|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
dobra pobrane Miszka Djoko Kuza Peer i set dla Melzera po 1,85  dobre typki chociaż Miszy akurat nigdy nie zaufam:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
a co myslicie bollei-greul? bolek powinien win
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
a propo Troickiego to widze ze buki z Holendra zrobily chyba przesadnego faworyta też tak uważam,tylko pytanie czy się nie orientujesz czy Troicki wyleczył już kontuzję z którą jakiś czas temu się zmagał,bo jak tak to dla mnie da radę,pamiętać trzeba,że jak jakiś zawodnik typu holendra na jednym turnieju wybuchnie to na następnym często kończy w 1 rundzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
a propo Troickiego to widze ze buki z Holendra zrobily chyba przesadnego faworyta Niby tak. Jednak oglądając czasami Troickiego ma się wrażenie, że w tenisa to gra co najwyżej średnio. Dobry turniej Bakkera spowodował spadek kursów, chyba faktycznie przesadny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
dubel na odbicie sie po wczoraj: Djoko + Almagro. ile % dajecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
dubel na odbicie sie po wczoraj: Djoko + Almagro. ile % dajecie? Djoko tak do Almagro brak przekonania lepiej Kuzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
dubel na odbicie sie po wczoraj: Djoko + Almagro. ile % dajecie? tyle samo co wczoraj na ferrero+montanes
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
kontuzje chyba wyleczyl skoro niedawno po przegranym pierwszym secie potrafil sie pozbierac i wyrzucic U-bota... napewno sprobuje seta dla Viktora po 1,5 bo to jakies nieporozumienie ...  co do Miszki - ciezko jest mu zaufac ale wydaje mi sie ze powinien sobie poradzic... ktos moze wie czy PSE pokazuje tylko kort centralny? bo nie chce iec watpliwej przyjemnosci obejrzrenia starcia niemiecko-wloskiego za to Misze z przyjemnoscia bym wlaczyl
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
W Ostravie jest live z 3 kortu? Bo tam od 10 miał grać Mendenez a nie ma go do tej pory. Menendez 6-3, 0-1*
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
i Korolev po 5,90... hmmm... ja nie zdziwie sie jak Hiszpanie sobie ten turniej calkowicie daruja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
50-50, value po stronie Troickiego choć kursy poleciały już w dół. Value też widzę u Melzera @3.00 i L. Mayer'a @2.62. Seppi... może gdyby kurs był 5.00> to bym zagrał  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
c... ktos moze wie czy PSE pokazuje tylko kort centralny? bo nie chce iec watpliwej przyjemnosci obejrzrenia starcia niemiecko-wloskiego za to Misze z przyjemnoscia bym wlaczyl pokazują tez inne korty
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
dubel na odbicie sie po wczoraj: Djoko + Almagro. ile % dajecie? tyle samo co wczoraj na ferrero+montanes nie popadajmy w parasnoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
wie ktos moze dlaczego bolelli ostanio kreczowal w barcelonie z frererem? 0-6 0-3 retired
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
bo nie mial na tyle odweagi zeby odjechac na rowwerze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
dzieki sHybki czyli dzis kort Pietrangeli na 2 pierwsze mecze powinien byc wrzucony... mat2000 tu nie chodzi o paranoje - kolega zasugerowal Ci (moze przypadkiem?) bys uwazal na Hiszpanow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
kurcze jak teraz tak lukam to niby Melzer zaszedl daleko w Barcelonie ale jakich on tam ogorkow mial... z Oscarem sie dodatkowo meczyl niemilosiernie... jedyne co ladnie zagral to to ze malo nie wyrzucil pozniejszego zwyciezcy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
wie ktos moze dlaczego bolelli ostanio kreczowal w barcelonie z frererem? 0-6 0-3 retired nadgarstek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
kursy poszly w dol to moze juz chyba wszytko ok a greul bez rewelacji i kurs 1,7 chyba izi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186 |
A jak sądzicie o tym:
Frytka/Matka - GL/Monti 1 Machado - Recouderc 1 Bolelli - Greul 1 Djoko - Chardy 1 Peer - Hercog 1
Ako 6
|
|
|
Link skopiowany do schowka