Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 54 1 2 3 4 5 6 7 53 54
mazik #3849996 07/05/2010 17:10
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by mazik
Wg mnie dziś NBA loteria, polecam nie granie nic bo to jak rzut moneta, ewentualnie Phoenix po takim kursie za drobne smile

jak rzut monetą to graj progresje na dogrywki ja tam dzis za drobne gram tongue

Bonus: Unibet
mazik #3849997 07/05/2010 17:11
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Jezeli chodzi o NBA to tylko Boston na dzisiaj. Dlaczego? Bo maja DRUZYNE, co udowodnili w meczach w Cleveland. Cavs to dalej LBJ z domieszka Mo czy innego pomagiera, bo nawet Jamison nie gra tak, jak od niego oczekiwali. Jak dla mnie to dalej wlasnie Boston jest faworytem do mistrzostwa. Jezeli im sie to uda to bedzie chyba najtrudniejsza droga w historii. Cavs, Magic, Lakers - bo Heat nie licze, to dobra rozgrzewka byla wink

craax #3849998 07/05/2010 17:11
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Originally Posted by craax
jest u kogos slonce do ch... ? bo sie zygac juz chce ech


u mnie pada gorzej niz w Angli :PUKE: i do tego pizdzi jak cholera :PUKE:

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
co by nie mowic , probuje patrzec pod roznym katem ale jak w morde strzelil wychodzi mi ze Rysiu dzisiaj win

Kieras #3850000 07/05/2010 17:12
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Właśnie, nie było jeszcze OT może czas zacząć polowanie, dzisiejsze mecze do tego jak znalazł grin

iti #3850001 07/05/2010 17:13
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by iti
Jezeli chodzi o NBA to tylko Boston na dzisiaj. Dlaczego? Bo maja DRUZYNE, co udowodnili w meczach w Cleveland. Cavs to dalej LBJ z domieszka Mo czy innego pomagiera, bo nawet Jamison nie gra tak, jak od niego oczekiwali. Jak dla mnie to dalej wlasnie Boston jest faworytem do mistrzostwa. Jezeli im sie to uda to bedzie chyba najtrudniejsza droga w historii. Cavs, Magic, Lakers - bo Heat nie licze, to dobra rozgrzewka byla wink

ja tam bym dzis ich nie gral jesli wyjdzie mecz Lebronkowi to wszystko sie moze zdarzyc a juz dawno mowilem ze kurs na Mistrzostwo 10 na Boston to wiele wiele za duzo jesli przejda Cavs to droga otwarta wink

craax #3850002 07/05/2010 17:14
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by craax
co by nie mowic , probuje patrzec pod roznym katem ale jak w morde strzelil wychodzi mi ze Rysiu dzisiaj win
Zgadzam się smile
Jedyne co mnie martwi to ta Serbia pasuje Isnerowi od tego Davisa ;p

Kieras #3850003 07/05/2010 17:14
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
ja Soranke odpuszczam na pewno, 1.33 to smiech na sali smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Dzisiaj panie grają kwale w Madrycie.Ciekawe kiedy nam wystawią kursy. Chorwaci już mają:
http://www.lutrija.hr/kladionica
-> ponuda po sportu

Kieras #3850008 07/05/2010 17:18
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by QLUZOr20
Originally Posted by iti
Jezeli chodzi o NBA to tylko Boston na dzisiaj. Dlaczego? Bo maja DRUZYNE, co udowodnili w meczach w Cleveland. Cavs to dalej LBJ z domieszka Mo czy innego pomagiera, bo nawet Jamison nie gra tak, jak od niego oczekiwali. Jak dla mnie to dalej wlasnie Boston jest faworytem do mistrzostwa. Jezeli im sie to uda to bedzie chyba najtrudniejsza droga w historii. Cavs, Magic, Lakers - bo Heat nie licze, to dobra rozgrzewka byla wink

ja tam bym dzis ich nie gral jesli wyjdzie mecz Lebronkowi to wszystko sie moze zdarzyc a juz dawno mowilem ze kurs na Mistrzostwo 10 na Boston to wiele wiele za duzo jesli przejda Cavs to droga otwarta wink

Jezeli rusze to dla emocji, bez powaznej stawki wink Poki co LBJ nie wyszedl mecz, dobry difens Celtow daje o sobie znac wink Pierwszy mecz wygrali tylko dzieki Mo, ktory w 3 kwarcie w ciagu 2 czy 3 minut rzucil kolo 10 pkt wink W drugim Boston w drugiej polowie pojechal ich jak bure suki.

Co do tenisa to Montanes czy Cirstea? Nikt nie odpowiedzial frown

iti #3850010 07/05/2010 17:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
witam,

na dobry początek dnia poszło takie coś: (mam nadzieję że uda się potroić niezłą sumkę) wink

1 Pablo Cuevas i Marcel Granollers @ 1.25
2 Jonathan Erlich i Andy Ram @ 1.16
3 Sorana Cirstea @ 1.33
4 Marsel Ilhan @ 1.53

PaweLSH #3850014 07/05/2010 17:21
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
mają , mają smile

Kurs na Sprem i Benesovą fajne smile

Sprem to peffa tongue

Marian #3850015 07/05/2010 17:21
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
ale się rozhukaliście z tym NBA smile

Big Ben #3850022 07/05/2010 17:23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Ben, bo zadnego moda nie ma tongue

Dobra, ze tak powiem kij wam w okok grin Poszedl Albert, bo Cirstea kurs nizszy no i wta wink

Big Ben #3850023 07/05/2010 17:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Big Ben
ale się rozhukaliście z tym NBA smile
witam piwo ano Tomek rozpoczął temat o NBA i nie widać końca teraz smile dzisiaj Ostrogi win!

Big Ben #3850024 07/05/2010 17:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
co myślicie o Johnie Robercie Isnerze ?

Big Ben #3850026 07/05/2010 17:24
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Sprem i Vinci moim zdaniem:)

Big Ben #3850027 07/05/2010 17:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Klacz ma dzisiaj szanse zostać trzecią zawodniczką w historii co na jednym turnieju ograła obie siostry W.

W tym elitarnym gronie tylko Davenport, Hingis, Clijsters.

Jakoś Janka nie pasuje do tej ekipy laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Witam Mariusz :)o Nba juz koniec ;p za oknem pada do profa 20min a na jednym balkonie flaga wisi Polski i moknie jak cholera:(

PaweLSH #3850031 07/05/2010 17:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Cuevas nie pojechał na Davisa gdyz plecy jeszcze nie do konca zaleczone i bał sie ze nie wytrzyma 2-3 5setówek. Montanes duza motywacja w tym tygodniu, dwa poprzednie odpuscil wiec mysle ze dzisiaj izi

Strona 5 z 54 1 2 3 4 5 6 7 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1