|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Wg mnie dziś NBA loteria, polecam nie granie nic bo to jak rzut moneta, ewentualnie Phoenix po takim kursie za drobne  jak rzut monetą to graj progresje na dogrywki ja tam dzis za drobne gram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jezeli chodzi o NBA to tylko Boston na dzisiaj. Dlaczego? Bo maja DRUZYNE, co udowodnili w meczach w Cleveland. Cavs to dalej LBJ z domieszka Mo czy innego pomagiera, bo nawet Jamison nie gra tak, jak od niego oczekiwali. Jak dla mnie to dalej wlasnie Boston jest faworytem do mistrzostwa. Jezeli im sie to uda to bedzie chyba najtrudniejsza droga w historii. Cavs, Magic, Lakers - bo Heat nie licze, to dobra rozgrzewka byla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
jest u kogos slonce do ch... ? bo sie zygac juz chce ech u mnie pada gorzej niz w Angli :PUKE: i do tego pizdzi jak cholera :PUKE:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
co by nie mowic , probuje patrzec pod roznym katem ale jak w morde strzelil wychodzi mi ze Rysiu dzisiaj win
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Właśnie, nie było jeszcze OT może czas zacząć polowanie, dzisiejsze mecze do tego jak znalazł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Jezeli chodzi o NBA to tylko Boston na dzisiaj. Dlaczego? Bo maja DRUZYNE, co udowodnili w meczach w Cleveland. Cavs to dalej LBJ z domieszka Mo czy innego pomagiera, bo nawet Jamison nie gra tak, jak od niego oczekiwali. Jak dla mnie to dalej wlasnie Boston jest faworytem do mistrzostwa. Jezeli im sie to uda to bedzie chyba najtrudniejsza droga w historii. Cavs, Magic, Lakers - bo Heat nie licze, to dobra rozgrzewka byla  ja tam bym dzis ich nie gral jesli wyjdzie mecz Lebronkowi to wszystko sie moze zdarzyc a juz dawno mowilem ze kurs na Mistrzostwo 10 na Boston to wiele wiele za duzo jesli przejda Cavs to droga otwarta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
co by nie mowic , probuje patrzec pod roznym katem ale jak w morde strzelil wychodzi mi ze Rysiu dzisiaj win Zgadzam się  Jedyne co mnie martwi to ta Serbia pasuje Isnerowi od tego Davisa ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ja Soranke odpuszczam na pewno, 1.33 to smiech na sali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
Dzisiaj panie grają kwale w Madrycie.Ciekawe kiedy nam wystawią kursy. Chorwaci już mają: http://www.lutrija.hr/kladionica-> ponuda po sportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jezeli chodzi o NBA to tylko Boston na dzisiaj. Dlaczego? Bo maja DRUZYNE, co udowodnili w meczach w Cleveland. Cavs to dalej LBJ z domieszka Mo czy innego pomagiera, bo nawet Jamison nie gra tak, jak od niego oczekiwali. Jak dla mnie to dalej wlasnie Boston jest faworytem do mistrzostwa. Jezeli im sie to uda to bedzie chyba najtrudniejsza droga w historii. Cavs, Magic, Lakers - bo Heat nie licze, to dobra rozgrzewka byla  ja tam bym dzis ich nie gral jesli wyjdzie mecz Lebronkowi to wszystko sie moze zdarzyc a juz dawno mowilem ze kurs na Mistrzostwo 10 na Boston to wiele wiele za duzo jesli przejda Cavs to droga otwarta  Jezeli rusze to dla emocji, bez powaznej stawki  Poki co LBJ nie wyszedl mecz, dobry difens Celtow daje o sobie znac  Pierwszy mecz wygrali tylko dzieki Mo, ktory w 3 kwarcie w ciagu 2 czy 3 minut rzucil kolo 10 pkt  W drugim Boston w drugiej polowie pojechal ich jak bure suki. Co do tenisa to Montanes czy Cirstea? Nikt nie odpowiedzial 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
witam, na dobry początek dnia poszło takie coś: (mam nadzieję że uda się potroić niezłą sumkę)  1 Pablo Cuevas i Marcel Granollers @ 1.25 2 Jonathan Erlich i Andy Ram @ 1.16 3 Sorana Cirstea @ 1.33 4 Marsel Ilhan @ 1.53
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
mają , mają  Kurs na Sprem i Benesovą fajne  Sprem to peffa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
ale się rozhukaliście z tym NBA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ben, bo zadnego moda nie ma  Dobra, ze tak powiem kij wam w okok  Poszedl Albert, bo Cirstea kurs nizszy no i wta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
ale się rozhukaliście z tym NBA  witam  ano Tomek rozpoczął temat o NBA i nie widać końca teraz  dzisiaj Ostrogi win!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498 |
co myślicie o Johnie Robercie Isnerze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
Sprem i Vinci moim zdaniem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Klacz ma dzisiaj szanse zostać trzecią zawodniczką w historii co na jednym turnieju ograła obie siostry W. W tym elitarnym gronie tylko Davenport, Hingis, Clijsters. Jakoś Janka nie pasuje do tej ekipy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Witam Mariusz :)o Nba juz koniec ;p za oknem pada do profa 20min a na jednym balkonie flaga wisi Polski i moknie jak cholera:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Cuevas nie pojechał na Davisa gdyz plecy jeszcze nie do konca zaleczone i bał sie ze nie wytrzyma 2-3 5setówek. Montanes duza motywacja w tym tygodniu, dwa poprzednie odpuscil wiec mysle ze dzisiaj izi
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|