Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 67 1 2 5 6 7 8 9 66 67
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by grajus87
dokładnie craax też czekałem na ten wynik z nadzieją że rozpierdzielił buki a tu klops .

Powstanie w Poznaniu ulica JOPA ?
honorowy obywatel i klucze do bram miasta

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Rafik 25
Kolego sprawdź całą kolejkę i zobacz czy sędziowie popełniali błędy na niekorzyść Lecha lub Wisły. Tym meczem Wisła nie przegrała tytułu tylko początkiem rundy wiosennej.
spokojnie smile Zaglebie sie niepolozy w Poznaniu i Lech bedzie mial bardzo ciezki mecz i walka o tytul jest jeszcze otwarta smile

akagi #3865393 13/05/2010 18:24
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
akagi a w moją monetę nie wierzysz ? frown

a gram lekko Rochusa

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by Rafik 25
Kolego sprawdź całą kolejkę i zobacz czy sędziowie popełniali błędy na niekorzyść Lecha lub Wisły. Tym meczem Wisła nie przegrała tytułu tylko początkiem rundy wiosennej.
spokojnie smile Zaglebie sie niepolozy w Poznaniu i Lech bedzie mial bardzo ciezki mecz i walka o tytul jest jeszcze otwarta smile
kto pierwszy gola strzeli: bet zagłębie wink ciekawe ile płacą laugh wtedy będzie ciekawie

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Andujar + Ramos Vinolas + Dlouhy L./Paes L + Ferrer + Dabul

Całkowity kurs: 6,63

ruszamy z tą lokomotywą smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Li na - Bondarenko(+3,5 gema) 2
Stosur - Schnyder under 20,5

boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by grajus87
młody peffy wyszperane tongue

No coś tam jest, ale Craax powiedz mi dlaczego Norwegia.

Dla mnie +2,5 na Kazachów najpewniejsze

bramkarz w wybornej formie , to co zrobil z Czechami majstersztyk , beda zaby mialy straszny problem , Norwegia caly czas idzie do przodu w hoka , zmontowali dobra pake w porownaniu do trojkolorowych ,po drugie prawie zawsze im pakuja Norwedzy ,a z roku na rok dysproporcja rosnie miedzy tymi ekipami

mysle jeszcze o Kazachach , musze popatrzec kim tam Slowacy dzis beda glownie pykac

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Tu się Jarko33 zgadzam, będzie ciężko.
Pozostało oglądać canal plus i ściskać kciuki za Lecha.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Dobra ja spadam na jakiś czas papa

Peffy boks

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Rozstrzgne ten spór, u mnie VInolas 3:1 grin ;]

Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by Rafik 25
Kolego sprawdź całą kolejkę i zobacz czy sędziowie popełniali błędy na niekorzyść Lecha lub Wisły. Tym meczem Wisła nie przegrała tytułu tylko początkiem rundy wiosennej.
spokojnie smile Zaglebie sie niepolozy w Poznaniu i Lech bedzie mial bardzo ciezki mecz i walka o tytul jest jeszcze otwarta smile

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz laugh Bajor były zawodnik Amiki zrobi krzywdę swojemu klubowi? laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by grajus87
akagi a w moją monetę nie wierzysz ? frown

a gram lekko Rochusa

Moneta, przeciw monecie.

Zobaczymy czy masz podróbkę ,
czy nie.

craax #3865404 13/05/2010 18:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@jarko 33 chyba nie wiesz jak taki mecz bedzie wygladal, to jest LIGA POLSKA , stawiam lekkie ,latwe i przyjemne 3-0 dla Kolejorza , zero emocji , fiesta caly mecz

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
na początek gulbis under 22 gemy AH @ 1.98 boks
i Panicz 2:0 @ 1.725 boks

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by Daramanian
Rozstrzgne ten spór, u mnie VInolas 3:1 grin ;]

ooo

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Rafik 25
Originally Posted by wieczor
A ja uwazam ze wynik nie sprawiedliwy Wisła choc grała słaby mecz byla zdecydowanie lepsza , ssedzia dramat powinno byc 2:0 i po sprawie ale ten co prowadzil rucha z lechem to dopiero ogór nie dał karnego dla ruchu i nie odgwizadal faulu w decydujacej akcji
gdyby byl kibicem Wisly to bym pomyslal ze wydrukowali mistrza dla lecha....
taki zbieg okolicznosci az nie mozliwy


Kolego sprawdź całą kolejkę i zobacz czy sędziowie popełniali błędy na niekorzyść Lecha lub Wisły. Tym meczem Wisła nie przegrała tytułu tylko początkiem rundy wiosennej.

no wlasnie, wisła przegrala tytul a nie lech wywalczyl

Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
No panowie ortografia - co w tym smiesznego smile nazwa własna rzeki wiec duza litera smile
a tak w temacie to almagro murray peer jankovic llagostera/martinez kavicic (wszystkie nazwiska z małej:)

Finanz #3865410 13/05/2010 18:29
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
[Linked Image]
I wszystko jasne. Już widzę jak Zagłębie gryzie trawę... laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by Rafik 25
Originally Posted by wieczor
A ja uwazam ze wynik nie sprawiedliwy Wisła choc grała słaby mecz byla zdecydowanie lepsza , ssedzia dramat powinno byc 2:0 i po sprawie ale ten co prowadzil rucha z lechem to dopiero ogór nie dał karnego dla ruchu i nie odgwizadal faulu w decydujacej akcji
gdyby byl kibicem Wisly to bym pomyslal ze wydrukowali mistrza dla lecha....
taki zbieg okolicznosci az nie mozliwy


Kolego sprawdź całą kolejkę i zobacz czy sędziowie popełniali błędy na niekorzyść Lecha lub Wisły. Tym meczem Wisła nie przegrała tytułu tylko początkiem rundy wiosennej.
Nie chodzi tylko o ostatnią kolejkę, przeanalizuje ile punktów dzięki sędzią ma obecnie Lecha w stosunku do Wisły. To żadne usprawiedliwienia, gdyż Krakowianie są sami sobie winni lecz ostateczne rozstrzygnięcie będzie można uznać w pewnym stopniu za wypatrzone. Co nie zmienia faktu, że liczę na Zagłębie.

haczyk #3865412 13/05/2010 18:30
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
jeszcze spróbowałem Bondarenko 2:0 !

Strona 7 z 67 1 2 5 6 7 8 9 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, rymoholik, alfa, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,429 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,938
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1