Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 54 1 2 7 8 9 10 11 53 54
craax #3850118 07/05/2010 18:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@Piostar rywal jest sredniej kategorii , ubolewam ze takiemu kozakowi jak Pudzian daja takich gosci , szkoda szkoda moglby pokazac jak bedzie zabijal , lamal i nigdy nie odklepie przy dzwigni az predzej mu reke urwa laugh
zobaczymy wieczorem , ale juz to widze , poleci jak taran na skosnego , zacznie machac czym popadnie tongue ciekawe na ile sprytny jest skosny i na ile sie nie wystraszy

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by coolbet
przypomnijcie sobie jesli chodzi o Madryt jak sie tam rok temu gralo jesli chodzi o clay jak bylo co np mowili zawodniicy o nawierzchni smile
w wta to Premium Mandator obowiazkowy dla czolowki no i kasa 4.5 mln grin

Dla grajków z Top 20 ATP też jest obowiązkowowy wink

Rok temu to tam Rafa trenował w sobotę, a zanim jeszcze ściany malowali i montowali reklamy laugh

W tym roku myślę, że przygotowali korty jak należy.

A za rok ma być blue clay :

[Linked Image]

ooo

No i co już pewne Rzym i Madryt zamienią się w przyszłym roku terminami i w Rzymie będzie łączony turniej ATP i WTA. Jak będzie tyle deszczu co w tym roku to mogą być cyrki.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
co do Pudziana, to on zawsze będzie prymitywnym mięśniakiem i wystarczy, że wpadnie na zawodnika, który przetrzyma z nim pierwszą minutę,dwie, a potem spokojnie pokaże Mariuszkowi, ze jego miejsce jest na wiejskich pokazówkach

bardzo liczę na walkę Pudzianowski-Nastula.Myślę, że wielu fanów Dominatora przeżyłoby mały szok po takiej walce smile

spiwoor #3850124 07/05/2010 18:18
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by spiwoor
co do Pudziana, to on zawsze będzie prymitywnym mięśniakiem i wystarczy, że wpadnie na zawodnika, który przetrzyma z nim pierwszą minutę,dwie, a potem spokojnie pokaże Mariuszkowi, ze jego miejsce jest na wiejskich pokazówkach

bardzo liczę na walkę Pudzianowski-Nastula.Myślę, że wielu fanów Dominatora przeżyłoby mały szok po takiej walce smile

to jest kwestia do kiedy tej walki dojdzie jesli mialoby dojsc..
nie ma watpliwosci ze Nastula technicznie wysmienity.. pytanie czy Pudzian przed ewentulna walka z nim trafi na kogos konkretnego, i ile walk stoczy przed starciem z Nastula- ktory juz swoje lata ma.. mysle ze byloby ciekawie..

spiwoor #3850127 07/05/2010 18:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Prymityw czy nie - to zdanie prywatne każdego.

Szanuje go za osiągnięcia, bo jednak coś tam zdobył, wygrał. Musiał w to włożyć ogrom pracy i serca. Jednak drażnią strasznie wypowiedzi - w niektórych lekko przegina.

Oczywiście wiadomo że przed walkami - ludziki dużo kłapią, ale czasami warto milczeć niż pier... farmazony.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie ma co sie oszukiwac , nie stoczny zadnych konkretnych walk bo mit gladiatora pudziana prysnie i juz kokosy i zarobki na tych walkach nie bylyby tak duze
beda mu pewnie dawac coraz lepszych gosci ale typowych sredniakow , zeby to wszystko sie napedzalo z kazda walka do przodu i zainteresowanie bedzie roslo - przeciez wiadomo o co w tym wszystkim chodzi
irytujace jest tylko rozumowanie i 'szczekanie' Pudziana , dlatego moze glupi ale wierze , ze w koncu kogos konkretnego mu wystawia "NA POzarCIE"

craax #3850132 07/05/2010 18:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja bym chetnie obejrzał walke pudzian-ibisz . Ibisz ostatnio wzial sie za siebie i podobno ostro trenuje na siłce

craax #3850133 07/05/2010 18:24
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
No przecież jakoś za 2 tyg. ma walczyć z Sylvią, to juz nie patałach.

mazik #3850134 07/05/2010 18:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
ma ktos live do Hanescu?

mazik #3850135 07/05/2010 18:26
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W Fortunie już są kwale kobiet.

mazik #3850137 07/05/2010 18:27
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,535
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,535
Likes: 10
pudziań powiedział że zrobi z Silvy kadłubek, czyli pouruwa mu wszystkie kończyny.

craax #3850138 07/05/2010 18:27
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
warto grać Haase ?

kurde ostatnio słabsza forma, ale Potito jak sobie na clayu nie radzi to jakoś go nie widzę na hardzie tym bardziej

Sensei #3850140 07/05/2010 18:28
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Ale zraz zaraz chyba mam złe wiadomosci, bo cos tam było ze miał z nim walczyc w Botonie na gali ..23 kwietnia, to co bedzie w koncu ta walka w maju czy odwolali ją?

mazik #3850142 07/05/2010 18:29
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Może warto się nad Ivo zastanowić...

mazik #3850143 07/05/2010 18:29
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Ja dzis Savastova gram boks po tym co wczoraj robila Peng dzis bedzie papa

mazik #3850144 07/05/2010 18:29
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
heh sam sobie odpowiadam, 21 maja Worcester - Pudzianowski - Sylvia walka wieczoru

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Ernestos
Ja dzis Savastova gram boks po tym co wczoraj robila Peng dzis bedzie papa
ogladales mecz ?

craax #3850146 07/05/2010 18:30
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Originally Posted by craax
Originally Posted by Ernestos
Ja dzis Savastova gram boks po tym co wczoraj robila Peng dzis bedzie papa
ogladales mecz ?
ta.. a wszyscy chwalą Peng za wczorajszy mecz...

mazik #3850148 07/05/2010 18:32
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,535
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,535
Likes: 10
- Rzucę się na niego jak wygłodniałe zwierzę i jak go złapię, to już nie wypuszczę - mówi "Pudzian" w rozmowie z "Super Expressem". - Moja taktyka. Jest prosta. Wyjdę i urwę mu łeb

mocne słowa

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Wawrinka + GGL + Kohli + Berdi - wyglądają wszyscy mocno solidnie

Strona 9 z 54 1 2 7 8 9 10 11 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, aker, $-man, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1