|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Panowie biorąć samochód w komisie na raty trzeba jakieś zaświadczenie o zatrudnieniu czy nie wymagają niczego i idzie się i wraca autem  ? Jak to dokladniej jest? Pytam czysto teoretycznie, zawarłem mały zakład i liczę że ktoś pomoże go rozstrzygnąć  Z góry dziękuje,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
jeszcze o takim czymś nie słyszałam idę jutro po jakąś bmke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Piecia wiekszosc jest: ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, ASR, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna(byla), wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, tempomat. Dodatkowo zalozylem sobie sprzet car audio na zawody i pozadne radyjko. Tak wyglada od srodka (zdjecie z boku) [ Linked Image] car audio: [ Linked Image] [ Linked Image] Pzdr!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Ładne, tylko ciężko będzie sprzedać chyba (dzwon+tuning+egzotyczny model)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Zgadzam sie, auto w sumie duzo nie stracilo na wartosci przez te 2 lata co je mam, ale wpakowalem ponad 20 tys w car audio, a tego mi nikt nie odda, no chyba, ze jelenia jakiegos znajde na zachodzie  Liczylem sie z tym, ze bede na tym niezle w plecy - teraz bede jezdzil nim tak dlugo, az sie rozleci, pozniej pomyslimy o czyms innym, moze nowe genesis coupe, ktore gabarytami przewyzsza zwykle coupe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
O to dobre jest, widziałem ostatnio ten wozik jak nim pomykał Jack Bauer kilka odcinków wstecz w 24 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Auto naprawde ladne, ksztalt podobny do mojego tyle, ze zdecydowanie wiekszy i zapewne wygodniejszy. Napewno zawieszenie nie jest tak twarde jak w moim. Problem w tym, ze auto niespotykane w PL i poki co nie jest tanie i trzeba sie troszke nameczyc aby go sobie sciagnac zza granicy. [ Linked Image] Ale narazie nad tym sie nie zastanawiam - chce pojezdzic moim jak najdluzej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Fajnie wygląda Hagii, ale Ja bym się bał kupić samochód z Indii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Apropo, To z tyłu co się świeci to butla z gazem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
od kiedy Hyundai jest z Indii?  Mylisz te auto z tym gownem plastikowym co smiga max 180km i jest tanie jak barszcz  Hehe zabudowa car audio robiona pod zawody
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
ale autko ładnie się prezentuje no i kolor masz taki sam jak ja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To sie chyba nigdy nie skonczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
chodza ploty, ze cala Ci sie w dupie miesci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Deska , zakupy, nawet wózek jak odczepić kółka. Wcześniej to nawet 4 skrzynki z pomidorami wchodziły jak na ryneczek jeździł, no ale teraz ma butle z gazem. Coś za coś
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
chodza ploty, ze cala Ci sie w dupie miesci Nerwowy, nerwowy. Zadalem kulturalne pytanie, po prostu spodobalo mi sie auto wiec pytam czy ma przeswit w tylnej kanapie na deske, kto jak kto ale Ty jako miSZCZ snołbordingu na pewno sie orientujesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
http://allegro.pl/item1043951104.htmlĆo powiecie o takim modelu, bardzo zadbany, ale za to cena odpowiednio wyższa. Ile takie auto może być realnie warte? Sorry, że tak pytam znowu, ale to mój pierwszy zakup auta i nie chcę się nadziać na jakiegoś naciągacza... Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
http://allegro.pl/item1043951104.htmlĆo powiecie o takim modelu, bardzo zadbany, ale za to cena odpowiednio wyższa. Ile takie auto może być realnie warte? Sorry, że tak pytam znowu, ale to mój pierwszy zakup auta i nie chcę się nadziać na jakiegoś naciągacza... Pozdro! zastanawia mnie zużycie gałki od biegów....sorry, ale przy przebiegu 125tyś km w samochodach, którymi jeździłem nigdy gałka nie była tak wytarta. ...a skoro gałka wytarta to dlaczego kierownica wygląda jak nowa??? ....podejrzanie wygląda sam przebieg jak na autko 11-letnie, ale z drugiej strony sprzedawca godzi się na sprawdzenie w serwisie czyli teoretycznie "nie ściemnia". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
dzis 1 raz miałem okazje prawie cały dzionek prowadzic Seata Exeo 1.6 16V 102KM ... autko spore, bardzo wygodne, namiastka limuzyny ale ten silnik... MASAKRA !!! jak ktos sie na takie cusik zdecyduje to silnik koniecznie solidniejszy bo 100 kucykow w takim autku to katorga, wyprzedzanie to loteria 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
http://allegro.pl/item1043951104.htmlĆo powiecie o takim modelu, bardzo zadbany, ale za to cena odpowiednio wyższa. Ile takie auto może być realnie warte? Sorry, że tak pytam znowu, ale to mój pierwszy zakup auta i nie chcę się nadziać na jakiegoś naciągacza... Pozdro! zastanawia mnie zużycie gałki od biegów....sorry, ale przy przebiegu 125tyś km w samochodach, którymi jeździłem nigdy gałka nie była tak wytarta. ...a skoro gałka wytarta to dlaczego kierownica wygląda jak nowa??? ....podejrzanie wygląda sam przebieg jak na autko 11-letnie, ale z drugiej strony sprzedawca godzi się na sprawdzenie w serwisie czyli teoretycznie "nie ściemnia".  Ja już nawet nie patrzę na przebiegi, bo połowę z nich to można między bajki włożyć. Gdzieś w poradach wyczytałem, że niektórzy sprzedawcy piszą, że zgadzają się na sprawdzenie auta w serwisie na zasadzie blefu, licząc, że kupujący uwierzy, że sprzedawca nie ma nic do ukrycia i odpuści sobie wizytę w serwisie. W tym ogłoszeniu, które Korver wrzucił to na pewno na plus liczba i jakość zdjęć - widać, że koleś nie starał się niczego specjalnie ukryć, w przeciwieństwie do niektórych chuji, którzy porobią takie fotki, żeby nie było widać wad, a potem ludzie jeżdżą oglądać i tracą czas. Też powoli przymierzam się do kupna samochodu... Na co warto zwracać uwagę przy oglądaniu potencjalnie nabywanej fury? Wiadomo, że zbadanie czujnikiem lakieru, sprawdzenie czy szyby oryginalne, obejrzenie wytarcia kiery, gałki od biegów, uszczelek w drzwiach... Jakieś inne kruczki? Ja na pewno do serwisu się przejadę, ale nie wiem czy jest sens podjeżdżać na psy - sprawdzić czy nie jest kradziony? w tej ich bazie to i tak chyba 75% skradzionych nie ma.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|