|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jak to jest z sytemam w toto -mixie? przykladowo chce zagrac ten zaklad 3 z 4 to ile place za kupon i ile moze mi meczy nie wejsc? lub gdy gram 4 z 6 to ile za kupon i ile moze nie wejsc meczy? i czy to obojetnie ktory mecz moze nie wejsc ? z gory dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Odpowiedzi Gdy grasz system 3 z 4 to za kupon płacisz 4 X wybrana stawka, a więc najmniej 4x2 zł=8zł. Może Ci nie wejść dowolne 1 zdarzenie i kupon jest wygrany. Najlepiej jak wejdą wszystkie to masz sumę 4 kombinacji wybitych na kuponie.
Przy systemie 4z6 płacisz 15xstawka(min 30 zł) i mogą Ci nie wejść 2 dowolne zdarzenia. Oczywiście przy 1 pudle też wygrywasz, nie mówiąc o pełnym sukcesie -6 trafień, wtedy wygrana jest już pokaźna. Jak zagrasz raz to zrozumiesz w czym rzecz. pozdrófka zik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
ja tez zastanawialem sie nad tym systemem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam jeszcze jedno pytanie:
zakladajac, ze korzystam z systemu 3 z 4 z minimalna stawka 2 zlotych, za kupon place 8 zlotych, trafiam wszystkie 4 zdarzenia, ktorych calkowity kurs wynosi 10 zlotych; i tu nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czy moja wygrana bedzie rowna=stawka * calkowity kurs? czyli w tym przykladzie 2zl*10zl*90%=18 zlotych czy 8zl*10**90%=72 zlote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
roznica jest spora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Mam gdzieś kalkulator, który stworzony został tylko i wyłącznie dla systemów dostępnych w Toto-mix (oblicza też ile dany system będzie kosztował). Ktoś chce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Do Konkurenta: Żadna z podanych wersji nie jest prawdziwa. Trafiasz wszystkie zdarzenia (4) i wtedy odbierasz sumę kursów wyliczonych przez komputer (na kuponie jest to wydrukowane) x 0.9. Czyli przyklad; 1. kurs 2 2. kurs 2 3. kurs 2 4. kurs 2 Komputer wyrzuci Ci kombinacje (4 możliwości): 1,2,3 ako 8 1.2,4 ako 8 1,3,4 ako 8 2,3,4 ako 8
sumujesz wszystkie trafione zakłady 4x8=32x2złx0.9=57,6 zł wygrana za włożone 8 zł Gdybyś zagrał to na jednym zakładzie prostym wtedy masz 8zł x 16 x 0.9= 115.2 zł
I na tym polega różnica między grą rozpisową , a zakładami pojedyńczymi. Wyszlo tak 2:1. A jak coś nie kumasz to pisz. zik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
jestem poczatkujacy - wybaczcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bardzo prosze o ten kalkulator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> konkurent@plusnet.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2014
Posty: 1 |
Witam -Mam pytanie co do systemu np,3 z 6. Czy ktoś moze mi powiedziec jak mam przeliczyc kursy jezeli kupon jest warty 10 zł a każdy z 6 zakładów 2zł(aby lepiej sie piczyło)? -A także czy jezeli go wypełniam na stronie np.w systemie (właśnie 3 z 6) to poprawej sytronie "przewidywana wygrana" to max.jaki moge zgarnąć czy minimum jaki moge mieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Witam -Mam pytanie co do systemu np,3 z 6. Czy ktoś moze mi powiedziec jak mam przeliczyc kursy jezeli kupon jest warty 10 zł a każdy z 6 zakładów 2zł(aby lepiej sie piczyło)? ABC;ABD;ABE;ABF;ACD;ACE;ACF;ADE;ADF;AEF;BCD;BCE;BCF;BDE;BDF;BEF;CDE;CDF;CEF;DEF. 3z6 to 20 zakładów. Każda literka to oddzielnie zdarzenie. Za moich czasów w liceum taką kombinatorykę nakreślało się długopisem na kartce papieru w minutę. P.S. Jak z sześciu zakładów po dwa złote wyszedł Ci kupon wart 10 złotych? jestem poczatkujacy - wybaczcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bardzo prosze o ten kalkulator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> konkurent@plusnet.pl Przez dwanaście lat jesteś początkujący?
|
|
|
Link skopiowany do schowka