|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
czuje zapach peffek... Chiudinelli, M [+1,5 SET] @ 1,7  czy ktos posiada jakies wiadomosci czy Gaskuet przywiozl do Belgradu kg bialego proszku dla Nole :> czuje ze Seppi dzisiaj zegna sie z serbskimi hostessami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
Pogoda dziś może nie rozpieszczać: w Monachium ma padać mocniej niż w czoraj. W Belgradzie burza i ulewy zapowiadane na dzisiaj i jutro. Dziś nie wiele mogą pograć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
Ogólnie Marcosa na czas cegły to bym sobie nie ruszał, no chyba że ktos chce grać przeciw  właśnie w tym sęk ze gra dwoch fachowców od clay'u  skoro gajowy urywa seta to raczej nic nie szkodzi na przeszkodzie zeby np. taki chiudinelli wygral caly mecz. Widzial ktos w akcji bagiete z gajowym? Nie widziałem, w ostatnim czasie krucho z czasem na oglądanie spotkań. Własnie to jest gra dwóch "fachowcow" ale zdecydowanie wieksze umiejetnosci posiada bagieta cypryjska wiec sie na niego zdecydowalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
 mooowilem ,ze Ana napsuje krwi Elenie , BRAWO BRAWO BRAWO dzis Jelena , Peng , Serena
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
ciekawie wygląda nasz debel: Christopher Kas i Philipp Petzschner v Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski 2 1,57 ---> gospodarze mocniejsi byliby na hardzie, a tutaj ich jakoś nie widzę, tak patrzę na drabinkę i wychodzi mi na to że Matka z Frytką biorą ten turniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Pogoda dziś może nie rozpieszczać: w Monachium ma padać mocniej niż w czoraj. W Belgradzie burza i ulewy zapowiadane na dzisiaj i jutro. Dziś nie wiele mogą pograć też dochodziły mnie takie informacje, ale zerknij na to: http://camera.beograd.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Nick Lindahl i Marinko Matosevic v Alexander Peya i Simon Stadler 2 1,44 też ciekawie to wygląda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
Witam Witam  dzis pora odegrac sie za wczorajsza wpadke na Bergamo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
Shuai Peng po 1.65 do gry  do tego dzis Nadia , az mnie zdziwil tak duzy kurs na nia:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ma ktos pewki z futuresa meksykańskiego? z czelkow dzisiaj dobrze wygląda Junqueira z dziadem Aldim. Z USA kusi Kuznetsov z będącym bez formy ostatnio Capdeville oraz Sweeting z Reynoldsem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
Pogoda dziś może nie rozpieszczać: w Monachium ma padać mocniej niż w czoraj. W Belgradzie burza i ulewy zapowiadane na dzisiaj i jutro. Dziś nie wiele mogą pograć No jest godz. 11, burze i oberwanie zapowiadane jest na ok. godz. 14, ale wiadomo jak to z tymi prognozami roznie bywa. Jednak prawdopodobienstwo jest duzo zamrozenia kasy w Monachium i Belgradzie do jutra na wiekszosci spotkan. też dochodziły mnie takie informacje, ale zerknij na to: http://camera.beograd.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
No jest godz. 11, burze i oberwanie zapowiadane jest na ok. godz. 14, ale wiadomo jak to z tymi prognozami roznie bywa. Jednak prawdopodobienstwo jest duzo zamrozenia kasy w Monachium i Belgradzie do jutra na wiekszosci spotkan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
Knittela nikt nie gra?Olaso na clayu wygląda bardzo słabo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667 |
co sadzicie o takim zestawie ! FRYTA Z MATKA RYSZARD KASZKIET ROJEK Z BRUNSTORN CIRSTEA SEVASTOVA MARTYNKA SANCHEZ ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Ja chyba zagram Martinez Sanchez, wczoraj wygladala extra, jej serwis tez fukcjonowal bardzo dobrze i mysle, ze Safarova szybko moze miec dosc gry Hiszpanki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
No jest godz. 11, burze i oberwanie zapowiadane jest na ok. godz. 14, ale wiadomo jak to z tymi prognozami roznie bywa. Jednak prawdopodobienstwo jest duzo zamrozenia kasy w Monachium i Belgradzie do jutra na wiekszosci spotkan. dlatego gram tylko Ryśka z godziny 12 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
jak obecnie pogoda w monachium? ruszy Bagieta o 12?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
lecę do Fortunki Panowie powodzonka Wam życzę w dalszej obczajce  pozdrawiam, Ben
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
Data Zdarzenie Zakład Poprawnie Rezultat Sport Cz maj 06 10:00:00 Tom Tomsk - Terek Grozny Terek to Score Over 0,5 Goals? Football Wybaczcie , że nie w temacie, ale tak się ucieszyłem że to tak szybko poszło . zagrałem w przerwie a w 48 min siadło WSPANIALE !!!
Vischaya Premier Specjalne 1 1 1 2,40 Kupione: Cz maj 06 10:57:00 Kurs Ogólny: 2,40 Rodzaj:Pojedynczy Kupon Kwota: 794,00PLN ID Kuponu: 21709635 Wygrana: 1 905,60PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ja chyba zagram Martinez Sanchez, wczoraj wygladala extra, jej serwis tez fukcjonowal bardzo dobrze i mysle, ze Safarova szybko moze miec dosc gry Hiszpanki  uwazaj bo Lucie moze to spasowac bardziej niz gra Agi wczoraj , "nasza" Ana do finalu marsz dzis Ane bym gral ale troche malo dali , za to Jelene biore
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|