiednich ludzi, którzy dysponują dużą ilością pieniędzy i chciałbym im polecić Twój system. Nie chcę im go jednak sam przedkładać więc prosiłbym abyś sam się z nimi skontaktował i do nich napisał i opisał swój system. Zostaniesz dokładnie poinformowany na jakich zasadach go wykorzystają i jaki procent wygranej otrzymasz. Myślę, że nie będzie to więcej niż 10%, ale biorąc pod uwagę ilość inwestowanej gotówki na pewno nie pożałujesz. Dobra na razie tyle. Podaje adres:
www.wolmed.online.pl [wolmed.online.pl]
Napisz koniecznie. Pozdrawiam.
lol tam napewno jego system docenią

Dołączył: May 2005
Posty: 861
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 861
Dobrze że są czasem takie tematy na forum można sobie poprawić humor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

pozdro dla prezesa jesteś moim idolem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
ale jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a gdzie mozna wykupić abonament na ten system?
ja się piszę...w końcu coś porządnego a nei jakies tam progresje i inne takie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 48
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 48
abonament u prezesa po 122zl + (vat)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
Prezesie bo nam buki pozamykaja jesli ty dajesz taki system do publicznej wiadomosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Czepiacie sie niepotrzebnie Prezesa,jesli niebedzie takich jeleni to z czego wy bedziecie wygrywac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Moja rada synu system jest dobry sprzedaj wszystko co masz bo warty jest grania za wysokie stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
Kolega Prezes grajac tym systemem wpadnie jak:

a)sliwka w kompot
b)kutas w pizde
c)kondon w cipsko


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


































<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />








<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Ale jaja:)
Dawno sie tak nie śmiałem.
Ja za abonament daje 200 zł + vat

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Nie bardzo rozumiem żartów z Prezesa87
Oczywiste, że system długofalowo jest nieefektywny.
Odradzam również taką grę.
Ale każdy poszukuje ...

pozdrawiam Prezesa87

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
Jak na razie ten sastem Mnie nie zawodzi, kolejny raz już zgarnąłem kasę. To już 3 raz od ogłoszenia tego systemu. Muwcie co chcecie ale na razie nie narzekam.

Ps. Wymyśliłem kolejny system, jeszcze lepszy niż ten, ale na opisanie jego przeze Mnie niecierpliwi muszą jeszcze poczekać tongue

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
niecierpliwie czekamy...
już się domyślam co to będzie
znajdujemy w jednym buku kursy np. na tenis 1.5 - 3.0
a w drugim na te same zdarzenie sa kursy 2.0 - 1.8

i teraz w jednym gramy za 2.0 a w drugim przeciwnika za 3.0 i mamy czysty zysk

chłopczyku nie trudz się...to się nazywa surebet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS. a żeby się chwalić że coś się sprawdza to radzę najpierw podawać typy a potem konfrontować z wynikami a nie odwrotnie
bo tak to i system norwegów się sprawdza...

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, JelineK, rafal08, Sensei), 1,868 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,593
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1