Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
onda #3858929 11/05/2010 09:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by onda
Originally Posted by Maciek
Janusz Ryszard Korwin-Mikke 214 116 1.43% 2005
Janusz Korwin-Mikke UPR 252 499 1,43% 2000
Janusz Korwin-Mikke (UPR) 428 969 2,40% 1995

teraz liczę na rekord .

gdyby linia było 2,0 to bym się skusił...ponad 2,40 % - duża niespodzianka.
Ja Korwina i UPR zawsze poprę ,jedyna partia w której znajdę odpowiedź na wiele spraw które poruszają życie publiczne i prywatne zarówno jak partia najbardziej podobna do moich poglądów, u mnie 4 głosy w rodzinie ,namawiam kogo mogę jednak do ludzi nie wiele dochodzi w sprawie wyboru.

Bonus: Unibet
Maciek #3859005 11/05/2010 16:18
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Gdyby prócz tych sondaży zapytali, dlaczego głosują na tego czy tamtego kandydata to większość nie wiedziałaby co powiedzieć.

Niektórzy idąc do wyborów głosują tylko na nazwisko, nie wiedząc co popierają laugh

Sergio1 #3859054 11/05/2010 17:07
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Sergio1
Gdyby prócz tych sondaży zapytali, dlaczego głosują na tego czy tamtego kandydata to większość nie wiedziałaby co powiedzieć.

Niektórzy idąc do wyborów głosują tylko na nazwisko, nie wiedząc co popierają laugh
A po co się zastanawiać ? Robią to za nas tefałeny czy inne toruńskie rozgłośnie laugh

Szewa #3859422 11/05/2010 19:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Masakra ta sonda i niewiadomo na kogo kliknac smile

Generalnie wygra ktos z dwojki Jarek - Bronek.

Jak Pis to dobrze rozegra to moga wygrac.
Warunkiem jest porzadna kampania, bez obrzucania blotem, bez tej calej pisowskiej nienawisci, ktore pozniej powoduje, ze zamiast przekonywac zniechecaja do siebie ludzi.
Jesli do tego umiejetnie pojedzie na plecach brata to znow bedzie Kaczynski w palacu.

PO moze miec problem z frekwencja, juz prawybory pokazaly, ze im sie nie chce a co dopiero wyborcom.

lupus #3859465 11/05/2010 19:35
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Szczerze to większość kampanii nie ma sensu, największe znaczenie będzie miał ten okres pomiędzy 1 a 2 turą.

Conrad #3859762 11/05/2010 21:04
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
martwi mnie, ze Dżona Rambo dalej nie ma na liście.
jest to prawdziwy patriota, szkoda, ze amerykanski ale bez watpienia patriota. Aparycją przewyzsza naszych kandydatów i najlepiej z nich wszystkich gada po angielsku.
dzieki niemu Polska bedzie stac dobrze militarnie. W swoich filmach pokazał, ze zolci, talibowie oraz ruscy nie mają szans nawet podczas walki jeden versus pol armii. Jeśli obywatele go wybiorą będę mógł spac spokojnie. W filmie Rambo Dżon Rambo pokazał, ze strony rodzinne nie są mu obce, gdyż po zakonczonej misji udał się do swojego domu co również należy traktowac pozytywnie. (motyw domu i rodziny).
Na jego zastępcę proponuje Pudziana, który jest wspolczesnym człowiekiem renesansu: strongmenem, szołmenem, tancerzem oraz wojownikiem MMA w jednym. Mysle, ze bycie viceprezydentem nie bedzie dla niego wiekszym wyzwaniem niz w/w.
Obaj reprezentują moje wymaganie czyli: silny chłop na trudne czasy.

anfa_ #3859843 11/05/2010 21:18
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
W STS Kaczynski winner 3,0 .Milenium 2,3.Spora rozbieznosc nie uwazacie , chyba warto zainwestowac w Jarka i ja tak zrobie po kursie 3 tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
zartujesz sobei czy powaznie piszesz o tym zeby zagrac i zaglosowac na kaczora?

Vendetta #3859865 11/05/2010 21:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Nie chodzi o to, na kogo bedzie glosowac. W chwili obecnej kurs 3 u ziemniaka na Kaczora to zart. Spoleczenstwo mamy takie, a nie inne. Na dzis to on jest faworytem.

Ale spoko, juz zaczal sobie wbijac samoboje...ta jego odezwa do Moskali... laugh

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by Amir_Khan
W STS Kaczynski winner 3,0 .Milenium 2,3.Spora rozbieznosc nie uwazacie , chyba warto zainwestowac w Jarka i ja tak zrobie po kursie 3 tongue

nie zwlekaj,bo na 100% spadnie i to szybko,(w betsafe z 2.90 na 2.45)

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Po podniesieniu podatku przez rząd z 3,0 robi się 2,64.

złodzieje !!!

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jaruś własnego zdania nie ma tylko PRowcy nim teraz sterują. Stąd ten apel o miłość choć do niedawna mu podpowiadali by szczekał. smile

Ja będę głosował na Komorowskiego, ale uważam że warto zagrać 3.00 na Jarusia tylko po to by odsprzedać zakład przed drugą turą, kiedy to on będzie po jakieś 2.10-2.20 choć jego szanse będą jeszcze niższe gdyż w II turze mu zbytnio głosów nie przybędzie. Tak więc tylko celem odsprzedaży bym to wziął, na pewno nie by trzymać taki kupon do końca...

Conrad #3860296 12/05/2010 00:31
Dołączył: Apr 2010
Posty: 21
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 21
Napewno te wybory beda ciekawe:) Za zadnym z kandydatow jakos nie jestem, ale jakbym juz miala wybierac to chyba bym sie jednak zdecydowala na Komorowskiego, choc pewnie i tak wygra Kaczynski, bo Polacy zamiast rozsadkiem, pokieruja sie wspolczuciem

Julia #3860311 12/05/2010 00:37
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Jak by kierowali się rozsądkiem to Kaczyński wygrałby w 1 turze...

hbr #3860337 12/05/2010 00:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by hbr
Jak by kierowali się rozsądkiem to Kaczyński wygrałby w 1 turze...

piwo

sHybki #3860582 12/05/2010 01:28
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jakby kierowali się rozsądkiem to Kaczyński zdobyłby mniej głosów od Leppera. Już jednego Kaczora mieliśmy. Starczy obciachu.

Trzeba poczekać aż reszta buków dołączy z kursami, szczególnie nasze ziemniaki.

Czy w Milenium obowiązuje zasada min. 3 zdarzeń na kuponie by obstawić wybory?

Conrad #3860833 12/05/2010 02:10
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Nie obowiązuje ,limity to 250 zł powyżej 250 zł akceptacja ,12 % podatku.

Jak chcesz więcej upchać to niech ci jeden kupon wydrukuje a później z tego kuponu niech sczytuje kod ,wtedy omijasz akceptacje i możesz po 250 do oporu.

Maciek #3860937 12/05/2010 02:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Na serio jest taka luka czy to normalne u nich? smile Bo kiedyś grałem jeden kupon, drugi taki sam, a trzeci już nie chciał przejść przez system i został odrzucony przez centralę.

Czy osoba w punkcie może tak zrobić zgodnie z procedurami firmy czy trzeba go grzecznie spytać o nabicie kilka/naście kuponów w ten dziwny sposób i oczekiwać, że może mu się to nie spodobać?

hbr #3861946 12/05/2010 06:20
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by hbr
Jak by kierowali się rozsądkiem to Kaczyński wygrałby w 1 turze...


jeszcze pewnie ksiądz powie jaki to jego brat to katolik był laugh

Katolicy dla niego dadzą głosy bo to normalka
Powiedzą jaki to on dobry i wzorowy był stop
i katolik
i jakie poparcie w Radiu Maryja miał
ja nie dam tongue
błazenada też z tą jego kandydaturą
córka umarlaka spory hajs już wydała na to

koniec z tym !

forty #3861958 12/05/2010 06:32
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by forty
Originally Posted by Amir_Khan
W STS Kaczynski winner 3,0 .Milenium 2,3.Spora rozbieznosc nie uwazacie , chyba warto zainwestowac w Jarka i ja tak zrobie po kursie 3 tongue

nie zwlekaj,bo na 100% spadnie i to szybko,(w betsafe z 2.90 na 2.45)


wybory wyborami
ale moja przestroga by was buki nie wycackali z kasy
miałem jednego beta na wybory w UK po 1.4 i jak zobaczyłem to tylko gałki oczne i lepiej z czymś takim dać spokój

[Linked Image]


i 1.40 było boli

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker), 2,550 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1