Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 36 1 2 3 4 35 36
bombel #3832621 28/04/2010 17:31
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by bombel
na dzisiaj idzie tylko Pipo dosc solidnie boks
znaczy sie Volandri?

Bonus: Unibet
popik #3832622 28/04/2010 17:32
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
a ten Santiago to taki wymiatacz?

Azazel #3832623 28/04/2010 17:32
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Azazel77
a może GGL 2,4 przeciw hewittowi? Hiszpan bardzo solidnie ostatnio się prezentuje..hmmm..
z której strony solidnie? za wyjątkiem zwycięstwa z chelą poniedzialkowego to cieniuje na potęgę...

popik #3832625 28/04/2010 17:34
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
a wiec tak Pous Tio, Obrien i Jovanowski takie singielki smile

popik #3832626 28/04/2010 17:36
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Ferrer + Dasco + Tsongi + Soda under 19 + safarowa + henin
boks boks boks boks boks boks

single: Lay Volandri boks
Lay Troicki boks


popik #3832627 28/04/2010 17:37
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Hmm jak Stosur zagra to co w Charlston to zmiecie Bartoli smile

popik #3832629 28/04/2010 17:38
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
co tak na benetau kursy do gory ida?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Nie ma się zastanawiać zbyt długo, bo tylko głupie pomysły przychodzą do głowy. Nasza śliczna tenisistka już wczoraj powinna odpaść, gdyby tylko ta Ivanovic była w trochę lepszej formie. Dzień dłużej w Stuttgarcie i kilka tysięcy dolarów więcej dla ślicznotki z Krakowa to i tak spory sukces, ale dzisiaj może pakować manatki i wraz ze swym papą zawijać z niemieckiej ziemii. Co do Benka, to bardziej typ przeciwko Volandriemu, to że mówi się o nim Pipo z niczego się nie wzięło wink A skoro Francuz jest w stanie ograć Kereja, to tym bardziej poradzi sobie z Włochem. Trochę przeraża że taka masówka się z tego powoli robi, ale cóż... Oto i moja analiza smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by Azazel77
a może GGL 2,4 przeciw hewittowi? Hiszpan bardzo solidnie ostatnio się prezentuje..hmmm..
z której strony solidnie? za wyjątkiem zwycięstwa z chelą poniedzialkowego to cieniuje na potęgę...
taki pomysł rzucam, sam zagram dopiero jak ich na korcie zobaczę, a Hewitt to pewniakiem tu na pewno nie jest, więc taki kurs trzeba przeanalizować..

Azazel #3832633 28/04/2010 17:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Jankovic+Soderling+Lech
izi?

ice18 #3832636 28/04/2010 17:53
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Lech pod olbzymia presja wiec moze byc zonk laugh

popik #3832637 28/04/2010 17:54
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by popik
a wiec tak Pous Tio, Obrien i Jovanowski takie singielki smile

O'brien na ziemi? odwaznie bez wzgledu na to ze pyknela parmentier

popik #3832638 28/04/2010 17:55
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by popik
a ten Santiago to taki wymiatacz?
wczoraj zagrał mecz sezonu, agresywnie, świetny return, tylko że Ferrero nie za bardzo powalczył, a Llodra to wiadomo że jak będzie serwis siedział to zbyt wielu szans na przełamanie nie będzie, ja tu widzę 2:1 dla Santiago licząc że zamęczy francuzika..

Azazel #3832644 28/04/2010 18:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
dobra poszedł jeszcze taki dubel:

1 Jan Hernych @ 1.30
2 Filip Krajinovic @ 1.57

Marian #3832648 28/04/2010 18:04
Dołączył: Jun 2007
Posty: 367
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 367
Na dziś Garrigues, i lajtowo Kuzniecowa 2-1 smile
Reszty dziś nie tykam, ale myślę że Llodra i Isner mogą coś wymęczyć.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
Witam.co sadzicie o meczu almagro??da rade.zamierzam dac na niego + dasco-4,5+ berdych-wawrinka +22,5 gema.co wy na to??

Marian #3832652 28/04/2010 18:06
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
witam smile na dzis Flavia a moze i Schiavone wink

Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
Originally Posted by meggie1
Na dziś Garrigues, i lajtowo Kuzniecowa 2-1 smile
Reszty dziś nie tykam, ale myślę że Llodra i Isner mogą coś wymęczyć.

mysle,ze jednak bellucci poradzi sobie tak jak i Tsonga:)

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by zostać modem_MLS
Nie ma się zastanawiać zbyt długo, bo tylko głupie pomysły przychodzą do głowy. Nasza śliczna tenisistka już wczoraj powinna odpaść, gdyby tylko ta Ivanovic była w trochę lepszej formie.
Niby dlaczego powinna wczoraj odpaść? Pewne zwycięstwo Radwańskiej, w obu setach Ana nawet nie była blisko wygrania seta. Peer dużo słabszy serwis od Any, dużo słabiej z głębi kortu, jedynie tyle, że regularniejsza. Poza tym Peer w średniej formie
3 gemy z Rus
3 gemy z Safarovą
4 gemy z Jankovic
1 gem z Clijsters
Poza tym prócz jednego dobrego turnieju, gdzie ograła Wickmayer i Wozniacki, ogrywała samych słabeuszy

Marian #3832657 28/04/2010 18:11
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Marian
dobra poszedł jeszcze taki dubel:

1 Jan Hernych @ 1.30
2 Filip Krajinovic @ 1.57

co tam dzisiaj z drugiej ligi grasz?

Strona 2 z 36 1 2 3 4 35 36

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1