|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Janusz Ryszard Korwin-Mikke 214 116 1.43% 2005 Janusz Korwin-Mikke UPR 252 499 1,43% 2000 Janusz Korwin-Mikke (UPR) 428 969 2,40% 1995
teraz liczę na rekord . gdyby linia było 2,0 to bym się skusił...ponad 2,40 % - duża niespodzianka. Ja Korwina i UPR zawsze poprę ,jedyna partia w której znajdę odpowiedź na wiele spraw które poruszają życie publiczne i prywatne zarówno jak partia najbardziej podobna do moich poglądów, u mnie 4 głosy w rodzinie ,namawiam kogo mogę jednak do ludzi nie wiele dochodzi w sprawie wyboru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Gdyby prócz tych sondaży zapytali, dlaczego głosują na tego czy tamtego kandydata to większość nie wiedziałaby co powiedzieć. Niektórzy idąc do wyborów głosują tylko na nazwisko, nie wiedząc co popierają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Gdyby prócz tych sondaży zapytali, dlaczego głosują na tego czy tamtego kandydata to większość nie wiedziałaby co powiedzieć. Niektórzy idąc do wyborów głosują tylko na nazwisko, nie wiedząc co popierają  A po co się zastanawiać ? Robią to za nas tefałeny czy inne toruńskie rozgłośnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Masakra ta sonda i niewiadomo na kogo kliknac  Generalnie wygra ktos z dwojki Jarek - Bronek. Jak Pis to dobrze rozegra to moga wygrac. Warunkiem jest porzadna kampania, bez obrzucania blotem, bez tej calej pisowskiej nienawisci, ktore pozniej powoduje, ze zamiast przekonywac zniechecaja do siebie ludzi. Jesli do tego umiejetnie pojedzie na plecach brata to znow bedzie Kaczynski w palacu. PO moze miec problem z frekwencja, juz prawybory pokazaly, ze im sie nie chce a co dopiero wyborcom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Szczerze to większość kampanii nie ma sensu, największe znaczenie będzie miał ten okres pomiędzy 1 a 2 turą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
martwi mnie, ze Dżona Rambo dalej nie ma na liście. jest to prawdziwy patriota, szkoda, ze amerykanski ale bez watpienia patriota. Aparycją przewyzsza naszych kandydatów i najlepiej z nich wszystkich gada po angielsku. dzieki niemu Polska bedzie stac dobrze militarnie. W swoich filmach pokazał, ze zolci, talibowie oraz ruscy nie mają szans nawet podczas walki jeden versus pol armii. Jeśli obywatele go wybiorą będę mógł spac spokojnie. W filmie Rambo Dżon Rambo pokazał, ze strony rodzinne nie są mu obce, gdyż po zakonczonej misji udał się do swojego domu co również należy traktowac pozytywnie. (motyw domu i rodziny). Na jego zastępcę proponuje Pudziana, który jest wspolczesnym człowiekiem renesansu: strongmenem, szołmenem, tancerzem oraz wojownikiem MMA w jednym. Mysle, ze bycie viceprezydentem nie bedzie dla niego wiekszym wyzwaniem niz w/w. Obaj reprezentują moje wymaganie czyli: silny chłop na trudne czasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
W STS Kaczynski winner 3,0 .Milenium 2,3.Spora rozbieznosc nie uwazacie , chyba warto zainwestowac w Jarka i ja tak zrobie po kursie 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
zartujesz sobei czy powaznie piszesz o tym zeby zagrac i zaglosowac na kaczora?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Nie chodzi o to, na kogo bedzie glosowac. W chwili obecnej kurs 3 u ziemniaka na Kaczora to zart. Spoleczenstwo mamy takie, a nie inne. Na dzis to on jest faworytem. Ale spoko, juz zaczal sobie wbijac samoboje...ta jego odezwa do Moskali... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
W STS Kaczynski winner 3,0 .Milenium 2,3.Spora rozbieznosc nie uwazacie , chyba warto zainwestowac w Jarka i ja tak zrobie po kursie 3  nie zwlekaj,bo na 100% spadnie i to szybko,(w betsafe z 2.90 na 2.45)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Po podniesieniu podatku przez rząd z 3,0 robi się 2,64.
złodzieje !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jaruś własnego zdania nie ma tylko PRowcy nim teraz sterują. Stąd ten apel o miłość choć do niedawna mu podpowiadali by szczekał.  Ja będę głosował na Komorowskiego, ale uważam że warto zagrać 3.00 na Jarusia tylko po to by odsprzedać zakład przed drugą turą, kiedy to on będzie po jakieś 2.10-2.20 choć jego szanse będą jeszcze niższe gdyż w II turze mu zbytnio głosów nie przybędzie. Tak więc tylko celem odsprzedaży bym to wziął, na pewno nie by trzymać taki kupon do końca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2010
Posty: 21 |
Napewno te wybory beda ciekawe:) Za zadnym z kandydatow jakos nie jestem, ale jakbym juz miala wybierac to chyba bym sie jednak zdecydowala na Komorowskiego, choc pewnie i tak wygra Kaczynski, bo Polacy zamiast rozsadkiem, pokieruja sie wspolczuciem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Jak by kierowali się rozsądkiem to Kaczyński wygrałby w 1 turze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Jak by kierowali się rozsądkiem to Kaczyński wygrałby w 1 turze... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jakby kierowali się rozsądkiem to Kaczyński zdobyłby mniej głosów od Leppera. Już jednego Kaczora mieliśmy. Starczy obciachu.
Trzeba poczekać aż reszta buków dołączy z kursami, szczególnie nasze ziemniaki.
Czy w Milenium obowiązuje zasada min. 3 zdarzeń na kuponie by obstawić wybory?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Nie obowiązuje ,limity to 250 zł powyżej 250 zł akceptacja ,12 % podatku.
Jak chcesz więcej upchać to niech ci jeden kupon wydrukuje a później z tego kuponu niech sczytuje kod ,wtedy omijasz akceptacje i możesz po 250 do oporu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Na serio jest taka luka czy to normalne u nich?  Bo kiedyś grałem jeden kupon, drugi taki sam, a trzeci już nie chciał przejść przez system i został odrzucony przez centralę. Czy osoba w punkcie może tak zrobić zgodnie z procedurami firmy czy trzeba go grzecznie spytać o nabicie kilka/naście kuponów w ten dziwny sposób i oczekiwać, że może mu się to nie spodobać?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Jak by kierowali się rozsądkiem to Kaczyński wygrałby w 1 turze... jeszcze pewnie ksiądz powie jaki to jego brat to katolik był  Katolicy dla niego dadzą głosy bo to normalka Powiedzą jaki to on dobry i wzorowy był  i katolik i jakie poparcie w Radiu Maryja miał ja nie dam  błazenada też z tą jego kandydaturą córka umarlaka spory hajs już wydała na to koniec z tym !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
W STS Kaczynski winner 3,0 .Milenium 2,3.Spora rozbieznosc nie uwazacie , chyba warto zainwestowac w Jarka i ja tak zrobie po kursie 3  nie zwlekaj,bo na 100% spadnie i to szybko,(w betsafe z 2.90 na 2.45) wybory wyborami ale moja przestroga by was buki nie wycackali z kasy miałem jednego beta na wybory w UK po 1.4 i jak zobaczyłem to tylko gałki oczne i lepiej z czymś takim dać spokój [ Linked Image] i 1.40 było 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|