Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by lajkonik
Autobus 101 z Ronda Grunwaldzkiego,

Z dworca tramwaj nr 19 na ul.Szwedzka a z tamtad autobus 116 na rondo.
LOL laugh genialnie to wymyśliłeś

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
z dworca pod Cracovie spacerek 3 maja błoniami pod skałe naszego papieża (przy okaji zobaczysz postęp prac na stadionach, dalej idąc piastowską do końca w strone kopca masz krótki spacerek przez miły lasek na sam kopiec z którego alejkami (potem laskiem) możesz dotrzeć do ZOO a z niego na kolejny kopiec smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
na pierwszy kopiec drogą idąc w stronę siedziby Justusa która jest widocznie ureklamowana

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
w tych dniach 14 tramwaj jedzie przez dworzec na Cichy Kącik czyli na zajezdnie na Błoniach

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
bo jakieś zawirowania miały być z racji remontu torów czy coś takiego

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
sorry 4 jedzie przez dworzec na Cichy w tych dniach bo od karmelickiej do bronowic jest remont

jak można to scalcie w jeden post bo troche spamu narobiłem

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
w ktorym miejscu sa te slynne zapiekanki na kazimierzu? Jakas ulica albo charakterystyczne miejsce? Kopiec zaliczony, dzieki za wskazowki.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
w ktorym miejscu sa te slynne zapiekanki na kazimierzu? Jakas ulica albo charakterystyczne miejsce? Kopiec zaliczony, dzieki za wskazowki.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Originally Posted by _Korver_
w ktorym miejscu sa te slynne zapiekanki na kazimierzu? Jakas ulica albo charakterystyczne miejsce? Kopiec zaliczony, dzieki za wskazowki.

Na Placu Nowym w tym okrąglym budynku na środku. Knajpke prowadzi Endzior. Wysiadasz na przystanku Stradom albo Plac Wolnica (tramwaj 8,10) Potem mozesz kogos zapytac, bo do zapiekanek jest jeszcze jakies 200m

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Jak jest skrzyżowanie ulic Dietla i Krakowskiej, to patrząc w stronę Wawelu, zaraz obok przystanku tramwajowego jest w prawo taka uliczka (Meiselsa) bodajże do samego końca, pewnie jakieś 200 metrów i jest Plac Nowy, tam są te zapiekanki.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Dodać jeszcze należy że są to w większości "normalne" zapiekanki do dostania w każdej budzie, ale że dorobiły się miejscowej sławy, to dlatego są tak popularne.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ok dotarlem wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Podepnę się do tematu wink
Quote
Kraków Aquarium
ul. Św. Sebastiana 9
Akwarium w Krakowie otwiera swe podwoje!
Warto się wybrać ?
I drugi pytanie, gdzie w okolicach Wawelu/Rynku będę mógł obejrzeć jutro F1 ?

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Originally Posted by baksiu.jhs
Podepnę się do tematu wink
Quote
Kraków Aquarium
ul. Św. Sebastiana 9
Akwarium w Krakowie otwiera swe podwoje!
Warto się wybrać ?
I drugi pytanie, gdzie w okolicach Wawelu/Rynku będę mógł obejrzeć jutro F1 ?

Sportspub Grodzka bodaj 50 (mniejwiecej na srodku Grodzkiej) obok Kefirka

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
zajebist....i slynne to sa zapiekanki w Nowej Hucie na placu w Bienczycach...super zapiekanki z pieca,palce lizac...

Polecam oczywiscie KEBABY z ul.Florianskiej ale te ktore znajduja sie po prawej stronie jak sie idze Florianska w kierunku Rynku Glownego....bo po lewej tez sa kebaby ale nie takie dobre jak tam.

slynne tez i dobre sa kielbaski wieczorem kolo hali targowej niedaleko gdzie judaszki graja w hokeja...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
A odnosnie zobaczenia Nowej Huty?

Nowa Huta to takie same blokowiska jak i na Ruczaju,Woli,Bronowicach itd i innych osiedlach w Krakowie...


Jednak tzw. Stara Huta tj.Plac Centralny glownie i inne osiedla jak Zielone,sportowe,wandy,hutnicze itd(mozna wymieniac) maja swoj stary inny "styl"...to jest ta wlasnie huta.Jak ktos chce moze zobaczyc...


Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
kaka 1981 piwo dokladnie jest tak jak mowisz

zapiekanki z placu po prostu trzeba sprobowac, lepszych w zyciu nie jadlem, a kielbaski pod hala targowa chyba startuja naprawde pozno wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Krystiann
kaka 1981 piwo dokladnie jest tak jak mowisz

zapiekanki z placu po prostu trzeba sprobowac, lepszych w zyciu nie jadlem, a kielbaski pod hala targowa chyba startuja naprawde pozno wink

na te kielbaski to najlepiej podjechac jak sie z imprezy wraca np. kolo 2 w nocy ...nie wiem do ktorej oni stoja,ale startuja wieczorem...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Originally Posted by kaka1981
Originally Posted by Krystiann
kaka 1981 piwo dokladnie jest tak jak mowisz

zapiekanki z placu po prostu trzeba sprobowac, lepszych w zyciu nie jadlem, a kielbaski pod hala targowa chyba startuja naprawde pozno wink

na te kielbaski to najlepiej podjechac jak sie z imprezy wraca np. kolo 2 w nocy ...nie wiem do ktorej oni stoja,ale startuja wieczorem...
Ostatnio 0 3:00 jeszcze stali. To jest niesmowite i klimatyczne miejsce, (jak w PRL-u :p) gdzie kiełbaski wprost ze starej nyski wcinąją, stojąc koło siebie: studenci po imprezie, straż miejska na służbie, kobiety lekkich obyczajów, itp. Jednym słowem przekrój Krakowa cool

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Ktoś skorzystał ze wskazówek forumowiczów? Sam wybieram się do Krakowa i nie wiem gdzie zdecydować się na nocleg. Ktoś może mógłby polecić jakąś kwaterę czy hostel ?

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa, aker), 2,501 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1