Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Panowie biorąć samochód w komisie na raty trzeba jakieś zaświadczenie o zatrudnieniu czy nie wymagają niczego i idzie się i wraca autem laugh ?
Jak to dokladniej jest?


Pytam czysto teoretycznie, zawarłem mały zakład i liczę że ktoś pomoże go rozstrzygnąć smile

Z góry dziękuje,

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
jeszcze o takim czymś nie słyszałam idę jutro po jakąś bmke laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Piecia wiekszosc jest:
ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, ASR, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna(byla), wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, tempomat.

Dodatkowo zalozylem sobie sprzet car audio na zawody i pozadne radyjko.

Tak wyglada od srodka (zdjecie z boku)

[Linked Image]

car audio:

[Linked Image]

[Linked Image]

Pzdr!

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Ładne, tylko ciężko będzie sprzedać chyba (dzwon+tuning+egzotyczny model)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Zgadzam sie, auto w sumie duzo nie stracilo na wartosci przez te 2 lata co je mam, ale wpakowalem ponad 20 tys w car audio, a tego mi nikt nie odda, no chyba, ze jelenia jakiegos znajde na zachodzie grin
Liczylem sie z tym, ze bede na tym niezle w plecy - teraz bede jezdzil nim tak dlugo, az sie rozleci, pozniej pomyslimy o czyms innym, moze nowe genesis coupe, ktore gabarytami przewyzsza zwykle coupe.

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
O to dobre jest, widziałem ostatnio ten wozik jak nim pomykał Jack Bauer kilka odcinków wstecz w 24 smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Auto naprawde ladne, ksztalt podobny do mojego tyle, ze zdecydowanie wiekszy i zapewne wygodniejszy.
Napewno zawieszenie nie jest tak twarde jak w moim.

Problem w tym, ze auto niespotykane w PL i poki co nie jest tanie i trzeba sie troszke nameczyc aby go sobie sciagnac zza granicy.

[Linked Image]

Ale narazie nad tym sie nie zastanawiam - chce pojezdzic moim jak najdluzej.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Fajnie wygląda Hagii, ale Ja bym się bał kupić samochód z Indii laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Apropo, To z tyłu co się świeci to butla z gazem?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
od kiedy Hyundai jest z Indii? grin

Mylisz te auto z tym gownem plastikowym co smiga max 180km i jest tanie jak barszcz wink

Hehe zabudowa car audio robiona pod zawody

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
HAGIi, a deska wchodzi ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
ale autko ładnie się prezentuje no i kolor masz taki sam jak ja tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Big_star
HAGIi, a deska wchodzi ?

To sie chyba nigdy nie skonczy ooo tongue

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Big_star
HAGIi, a deska wchodzi ?


chodza ploty, ze cala Ci sie w dupie miesci

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by Big_star
HAGIi, a deska wchodzi ?
Deska , zakupy, nawet wózek jak odczepić kółka. Wcześniej to nawet 4 skrzynki z pomidorami wchodziły jak na ryneczek jeździł, no ale teraz ma butle z gazem. Coś za coś

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Big_star
HAGIi, a deska wchodzi ?


chodza ploty, ze cala Ci sie w dupie miesci

Nerwowy, nerwowy.

Zadalem kulturalne pytanie, po prostu spodobalo mi sie auto wiec pytam czy ma przeswit w tylnej kanapie na deske, kto jak kto ale Ty jako miSZCZ snołbordingu na pewno sie orientujesz.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
http://allegro.pl/item1043951104.html

Ćo powiecie o takim modelu, bardzo zadbany, ale za to cena odpowiednio wyższa. Ile takie auto może być realnie warte?

Sorry, że tak pytam znowu, ale to mój pierwszy zakup auta i nie chcę się nadziać na jakiegoś naciągacza...

Pozdro!

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by _Korver_
http://allegro.pl/item1043951104.html

Ćo powiecie o takim modelu, bardzo zadbany, ale za to cena odpowiednio wyższa. Ile takie auto może być realnie warte?

Sorry, że tak pytam znowu, ale to mój pierwszy zakup auta i nie chcę się nadziać na jakiegoś naciągacza...

Pozdro!

zastanawia mnie zużycie gałki od biegów....sorry, ale przy przebiegu 125tyś km w samochodach, którymi jeździłem nigdy gałka nie była tak wytarta.
...a skoro gałka wytarta to dlaczego kierownica wygląda jak nowa???
....podejrzanie wygląda sam przebieg jak na autko 11-letnie, ale z drugiej strony sprzedawca godzi się na sprawdzenie w serwisie czyli teoretycznie "nie ściemnia". wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
dzis 1 raz miałem okazje prawie cały dzionek prowadzic Seata Exeo 1.6 16V 102KM ... autko spore, bardzo wygodne, namiastka limuzyny ale ten silnik... MASAKRA !!! jak ktos sie na takie cusik zdecyduje to silnik koniecznie solidniejszy bo 100 kucykow w takim autku to katorga, wyprzedzanie to loteria wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by gembol
Originally Posted by _Korver_
http://allegro.pl/item1043951104.html

Ćo powiecie o takim modelu, bardzo zadbany, ale za to cena odpowiednio wyższa. Ile takie auto może być realnie warte?

Sorry, że tak pytam znowu, ale to mój pierwszy zakup auta i nie chcę się nadziać na jakiegoś naciągacza...

Pozdro!

zastanawia mnie zużycie gałki od biegów....sorry, ale przy przebiegu 125tyś km w samochodach, którymi jeździłem nigdy gałka nie była tak wytarta.
...a skoro gałka wytarta to dlaczego kierownica wygląda jak nowa???
....podejrzanie wygląda sam przebieg jak na autko 11-letnie, ale z drugiej strony sprzedawca godzi się na sprawdzenie w serwisie czyli teoretycznie "nie ściemnia". wink

Ja już nawet nie patrzę na przebiegi, bo połowę z nich to można między bajki włożyć. Gdzieś w poradach wyczytałem, że niektórzy sprzedawcy piszą, że zgadzają się na sprawdzenie auta w serwisie na zasadzie blefu, licząc, że kupujący uwierzy, że sprzedawca nie ma nic do ukrycia i odpuści sobie wizytę w serwisie. W tym ogłoszeniu, które Korver wrzucił to na pewno na plus liczba i jakość zdjęć - widać, że koleś nie starał się niczego specjalnie ukryć, w przeciwieństwie do niektórych chuji, którzy porobią takie fotki, żeby nie było widać wad, a potem ludzie jeżdżą oglądać i tracą czas.


Też powoli przymierzam się do kupna samochodu... Na co warto zwracać uwagę przy oglądaniu potencjalnie nabywanej fury?

Wiadomo, że zbadanie czujnikiem lakieru, sprawdzenie czy szyby oryginalne, obejrzenie wytarcia kiery, gałki od biegów, uszczelek w drzwiach... Jakieś inne kruczki?

Ja na pewno do serwisu się przejadę, ale nie wiem czy jest sens podjeżdżać na psy - sprawdzić czy nie jest kradziony? w tej ich bazie to i tak chyba 75% skradzionych nie ma.

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, Akhu, JelineK), 930 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1