|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@Piostar rywal jest sredniej kategorii , ubolewam ze takiemu kozakowi jak Pudzian daja takich gosci , szkoda szkoda moglby pokazac jak bedzie zabijal , lamal i nigdy nie odklepie przy dzwigni az predzej mu reke urwa zobaczymy wieczorem , ale juz to widze , poleci jak taran na skosnego , zacznie machac czym popadnie  ciekawe na ile sprytny jest skosny i na ile sie nie wystraszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
przypomnijcie sobie jesli chodzi o Madryt jak sie tam rok temu gralo jesli chodzi o clay jak bylo co np mowili zawodniicy o nawierzchni  w wta to Premium Mandator obowiazkowy dla czolowki no i kasa 4.5 mln  Dla grajków z Top 20 ATP też jest obowiązkowowy  Rok temu to tam Rafa trenował w sobotę, a zanim jeszcze ściany malowali i montowali reklamy  W tym roku myślę, że przygotowali korty jak należy. A za rok ma być blue clay : [ Linked Image] No i co już pewne Rzym i Madryt zamienią się w przyszłym roku terminami i w Rzymie będzie łączony turniej ATP i WTA. Jak będzie tyle deszczu co w tym roku to mogą być cyrki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
co do Pudziana, to on zawsze będzie prymitywnym mięśniakiem i wystarczy, że wpadnie na zawodnika, który przetrzyma z nim pierwszą minutę,dwie, a potem spokojnie pokaże Mariuszkowi, ze jego miejsce jest na wiejskich pokazówkach bardzo liczę na walkę Pudzianowski-Nastula.Myślę, że wielu fanów Dominatora przeżyłoby mały szok po takiej walce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
co do Pudziana, to on zawsze będzie prymitywnym mięśniakiem i wystarczy, że wpadnie na zawodnika, który przetrzyma z nim pierwszą minutę,dwie, a potem spokojnie pokaże Mariuszkowi, ze jego miejsce jest na wiejskich pokazówkach bardzo liczę na walkę Pudzianowski-Nastula.Myślę, że wielu fanów Dominatora przeżyłoby mały szok po takiej walce  to jest kwestia do kiedy tej walki dojdzie jesli mialoby dojsc.. nie ma watpliwosci ze Nastula technicznie wysmienity.. pytanie czy Pudzian przed ewentulna walka z nim trafi na kogos konkretnego, i ile walk stoczy przed starciem z Nastula- ktory juz swoje lata ma.. mysle ze byloby ciekawie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Prymityw czy nie - to zdanie prywatne każdego.
Szanuje go za osiągnięcia, bo jednak coś tam zdobył, wygrał. Musiał w to włożyć ogrom pracy i serca. Jednak drażnią strasznie wypowiedzi - w niektórych lekko przegina.
Oczywiście wiadomo że przed walkami - ludziki dużo kłapią, ale czasami warto milczeć niż pier... farmazony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie ma co sie oszukiwac , nie stoczny zadnych konkretnych walk bo mit gladiatora pudziana prysnie i juz kokosy i zarobki na tych walkach nie bylyby tak duze beda mu pewnie dawac coraz lepszych gosci ale typowych sredniakow , zeby to wszystko sie napedzalo z kazda walka do przodu i zainteresowanie bedzie roslo - przeciez wiadomo o co w tym wszystkim chodzi irytujace jest tylko rozumowanie i 'szczekanie' Pudziana , dlatego moze glupi ale wierze , ze w koncu kogos konkretnego mu wystawia "NA POzarCIE"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja bym chetnie obejrzał walke pudzian-ibisz . Ibisz ostatnio wzial sie za siebie i podobno ostro trenuje na siłce
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
No przecież jakoś za 2 tyg. ma walczyć z Sylvią, to juz nie patałach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W Fortunie już są kwale kobiet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,504 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,504 Likes: 10 |
pudziań powiedział że zrobi z Silvy kadłubek, czyli pouruwa mu wszystkie kończyny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
warto grać Haase ?
kurde ostatnio słabsza forma, ale Potito jak sobie na clayu nie radzi to jakoś go nie widzę na hardzie tym bardziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Ale zraz zaraz chyba mam złe wiadomosci, bo cos tam było ze miał z nim walczyc w Botonie na gali ..23 kwietnia, to co bedzie w koncu ta walka w maju czy odwolali ją?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Może warto się nad Ivo zastanowić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
Ja dzis Savastova gram  po tym co wczoraj robila Peng dzis bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
heh sam sobie odpowiadam, 21 maja Worcester - Pudzianowski - Sylvia walka wieczoru
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ja dzis Savastova gram  po tym co wczoraj robila Peng dzis bedzie  ogladales mecz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858 |
Ja dzis Savastova gram  po tym co wczoraj robila Peng dzis bedzie  ogladales mecz ? ta.. a wszyscy chwalą Peng za wczorajszy mecz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,504 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,504 Likes: 10 |
- Rzucę się na niego jak wygłodniałe zwierzę i jak go złapię, to już nie wypuszczę - mówi "Pudzian" w rozmowie z "Super Expressem". - Moja taktyka. Jest prosta. Wyjdę i urwę mu łeb
mocne słowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Wawrinka + GGL + Kohli + Berdi - wyglądają wszyscy mocno solidnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|