|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
na dzisiaj idzie tylko Pipo dosc solidnie  znaczy sie Volandri?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
a ten Santiago to taki wymiatacz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
a może GGL 2,4 przeciw hewittowi? Hiszpan bardzo solidnie ostatnio się prezentuje..hmmm.. z której strony solidnie? za wyjątkiem zwycięstwa z chelą poniedzialkowego to cieniuje na potęgę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
a wiec tak Pous Tio, Obrien i Jovanowski takie singielki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Hmm jak Stosur zagra to co w Charlston to zmiecie Bartoli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155 |
co tak na benetau kursy do gory ida?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Nie ma się zastanawiać zbyt długo, bo tylko głupie pomysły przychodzą do głowy. Nasza śliczna tenisistka już wczoraj powinna odpaść, gdyby tylko ta Ivanovic była w trochę lepszej formie. Dzień dłużej w Stuttgarcie i kilka tysięcy dolarów więcej dla ślicznotki z Krakowa to i tak spory sukces, ale dzisiaj może pakować manatki i wraz ze swym papą zawijać z niemieckiej ziemii. Co do Benka, to bardziej typ przeciwko Volandriemu, to że mówi się o nim Pipo z niczego się nie wzięło  A skoro Francuz jest w stanie ograć Kereja, to tym bardziej poradzi sobie z Włochem. Trochę przeraża że taka masówka się z tego powoli robi, ale cóż... Oto i moja analiza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
a może GGL 2,4 przeciw hewittowi? Hiszpan bardzo solidnie ostatnio się prezentuje..hmmm.. z której strony solidnie? za wyjątkiem zwycięstwa z chelą poniedzialkowego to cieniuje na potęgę... taki pomysł rzucam, sam zagram dopiero jak ich na korcie zobaczę, a Hewitt to pewniakiem tu na pewno nie jest, więc taki kurs trzeba przeanalizować..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Jankovic+Soderling+Lech izi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Lech pod olbzymia presja wiec moze byc zonk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
a wiec tak Pous Tio, Obrien i Jovanowski takie singielki  O'brien na ziemi? odwaznie bez wzgledu na to ze pyknela parmentier
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
a ten Santiago to taki wymiatacz? wczoraj zagrał mecz sezonu, agresywnie, świetny return, tylko że Ferrero nie za bardzo powalczył, a Llodra to wiadomo że jak będzie serwis siedział to zbyt wielu szans na przełamanie nie będzie, ja tu widzę 2:1 dla Santiago licząc że zamęczy francuzika..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
dobra poszedł jeszcze taki dubel:
1 Jan Hernych @ 1.30 2 Filip Krajinovic @ 1.57
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 367 |
Na dziś Garrigues, i lajtowo Kuzniecowa 2-1  Reszty dziś nie tykam, ale myślę że Llodra i Isner mogą coś wymęczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
Witam.co sadzicie o meczu almagro??da rade.zamierzam dac na niego + dasco-4,5+ berdych-wawrinka +22,5 gema.co wy na to??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
witam  na dzis Flavia a moze i Schiavone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
Na dziś Garrigues, i lajtowo Kuzniecowa 2-1  Reszty dziś nie tykam, ale myślę że Llodra i Isner mogą coś wymęczyć. mysle,ze jednak bellucci poradzi sobie tak jak i Tsonga:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Nie ma się zastanawiać zbyt długo, bo tylko głupie pomysły przychodzą do głowy. Nasza śliczna tenisistka już wczoraj powinna odpaść, gdyby tylko ta Ivanovic była w trochę lepszej formie. Niby dlaczego powinna wczoraj odpaść? Pewne zwycięstwo Radwańskiej, w obu setach Ana nawet nie była blisko wygrania seta. Peer dużo słabszy serwis od Any, dużo słabiej z głębi kortu, jedynie tyle, że regularniejsza. Poza tym Peer w średniej formie 3 gemy z Rus 3 gemy z Safarovą 4 gemy z Jankovic 1 gem z Clijsters Poza tym prócz jednego dobrego turnieju, gdzie ograła Wickmayer i Wozniacki, ogrywała samych słabeuszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
dobra poszedł jeszcze taki dubel:
1 Jan Hernych @ 1.30 2 Filip Krajinovic @ 1.57 co tam dzisiaj z drugiej ligi grasz?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|