Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 67 1 2 7 8 9 10 11 66 67
Finanz #3865435 13/05/2010 18:44
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
to racja tylko jak odejda lewy i peszko to dupa zbita

Bonus: Unibet
Finanz #3865436 13/05/2010 18:44
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Finanz widzę,że nie ma sensu dalsza dyskusja.
Miłego dnia i ogrywaj buków.


Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
prawda taka: chociaz jestem za Legia to sa dziadami w tym skladzie Wojtki Szale Kielbowicze itp zostawilbym moze 5:) , Wisla słaba i oby Lech wygral tytul bo cos tam chociaz staraja sie grac

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Witam, ale wczoraj Lucie horrorek nam zafundowala, wazne że letki plusik, dziś z rana Stosur 2:0 za skromne 1,6 innej opcji nie widzę, może alona ale to na lajfie gwizdek

popik #3865439 13/05/2010 18:48
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Co dzis gramy ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by wieczor
to racja tylko jak odejda lewy i peszko to dupa zbita
bedzie mistrz Peszko zostanie do zimy smile
bedzie mistrz bedzie kilka mln euro na transfery smile

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
o we Włoszech grają smile

buldog #3865443 13/05/2010 18:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Wszyscy się zachwycają Lechem, że gra super itp a kolejke przed końcem ma 1 pkt przewagi.To ja nie łapie Wisła kiepska, Lech super i tylko 1 pkt. różnicy?? wink

buldog #3865445 13/05/2010 18:55
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
jeszcze troche i GGL bedzie faorytem bukow

buldog #3865446 13/05/2010 18:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Kindlmann z Beckeim powinien wygrac Beck poszedl w slady rodaczki Groenefeld i zaczyna przypominac klocek drzewa tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
No to jedziemy :

Alona
Llagostery

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Skorpion BB
Wszyscy się zachwycają Lechem, że gra super itp a kolejke przed końcem ma 1 pkt przewagi.To ja nie łapie Wisła kiepska, Lech super i tylko 1 pkt. różnicy?? wink

super to był widze i legia w 95/96, ponad 30pkt przewagi

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Skorpion BB
Wszyscy się zachwycają Lechem, że gra super itp a kolejke przed końcem ma 1 pkt przewagi.To ja nie łapie Wisła kiepska, Lech super i tylko 1 pkt. różnicy?? wink
Lech gra że tak powiem do przodu, futbol ofensywny (dlatego ludzie piszą że gra super), a jakby nie patrzyć można wygrywać grając padlinę! mam nadzieje że teraz już łapiesz smile

Finanz #3865454 13/05/2010 18:58
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu smile

vamo$ #3865457 13/05/2010 18:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Tak czytam sobie przy herbacie co piszecie i stwierdziłem,że wtrącę swoje 5 groszy wink
Haczyk ja rozumiem, że utrata mistrzostwa boli, ale takie życie. Lech był/jest w tym sezonie lepszy. Zdobyliście z nimi tylko 1pkt. Do tego nie rozpaczaj nad sędziami, bo Wisła wcale tak strasznie nie miała (tylko proszę nie przypominaj o ostatniej kolejce - tak w moim odczuciu Wisła 2 bramkę zdobyła prawidłowo. Powiedz mi tylko kto strzelił na 1:1...sędzia? Nie, sami sobie wbiliście). Nie uważam też,żeby odejście Lewego i Peszki oznaczało koniec dla Lecha. Wszystko zależy od tego czy dobrze spożytkują pieniądze z tych ew. transferów (o ile się nie mylę to Lewy już ma podpisaną umowę z BVB). Co więcej? Kilka słów o 'moim klubie' - Legii...jestem kibicem od dzieciaka i tak słabej Legii jak w tej rundzie jeszcze nie widziałem, dramat. Nie ma się co rozpisywać, jak widać pieniądze wszystkiego nie załatwią...

Tak, wracając do właściwego tematu to widzę dzisiaj 'promocję' na Feda ~1,45 mi jak najbardziej odpowiada. Owszem Fed nie jest w najwyższej dyspozycji. Widziałem go w Estroil jak i tutaj w pojedynku z Beckerem. Moim zdaniem nie można jednak jego występu w Estroil traktować poważnie,a tutaj robi swoje przy jak najmniejszym wysiłku. Beckera ograł prawie na stająco. Co do Stasia, to ostatnio rzeczywiście jest w niezłej formie,ale jego spotkanie z Granollersem mnie nie zachwyciło, na moje oko wyglądał jakby potrzebował/chciał przerwy. Do tego to dobrzy przyjaciele,a ten mecz dla Ferdka bardzo istotny, a o ile mnie pamięć nie myli to w zeszłym roku Roger zrobił mały prezent Stasiowi, więc chyba czas na rewanż wink
Almagro - Monaco zagram sobie bet że Juan urwie seta, choć dla mnie to on nawet powinien to wygrać.
Do tego Salzburg i mamy fajny tripelek grin

Zastanawiam się jeszcze nad setem dla Agi&MaKiri i YBB... może jakieś sugestie?

craax #3865459 13/05/2010 19:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Kasperczak to jest delikatnie mowiac SREDNI trener , dostal Wisle i nie utrzymal tytulu z przewaga
dostal Gornika i z takim budzetem i skladem spadl z ligi ,no cos jest na rzeczy ewidentnie

craax #3865461 13/05/2010 19:00
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by craax
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu smile
to nie zludzenie bo chyba za suche liczby przyznaja mistrzostwo a nie za wrazenie artystyczne

craax #3865462 13/05/2010 19:00
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Andujar break smile

craax #3865463 13/05/2010 19:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Marian, craax wiem o co chodzi. Wiem, że Lech gra ładnie dla oka tylko nie wpadajmy w zachwyt nad tym Lechem. Obecnie mamy jedno wielkie gówno a nie drużyne, która może Nas reprezentować w europejskich pucharach. A teraz lepiej o tenisie bo zaczynają się meczyki. Stosur jazda po handi i over Alonki smile

Finanz #3865465 13/05/2010 19:02
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by finanz
Originally Posted by craax
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu smile
to nie zludzenie bo chyba za suche liczby przyznaja mistrzostwo a nie za wrazenie artystyczne
czloooowieku dyskutujemy kto gra lepsza pilke i kto zasluguje bardziej na tytul i ma wieksze szanse cos zdzialac w Europie !!!! blush

Strona 9 z 67 1 2 7 8 9 10 11 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1