Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 60 1 2 3 4 5 6 59 60
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by lajkonik
[quote=craax]siemano smile
JUTRO DERBY boks
/quote]

Jakies propozycje/spostrzezenia ? Tylko nie za bardzo emocjonalnie. wink
na boisku czy poza ? wink

Bonus: Unibet
craax #3856666 10/05/2010 17:14
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Originally Posted by craax
na boisku czy poza ? wink

laugh
Co proponujesz, ostatnio Ci z Cracovia typowanie raczej niezle szlo. Wiem ze to derby i obie druzyny maja wyjazd.

craax #3856667 10/05/2010 17:14
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@lajkonik u nas nie zagra Mierzejewski,Derbich,Golinski i mozliwe , ze Sasin wiec rozsypala nam sie calkowicie obrona , gralbym wislackich ale po 1.6 to podziekowal

craax #3856668 10/05/2010 17:15
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
a ja na dzisiaj tak:

Agnes Szavay @ 1.53
Federico Del Bonis @ 1.66

boks boks boks

craax #3856669 10/05/2010 17:16
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
@craax

szkoda, bo jednak liczylem ze jest szansa na remis... smirk

craax #3856670 10/05/2010 17:17
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
craax proponuję Ci zagrać Wiślaków i iść do nich do młyna pokrzyczeć "WISŁA , WISŁA " laugh piwo


Wkuźwia mnie ta marna oferta tenisa w bet365 . Gdzie proponujecie załadować środki ?

craax #3856671 10/05/2010 17:17
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
nie znacie się tongue bez gwiazd NHL, ale i tak są mocniejsi od Szwabów, a te 1.5 to pachnie lokatą, bo potrzebują za 3 punkty, ale chyba się zabezpiecze 1.25 no i rzecz jasna Atlanta Hawks z hc i mamy lokatę na dziś smile

a jeszcze Łotwa+3,5 ciekawa, Kanada tu w rezerwowym składzie.

A z tenisa to tak patrzę i nic nie widzę, niestety nie gra Aga więc nie ma pewek tongue

craax #3856672 10/05/2010 17:17
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a po drugie na mecz z Polonia trzeba patrzec z przymruzeniem oka w naszym wykonaniu , zazwyczaj dobrze gralismy derby mimo , ze skazywani na porazke za kazdym razem ( tyle , ze na Kaluzy to inna atmosfera i wiecej ludzi ) , moze po 5.60 za pare zl sprobuje , Matusiak i Slusarski na pewno sa w stanie cos ukluc

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tylko grajus podał Klejbe jako peffkę
i już się na rynku, na nią zaczął ruch.

craax #3856674 10/05/2010 17:18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
młody , czy lepiej Finlandia KZ 1.25 czy Niemcy +1,5 po 1.90 ? Odpowiedz sobie sam tongue Gospodarze sklad oczekiwania i mobilizacja, szwaby kamaaan boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by 19marcin08
Witam piwo

Korzystał ktoś z promocji w Betclic? Darmowy zakład do 55 zł?

korzystał

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by młody gniewny
no i rzecz jasna Atlanta Hawks z hc i mamy lokatę na dziś smile

shocked

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by lajkonik
@craax

szkoda, bo jednak liczylem ze jest szansa na remis... smirk

jest szansa na ZWYCIESTWO tylko trzeba ZAPIER... a uwierz , ze zawodnicy beda dobrze przez nas zmotywowani !!

craax #3856679 10/05/2010 17:21
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Już się kursy w meczu Aza odwróciły.

craax #3856680 10/05/2010 17:21
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by craax
młody , czy lepiej Finlandia KZ 1.25 czy Niemcy +1,5 po 1.90 ? Odpowiedz sobie sam tongue Gospodarze sklad oczekiwania i mobilizacja, szwaby kamaaan boks

+1,5 na Niemców kurs fajny tylko co z tego jak Finami dziś ich jadą 3 bramkami ooo kurs słaby, ale ja dorzucam, bo nie widzę innej opcji. Własna tafla z kibicami mogła pomóc raz na dzieńdobry, ale teraz to już trzeba przypomnieć, że Niemcy są na poziomie takiej Łotwy.

craax #3856681 10/05/2010 17:23
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Ja tam z craaxem zdecydowanie Szwaby +1,5 .

Finowie nie mają żadnego pomysłu na grę.

Z chelków można spróbować Xaviera Pujo .


Gaszkiet w chelku laugh Idzie tropem Bolka ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
na dzien dobry dubel Medina i Petrova boks

oli #3856683 10/05/2010 17:25
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by oli
Już się kursy w meczu Aza odwróciły.

To lepiej uważać z Peng,
bo jak za dużo kasy, już poszło na nią,
to może jednak przegrać.
Rozsądniej będzie odpuścić.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by młody gniewny
no i rzecz jasna Atlanta Hawks z hc i mamy lokatę na dziś smile

shocked

no wlasnie no bet lepiej cos z zawodnikow wymyslec tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by craax
młody , czy lepiej Finlandia KZ 1.25 czy Niemcy +1,5 po 1.90 ? Odpowiedz sobie sam tongue Gospodarze sklad oczekiwania i mobilizacja, szwaby kamaaan boks

+1,5 na Niemców kurs fajny tylko co z tego jak Finami dziś ich jadą 3 bramkami ooo kurs słaby, ale ja dorzucam, bo nie widzę innej opcji. Własna tafla z kibicami mogła pomóc raz na dzieńdobry, ale teraz to już trzeba przypomnieć, że Niemcy są na poziomie takiej Łotwy.

hmm to jak sie pomyle to ostatni raz w tym turnieju zaufam gospodarzom , mi wychodzi value , najwyzej bedziesz mial problem grin

Strona 4 z 60 1 2 3 4 5 6 59 60

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1