Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 56 1 2 3 4 5 6 55 56
Piostar #3847811 06/05/2010 17:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
czuje zapach peffek...

Chiudinelli, M [+1,5 SET] @ 1,7 boks

czy ktos posiada jakies wiadomosci czy Gaskuet przywiozl do Belgradu kg bialego proszku dla Nole :>

czuje ze Seppi dzisiaj zegna sie z serbskimi hostessami...

Bonus: Unibet
Piostar #3847812 06/05/2010 17:59
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Pogoda dziś może nie rozpieszczać: w Monachium ma padać mocniej niż w czoraj. W Belgradzie burza i ulewy zapowiadane na dzisiaj i jutro. Dziś nie wiele mogą pograć

Piostar #3847813 06/05/2010 17:59
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by finanz
Originally Posted by Piostar
Ogólnie Marcosa na czas cegły to bym sobie nie ruszał, no chyba że ktos chce grać przeciw smile

właśnie w tym sęk ze gra dwoch fachowców od clay'u blush
skoro gajowy urywa seta to raczej nic nie szkodzi na przeszkodzie zeby np. taki chiudinelli wygral caly mecz. Widzial ktos w akcji bagiete z gajowym?


Nie widziałem, w ostatnim czasie krucho z czasem na oglądanie spotkań.


Własnie to jest gra dwóch "fachowcow" ale zdecydowanie wieksze umiejetnosci posiada bagieta cypryjska wiec sie na niego zdecydowalem

mazik #3847814 06/05/2010 18:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
smile mooowilem ,ze Ana napsuje krwi Elenie , BRAWO BRAWO BRAWO boks
dzis Jelena , Peng , Serena

Piostar #3847815 06/05/2010 18:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
ciekawie wygląda nasz debel:

Christopher Kas i Philipp Petzschner v Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski 2 1,57 ---> gospodarze mocniejsi byliby na hardzie, a tutaj ich jakoś nie widzę, tak patrzę na drabinkę i wychodzi mi na to że Matka z Frytką biorą ten turniej smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Mathiass
Pogoda dziś może nie rozpieszczać: w Monachium ma padać mocniej niż w czoraj. W Belgradzie burza i ulewy zapowiadane na dzisiaj i jutro. Dziś nie wiele mogą pograć

też dochodziły mnie takie informacje, ale zerknij na to:

http://camera.beograd.com/

wink

Marian #3847818 06/05/2010 18:05
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Nick Lindahl i Marinko Matosevic v Alexander Peya i Simon Stadler 2 1,44 też ciekawie to wygląda smile

mazik #3847820 06/05/2010 18:06
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Witam Witam piwo

dzis pora odegrac sie za wczorajsza wpadke na Bergamo laugh smile

Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Shuai Peng po 1.65 do gry smile

do tego dzis Nadia , az mnie zdziwil tak duzy kurs na nia:)

Marian #3847823 06/05/2010 18:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ma ktos pewki z futuresa meksykańskiego?
z czelkow dzisiaj dobrze wygląda Junqueira z dziadem Aldim. Z USA kusi Kuznetsov z będącym bez formy ostatnio Capdeville oraz Sweeting z Reynoldsem

Big Ben #3847824 06/05/2010 18:08
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by Mathiass
Pogoda dziś może nie rozpieszczać: w Monachium ma padać mocniej niż w czoraj. W Belgradzie burza i ulewy zapowiadane na dzisiaj i jutro. Dziś nie wiele mogą pograć
No jest godz. 11, burze i oberwanie zapowiadane jest na ok. godz. 14, ale wiadomo jak to z tymi prognozami roznie bywa. Jednak prawdopodobienstwo jest duzo zamrozenia kasy w Monachium i Belgradzie do jutra na wiekszosci spotkan.

też dochodziły mnie takie informacje, ale zerknij na to:

http://camera.beograd.com/

wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
No jest godz. 11, burze i oberwanie zapowiadane jest na ok. godz. 14, ale wiadomo jak to z tymi prognozami roznie bywa. Jednak prawdopodobienstwo jest duzo zamrozenia kasy w Monachium i Belgradzie do jutra na wiekszosci spotkan.

Marian #3847826 06/05/2010 18:09
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Knittela nikt nie gra?Olaso na clayu wygląda bardzo słabo..

Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
co sadzicie o takim zestawie !
FRYTA Z MATKA
RYSZARD KASZKIET
ROJEK Z BRUNSTORN
CIRSTEA
SEVASTOVA
MARTYNKA SANCHEZ
????

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Ja chyba zagram Martinez Sanchez, wczoraj wygladala extra, jej serwis tez fukcjonowal bardzo dobrze i mysle, ze Safarova szybko moze miec dosc gry Hiszpanki smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Mathiass
No jest godz. 11, burze i oberwanie zapowiadane jest na ok. godz. 14, ale wiadomo jak to z tymi prognozami roznie bywa. Jednak prawdopodobienstwo jest duzo zamrozenia kasy w Monachium i Belgradzie do jutra na wiekszosci spotkan.

dlatego gram tylko Ryśka z godziny 12 grin

Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
jak obecnie pogoda w monachium? ruszy Bagieta o 12?

Big Ben #3847833 06/05/2010 18:11
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
lecę do Fortunki Panowie

powodzonka Wam życzę w dalszej obczajce toast

pozdrawiam,
Ben

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696

Data Zdarzenie
Zakład

Poprawnie

Rezultat

Sport
Cz maj 06 10:00:00 Tom Tomsk - Terek Grozny Terek to Score Over 0,5 Goals?
Football
Wybaczcie , że nie w temacie, ale tak się ucieszyłem że to tak szybko poszło .
zagrałem w przerwie a w 48 min siadło WSPANIALE !!!

Vischaya Premier
Specjalne
1
1 1
2,40
Kupione: Cz maj 06 10:57:00
Kurs Ogólny: 2,40
Rodzaj:Pojedynczy Kupon
Kwota: 794,00PLN
ID Kuponu: 21709635
Wygrana: 1 905,60PLN

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Krystiann
Ja chyba zagram Martinez Sanchez, wczoraj wygladala extra, jej serwis tez fukcjonowal bardzo dobrze i mysle, ze Safarova szybko moze miec dosc gry Hiszpanki smile
uwazaj bo Lucie moze to spasowac bardziej niz gra Agi wczoraj , "nasza" Ana do finalu marsz boks
dzis Ane bym gral ale troche malo dali , za to Jelene biore

Strona 4 z 56 1 2 3 4 5 6 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1