|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
dokładnie craax też czekałem na ten wynik z nadzieją że rozpierdzielił buki a tu klops .
Powstanie w Poznaniu ulica JOPA ? honorowy obywatel i klucze do bram miasta
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Kolego sprawdź całą kolejkę i zobacz czy sędziowie popełniali błędy na niekorzyść Lecha lub Wisły. Tym meczem Wisła nie przegrała tytułu tylko początkiem rundy wiosennej. spokojnie  Zaglebie sie niepolozy w Poznaniu i Lech bedzie mial bardzo ciezki mecz i walka o tytul jest jeszcze otwarta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
akagi a w moją monetę nie wierzysz ?  a gram lekko Rochusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858 |
Kolego sprawdź całą kolejkę i zobacz czy sędziowie popełniali błędy na niekorzyść Lecha lub Wisły. Tym meczem Wisła nie przegrała tytułu tylko początkiem rundy wiosennej. spokojnie  Zaglebie sie niepolozy w Poznaniu i Lech bedzie mial bardzo ciezki mecz i walka o tytul jest jeszcze otwarta  kto pierwszy gola strzeli: bet zagłębie  ciekawe ile płacą  wtedy będzie ciekawie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Andujar + Ramos Vinolas + Dlouhy L./Paes L + Ferrer + Dabul Całkowity kurs: 6,63 ruszamy z tą lokomotywą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Li na - Bondarenko(+3,5 gema) 2 Stosur - Schnyder under 20,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
młody peffy wyszperane  No coś tam jest, ale Craax powiedz mi dlaczego Norwegia. Dla mnie +2,5 na Kazachów najpewniejsze bramkarz w wybornej formie , to co zrobil z Czechami majstersztyk , beda zaby mialy straszny problem , Norwegia caly czas idzie do przodu w hoka , zmontowali dobra pake w porownaniu do trojkolorowych ,po drugie prawie zawsze im pakuja Norwedzy ,a z roku na rok dysproporcja rosnie miedzy tymi ekipami mysle jeszcze o Kazachach , musze popatrzec kim tam Slowacy dzis beda glownie pykac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Tu się Jarko33 zgadzam, będzie ciężko. Pozostało oglądać canal plus i ściskać kciuki za Lecha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Dobra ja spadam na jakiś czas  Peffy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Rozstrzgne ten spór, u mnie VInolas 3:1  ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494 |
Kolego sprawdź całą kolejkę i zobacz czy sędziowie popełniali błędy na niekorzyść Lecha lub Wisły. Tym meczem Wisła nie przegrała tytułu tylko początkiem rundy wiosennej. spokojnie  Zaglebie sie niepolozy w Poznaniu i Lech bedzie mial bardzo ciezki mecz i walka o tytul jest jeszcze otwarta  Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz  Bajor były zawodnik Amiki zrobi krzywdę swojemu klubowi? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi a w moją monetę nie wierzysz ?  a gram lekko Rochusa Moneta, przeciw monecie. Zobaczymy czy masz podróbkę , czy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@jarko 33 chyba nie wiesz jak taki mecz bedzie wygladal, to jest LIGA POLSKA , stawiam lekkie ,latwe i przyjemne 3-0 dla Kolejorza , zero emocji , fiesta caly mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
na początek gulbis under 22 gemy AH @ 1.98  i Panicz 2:0 @ 1.725 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Rozstrzgne ten spór, u mnie VInolas 3:1  ;] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
A ja uwazam ze wynik nie sprawiedliwy Wisła choc grała słaby mecz byla zdecydowanie lepsza , ssedzia dramat powinno byc 2:0 i po sprawie ale ten co prowadzil rucha z lechem to dopiero ogór nie dał karnego dla ruchu i nie odgwizadal faulu w decydujacej akcji gdyby byl kibicem Wisly to bym pomyslal ze wydrukowali mistrza dla lecha.... taki zbieg okolicznosci az nie mozliwy Kolego sprawdź całą kolejkę i zobacz czy sędziowie popełniali błędy na niekorzyść Lecha lub Wisły. Tym meczem Wisła nie przegrała tytułu tylko początkiem rundy wiosennej. no wlasnie, wisła przegrala tytul a nie lech wywalczyl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667 |
No panowie ortografia - co w tym smiesznego  nazwa własna rzeki wiec duza litera a tak w temacie to almagro murray peer jankovic llagostera/martinez kavicic (wszystkie nazwiska z małej:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494 |
[ Linked Image] I wszystko jasne. Już widzę jak Zagłębie gryzie trawę... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
A ja uwazam ze wynik nie sprawiedliwy Wisła choc grała słaby mecz byla zdecydowanie lepsza , ssedzia dramat powinno byc 2:0 i po sprawie ale ten co prowadzil rucha z lechem to dopiero ogór nie dał karnego dla ruchu i nie odgwizadal faulu w decydujacej akcji gdyby byl kibicem Wisly to bym pomyslal ze wydrukowali mistrza dla lecha.... taki zbieg okolicznosci az nie mozliwy Kolego sprawdź całą kolejkę i zobacz czy sędziowie popełniali błędy na niekorzyść Lecha lub Wisły. Tym meczem Wisła nie przegrała tytułu tylko początkiem rundy wiosennej. Nie chodzi tylko o ostatnią kolejkę, przeanalizuje ile punktów dzięki sędzią ma obecnie Lecha w stosunku do Wisły. To żadne usprawiedliwienia, gdyż Krakowianie są sami sobie winni lecz ostateczne rozstrzygnięcie będzie można uznać w pewnym stopniu za wypatrzone. Co nie zmienia faktu, że liczę na Zagłębie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
jeszcze spróbowałem Bondarenko 2:0 !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|