|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
[quote=craax]siemano  JUTRO DERBY  /quote] Jakies propozycje/spostrzezenia ? Tylko nie za bardzo emocjonalnie.  na boisku czy poza ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
na boisku czy poza ?  Co proponujesz, ostatnio Ci z Cracovia typowanie raczej niezle szlo. Wiem ze to derby i obie druzyny maja wyjazd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@lajkonik u nas nie zagra Mierzejewski,Derbich,Golinski i mozliwe , ze Sasin wiec rozsypala nam sie calkowicie obrona , gralbym wislackich ale po 1.6 to podziekowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
a ja na dzisiaj tak: Agnes Szavay @ 1.53 Federico Del Bonis @ 1.66 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
@craax szkoda, bo jednak liczylem ze jest szansa na remis... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
craax proponuję Ci zagrać Wiślaków i iść do nich do młyna pokrzyczeć "WISŁA , WISŁA "  Wkuźwia mnie ta marna oferta tenisa w bet365 . Gdzie proponujecie załadować środki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
nie znacie się  bez gwiazd NHL, ale i tak są mocniejsi od Szwabów, a te 1.5 to pachnie lokatą, bo potrzebują za 3 punkty, ale chyba się zabezpiecze 1.25 no i rzecz jasna Atlanta Hawks z hc i mamy lokatę na dziś  a jeszcze Łotwa+3,5 ciekawa, Kanada tu w rezerwowym składzie. A z tenisa to tak patrzę i nic nie widzę, niestety nie gra Aga więc nie ma pewek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a po drugie na mecz z Polonia trzeba patrzec z przymruzeniem oka w naszym wykonaniu , zazwyczaj dobrze gralismy derby mimo , ze skazywani na porazke za kazdym razem ( tyle , ze na Kaluzy to inna atmosfera i wiecej ludzi ) , moze po 5.60 za pare zl sprobuje , Matusiak i Slusarski na pewno sa w stanie cos ukluc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tylko grajus podał Klejbe jako peffkę i już się na rynku, na nią zaczął ruch.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
młody , czy lepiej Finlandia KZ 1.25 czy Niemcy +1,5 po 1.90 ? Odpowiedz sobie sam  Gospodarze sklad oczekiwania i mobilizacja, szwaby kamaaan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Witam  Korzystał ktoś z promocji w Betclic? Darmowy zakład do 55 zł? korzystał
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
no i rzecz jasna Atlanta Hawks z hc i mamy lokatę na dziś  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@craax szkoda, bo jednak liczylem ze jest szansa na remis...  jest szansa na ZWYCIESTWO tylko trzeba ZAPIER... a uwierz , ze zawodnicy beda dobrze przez nas zmotywowani !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Już się kursy w meczu Aza odwróciły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
młody , czy lepiej Finlandia KZ 1.25 czy Niemcy +1,5 po 1.90 ? Odpowiedz sobie sam  Gospodarze sklad oczekiwania i mobilizacja, szwaby kamaaan  +1,5 na Niemców kurs fajny tylko co z tego jak Finami dziś ich jadą 3 bramkami  kurs słaby, ale ja dorzucam, bo nie widzę innej opcji. Własna tafla z kibicami mogła pomóc raz na dzieńdobry, ale teraz to już trzeba przypomnieć, że Niemcy są na poziomie takiej Łotwy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Ja tam z craaxem zdecydowanie Szwaby +1,5 . Finowie nie mają żadnego pomysłu na grę. Z chelków można spróbować Xaviera Pujo . Gaszkiet w chelku  Idzie tropem Bolka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
na dzien dobry dubel Medina i Petrova 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Już się kursy w meczu Aza odwróciły. To lepiej uważać z Peng, bo jak za dużo kasy, już poszło na nią, to może jednak przegrać. Rozsądniej będzie odpuścić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
no i rzecz jasna Atlanta Hawks z hc i mamy lokatę na dziś   no wlasnie no bet lepiej cos z zawodnikow wymyslec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
młody , czy lepiej Finlandia KZ 1.25 czy Niemcy +1,5 po 1.90 ? Odpowiedz sobie sam  Gospodarze sklad oczekiwania i mobilizacja, szwaby kamaaan  +1,5 na Niemców kurs fajny tylko co z tego jak Finami dziś ich jadą 3 bramkami  kurs słaby, ale ja dorzucam, bo nie widzę innej opcji. Własna tafla z kibicami mogła pomóc raz na dzieńdobry, ale teraz to już trzeba przypomnieć, że Niemcy są na poziomie takiej Łotwy. hmm to jak sie pomyle to ostatni raz w tym turnieju zaufam gospodarzom , mi wychodzi value , najwyzej bedziesz mial problem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|