Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#38559 03/10/2002 03:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jak to jest z sytemam w toto -mixie?
przykladowo chce zagrac ten zaklad 3 z 4 to ile place za kupon i ile moze mi meczy nie wejsc?
lub gdy gram 4 z 6 to ile za kupon i ile moze nie wejsc meczy?
i czy to obojetnie ktory mecz moze nie wejsc ?
z gory dzieki za pomoc

#38560 03/10/2002 08:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#38561 03/10/2002 09:03
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Odpowiedzi
Gdy grasz system 3 z 4 to za kupon płacisz
4 X wybrana stawka, a więc najmniej 4x2 zł=8zł.
Może Ci nie wejść dowolne 1 zdarzenie i kupon jest wygrany. Najlepiej jak wejdą wszystkie to masz sumę 4 kombinacji wybitych na kuponie.

Przy systemie 4z6 płacisz 15xstawka(min 30 zł) i mogą Ci nie wejść 2 dowolne zdarzenia. Oczywiście przy 1 pudle też wygrywasz, nie mówiąc o pełnym sukcesie -6 trafień, wtedy wygrana jest już pokaźna. Jak zagrasz raz to zrozumiesz w czym rzecz. pozdrófka zik

#38562 03/10/2002 15:10
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
ja tez zastanawialem sie nad tym systemem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam jeszcze jedno pytanie:

zakladajac, ze korzystam z systemu 3 z 4 z minimalna stawka 2 zlotych, za kupon place 8 zlotych, trafiam wszystkie 4 zdarzenia, ktorych calkowity kurs wynosi 10 zlotych; i tu nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czy moja wygrana bedzie rowna=stawka * calkowity kurs? czyli w tym przykladzie 2zl*10zl*90%=18 zlotych czy 8zl*10**90%=72 zlote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

roznica jest spora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#38563 03/10/2002 16:03
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Mam gdzieś kalkulator, który stworzony został tylko i wyłącznie dla systemów dostępnych w Toto-mix (oblicza też ile dany system będzie kosztował). Ktoś chce?

#38564 03/10/2002 23:05
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Do Konkurenta:
Żadna z podanych wersji nie jest prawdziwa.
Trafiasz wszystkie zdarzenia (4) i wtedy odbierasz sumę kursów wyliczonych przez komputer
(na kuponie jest to wydrukowane) x 0.9.
Czyli przyklad;
1. kurs 2
2. kurs 2
3. kurs 2
4. kurs 2
Komputer wyrzuci Ci kombinacje (4 możliwości):
1,2,3 ako 8
1.2,4 ako 8
1,3,4 ako 8
2,3,4 ako 8

sumujesz wszystkie trafione zakłady 4x8=32x2złx0.9=57,6 zł wygrana za włożone 8 zł
Gdybyś zagrał to na jednym zakładzie prostym wtedy masz 8zł x 16 x 0.9= 115.2 zł

I na tym polega różnica między grą rozpisową , a zakładami pojedyńczymi. Wyszlo tak 2:1.
A jak coś nie kumasz to pisz. zik

#38565 04/10/2002 02:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
jestem poczatkujacy - wybaczcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

bardzo prosze o ten kalkulator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> konkurent@plusnet.pl

Anonymous #6187349 16/03/2014 02:06
Dołączył: Mar 2014
Posty: 1
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Mar 2014
Posty: 1
Witam
-Mam pytanie co do systemu np,3 z 6. Czy ktoś moze mi powiedziec jak mam przeliczyc kursy jezeli kupon jest warty 10 zł a każdy z 6 zakładów 2zł(aby lepiej sie piczyło)?
-A także czy jezeli go wypełniam na stronie np.w systemie (właśnie 3 z 6) to poprawej sytronie "przewidywana wygrana" to max.jaki moge zgarnąć czy minimum jaki moge mieć

hank #6188440 16/03/2014 22:56
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by hank
Witam
-Mam pytanie co do systemu np,3 z 6. Czy ktoś moze mi powiedziec jak mam przeliczyc kursy jezeli kupon jest warty 10 zł a każdy z 6 zakładów 2zł(aby lepiej sie piczyło)?



ABC;ABD;ABE;ABF;ACD;ACE;ACF;ADE;ADF;AEF;BCD;BCE;BCF;BDE;BDF;BEF;CDE;CDF;CEF;DEF. 3z6 to 20 zakładów. Każda literka to oddzielnie zdarzenie. Za moich czasów w liceum taką kombinatorykę nakreślało się długopisem na kartce papieru w minutę.

P.S. Jak z sześciu zakładów po dwa złote wyszedł Ci kupon wart 10 złotych?

Originally Posted by nieobecny konkurent
jestem poczatkujacy - wybaczcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

bardzo prosze o ten kalkulator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> konkurent@plusnet.pl


Przez dwanaście lat jesteś początkujący?


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, aker, $-man, kamel, Sensei, alfa, rafal08, betowiec, rymoholik, burbon), 2,443 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,295
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1