|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Panowie! Warto grac na livie obecnie Politehnice. Kto oglądał pierwszą połowę ten widział co się dzieje,drugie to tabela. Polecam:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Lechia musi utrzymać ósemkę, by była kasa, więc im zależy, a Bełchatów już o nic, do tego przyszłość nieznana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
za 15 min zaczyna sie multliga na c+ moze panowie fachowcy w studio cos podpowiedza jak zagrac też czekam na jakieś komentarze przed meczowe he he dokładnie ... może mają jakąś pefkę  perełkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
trudno powiedzieć ale jak dla mnie dziś Odra i Arka no i coś czuję iż Piast do spadku jest ale to tylko moje zdanie no wlasnie tez tak widze ze piast leci natomiast nie wierze w to ze odra i arka wygra ktorys z nich raczej tak tylko ktory?? mnie sie wydaje ze zielone ludki w pzpn wola odre niz arke tak wiec sklanialbym sie zagrac odre tylko ten slask jakis taki niemrawy przez cala runde i zeby dzis psikusa nie sprawil. swoja droga moze slaska tez nie widza bo to jak dla mnie druzyna pokroju cracovi piasta arki bez jaj i charakteru jedynie trenerzy tam sa osobowosciami
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
mmoze pookaza jak sie goscie loguja do jakiegso intenetowego buka  widzieliscie typy na interii :> qrde wszyscy typuja Odre ze wygra =/ DRAVA PTUJ  Maribory puszczamy kolegom...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Lechia musi utrzymać ósemkę, by była kasa, więc im zależy, a Bełchatów już o nic, do tego przyszłość nieznana. Może i racja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
patrzę iż ostatni mecz Piast gra u siebie Craxą więc w razie sprzyjających wyników może zabrać ze sobą Craxę do 1 ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
mmoze pookaza jak sie goscie loguja do jakiegso intenetowego buka  widzieliscie typy na interii :> qrde wszyscy typuja Odre ze wygra =/ DRAVA PTUJ  Maribory puszczamy kolegom... a jak typuje dj sosna  ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
patrzę iż ostatni mecz Piast gra u siebie Craxą więc w razie sprzyjających wyników może zabrać ze sobą Craxę do 1 ligi a slask z arka tak wiec jaja jak berety w ostatnich dwoch kolejkach. chyba warto na szybko wyskoczyc do wrozki zeby wywrozyla z fusow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
spójrzcie na to jaką Śląsk gra kaszanę na wyjazdach , to że ludzie typują dziś tak Odrę to żadna niespodzianka dla mnie, ja też typuję twardo ich dziś
Rozpoczyna się już muliliga+
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ehhh... byc jednym ludkiem w spoldzielni ehhh
podawalbym co kolejke jakas peffke, zeby kibicom chociaz na bilety zwrocic, skoro meczyki i tak juz ulozone
Flora-Levadia... o0,5 HT 1,65 makysmalizacjaaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
5 godz przed c+ i tylko 3 piwka bo rano o 4 trzeba dymac 350 m w trase
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Piłkarze Arki Gdynia dostaną milion złotych do podziału, jeżeli uda im się utrzymać w Ekstraklasie. Zdaniem prezesa Piasta Gliwice Józefa Drabickiego, takie "motywowanie" zawodników to poziom jarmarczny.
We wtorek w meczu 29. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy w Gdyni zmierzą się dwie drużyny rozpaczliwie walczące o utrzymanie, Arka i Piast Gliwice.
Piłkarze Arki za pozostanie w Ekstraklasie mają obiecany milion złotych premii. Zawodnicy Piasta otrzymają 1,2 mln. złotych, jednak w ich przypadku nie jest to premia "extra", a jedynie wypłacenie premii zamrożonych wcześniej.
Zdaniem prezesa Piasta Józefa Drabickiego, sposób motywowania jakim posłużyli się działacze z Gdyni to rodzaj przekupstwa.
- Wiem, że działacze innych klubów sięgają do kieszeni, próbując kupić zaangażowanie swoich graczy. My chcemy uniknąć tak jarmarcznego poziomu. Uważam, że tego typu praktyki uderzają w morale zawodników. To nic innego jak rodzaj wewnętrznego przekupstwa - mówi Józef Drabicki na łamach dziennika "Sport". gramy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
jak narazie takie cos gram pozniej dopiero na live sie dobierze
Odra Wodzisław Śląski - Śląsk Wrocław (Poniżej/powyżej: 0.5) typ: over 1.52
Zagłębie Lubin - Korona Kielce (Poniżej/powyżej: 0.5) typ: over 1.52
Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom Wynik pierwszej połowy 1x2 typ: X 2.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
ale canal dal rarytas 3 mecze cale + na 4 kanale multiliga
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Flora-Levadia... o0,5 HT 1,65 makysmalizacjaaaaa  @2,10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
co myślicie dziś o Lechu?straci pkt w Chorzowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ZIELIŃSKI mówi o ofensywnej grze ... hm...?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|