Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 52 1 2 8 9 10 11 12 51 52
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Panowie!
Warto grac na livie obecnie Politehnice.
Kto oglądał pierwszą połowę ten widział co się dzieje,drugie to tabela.
Polecam:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Lechia musi utrzymać ósemkę, by była kasa, więc im zależy, a Bełchatów już o nic, do tego przyszłość nieznana.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Piecia
Originally Posted by zalayeta
za 15 min zaczyna sie multliga na c+ moze panowie fachowcy w studio cos podpowiedza jak zagrac

też czekam na jakieś komentarze przed meczowe
he he dokładnie ... może mają jakąś pefkę laugh perełkę laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by Piecia
trudno powiedzieć ale jak dla mnie dziś Odra i Arka no i coś czuję iż Piast do spadku jest ale to tylko moje zdanie
no wlasnie tez tak widze ze piast leci natomiast nie wierze w to ze odra i arka wygra ktorys z nich raczej tak tylko ktory??

mnie sie wydaje ze zielone ludki w pzpn wola odre niz arke tak wiec sklanialbym sie zagrac odre tylko ten slask jakis taki niemrawy przez cala runde i zeby dzis psikusa nie sprawil.

swoja droga moze slaska tez nie widza bo to jak dla mnie druzyna pokroju cracovi piasta arki bez jaj i charakteru jedynie trenerzy tam sa osobowosciami

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
mmoze pookaza jak sie goscie loguja do jakiegso intenetowego buka laugh

widzieliscie typy na interii :> qrde wszyscy typuja Odre ze wygra =/

DRAVA PTUJ boks Maribory puszczamy kolegom...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by młody gniewny
Lechia musi utrzymać ósemkę, by była kasa, więc im zależy, a Bełchatów już o nic, do tego przyszłość nieznana.

Może i racja.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
patrzę iż ostatni mecz Piast gra u siebie Craxą więc w razie sprzyjających wyników może zabrać ze sobą Craxę do 1 ligi

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by Ojro
mmoze pookaza jak sie goscie loguja do jakiegso intenetowego buka laugh

widzieliscie typy na interii :> qrde wszyscy typuja Odre ze wygra =/

DRAVA PTUJ boks Maribory puszczamy kolegom...

a jak typuje dj sosna grin laugh??

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by Piecia
patrzę iż ostatni mecz Piast gra u siebie Craxą więc w razie sprzyjających wyników może zabrać ze sobą Craxę do 1 ligi


a slask z arka tak wiec jaja jak berety w ostatnich dwoch kolejkach. chyba warto na szybko wyskoczyc do wrozki zeby wywrozyla z fusow

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
spójrzcie na to jaką Śląsk gra kaszanę na wyjazdach , to że ludzie typują dziś tak Odrę to żadna niespodzianka dla mnie, ja też typuję twardo ich dziś

Rozpoczyna się już muliliga+

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ehhh... byc jednym ludkiem w spoldzielni ehhh

podawalbym co kolejke jakas peffke, zeby kibicom chociaz na bilety zwrocic, skoro meczyki i tak juz ulozone

Flora-Levadia... o0,5 HT 1,65 makysmalizacjaaaaa

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
boksboksboksboksmultiliga start !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boksboksboksboks

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
5 godz przed c+ i tylko 3 piwka bo rano o 4 trzeba dymac 350 m w trase

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
km

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Quote
Piłkarze Arki Gdynia dostaną milion złotych do podziału, jeżeli uda im się utrzymać w Ekstraklasie. Zdaniem prezesa Piasta Gliwice Józefa Drabickiego, takie "motywowanie" zawodników to poziom jarmarczny.

We wtorek w meczu 29. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy w Gdyni zmierzą się dwie drużyny rozpaczliwie walczące o utrzymanie, Arka i Piast Gliwice.

Piłkarze Arki za pozostanie w Ekstraklasie mają obiecany milion złotych premii. Zawodnicy Piasta otrzymają 1,2 mln. złotych, jednak w ich przypadku nie jest to premia "extra", a jedynie wypłacenie premii zamrożonych wcześniej.

Zdaniem prezesa Piasta Józefa Drabickiego, sposób motywowania jakim posłużyli się działacze z Gdyni to rodzaj przekupstwa.

- Wiem, że działacze innych klubów sięgają do kieszeni, próbując kupić zaangażowanie swoich graczy. My chcemy uniknąć tak jarmarcznego poziomu. Uważam, że tego typu praktyki uderzają w morale zawodników. To nic innego jak rodzaj wewnętrznego przekupstwa - mówi Józef Drabicki na łamach dziennika "Sport".

gramy boks

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
jak narazie takie cos gram pozniej dopiero na live sie dobierze


Odra Wodzisław Śląski - Śląsk Wrocław (Poniżej/powyżej: 0.5)
typ: over
1.52


Zagłębie Lubin - Korona Kielce (Poniżej/powyżej: 0.5)
typ: over
1.52

Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom Wynik pierwszej połowy 1x2
typ: X
2.05

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
ale canal dal rarytas 3 mecze cale + na 4 kanale multiliga

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Ojro
Flora-Levadia... o0,5 HT 1,65 makysmalizacjaaaaa
boks
@2,10

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
co myślicie dziś o Lechu?straci pkt w Chorzowie?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
ZIELIŃSKI mówi o ofensywnej grze ... hm...?

Strona 10 z 52 1 2 8 9 10 11 12 51 52

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, betowiec, aker, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei), 2,044 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,482
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1