|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667 |
to racja tylko jak odejda lewy i peszko to dupa zbita
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Finanz widzę,że nie ma sensu dalsza dyskusja. Miłego dnia i ogrywaj buków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
prawda taka: chociaz jestem za Legia to sa dziadami w tym skladzie Wojtki Szale Kielbowicze itp zostawilbym moze 5:) , Wisla słaba i oby Lech wygral tytul bo cos tam chociaz staraja sie grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Witam, ale wczoraj Lucie horrorek nam zafundowala, wazne że letki plusik, dziś z rana Stosur 2:0 za skromne 1,6 innej opcji nie widzę, może alona ale to na lajfie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
to racja tylko jak odejda lewy i peszko to dupa zbita bedzie mistrz Peszko zostanie do zimy  bedzie mistrz bedzie kilka mln euro na transfery 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
o we Włoszech grają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Wszyscy się zachwycają Lechem, że gra super itp a kolejke przed końcem ma 1 pkt przewagi.To ja nie łapie Wisła kiepska, Lech super i tylko 1 pkt. różnicy?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
jeszcze troche i GGL bedzie faorytem bukow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Kindlmann z Beckeim powinien wygrac Beck poszedl w slady rodaczki Groenefeld i zaczyna przypominac klocek drzewa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
No to jedziemy :
Alona Llagostery
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Wszyscy się zachwycają Lechem, że gra super itp a kolejke przed końcem ma 1 pkt przewagi.To ja nie łapie Wisła kiepska, Lech super i tylko 1 pkt. różnicy??  super to był widze i legia w 95/96, ponad 30pkt przewagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Wszyscy się zachwycają Lechem, że gra super itp a kolejke przed końcem ma 1 pkt przewagi.To ja nie łapie Wisła kiepska, Lech super i tylko 1 pkt. różnicy??  Lech gra że tak powiem do przodu, futbol ofensywny (dlatego ludzie piszą że gra super), a jakby nie patrzyć można wygrywać grając padlinę! mam nadzieje że teraz już łapiesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Tak czytam sobie przy herbacie co piszecie i stwierdziłem,że wtrącę swoje 5 groszy  Haczyk ja rozumiem, że utrata mistrzostwa boli, ale takie życie. Lech był/jest w tym sezonie lepszy. Zdobyliście z nimi tylko 1pkt. Do tego nie rozpaczaj nad sędziami, bo Wisła wcale tak strasznie nie miała (tylko proszę nie przypominaj o ostatniej kolejce - tak w moim odczuciu Wisła 2 bramkę zdobyła prawidłowo. Powiedz mi tylko kto strzelił na 1:1...sędzia? Nie, sami sobie wbiliście). Nie uważam też,żeby odejście Lewego i Peszki oznaczało koniec dla Lecha. Wszystko zależy od tego czy dobrze spożytkują pieniądze z tych ew. transferów (o ile się nie mylę to Lewy już ma podpisaną umowę z BVB). Co więcej? Kilka słów o 'moim klubie' - Legii...jestem kibicem od dzieciaka i tak słabej Legii jak w tej rundzie jeszcze nie widziałem, dramat. Nie ma się co rozpisywać, jak widać pieniądze wszystkiego nie załatwią... Tak, wracając do właściwego tematu to widzę dzisiaj 'promocję' na Feda ~1,45 mi jak najbardziej odpowiada. Owszem Fed nie jest w najwyższej dyspozycji. Widziałem go w Estroil jak i tutaj w pojedynku z Beckerem. Moim zdaniem nie można jednak jego występu w Estroil traktować poważnie,a tutaj robi swoje przy jak najmniejszym wysiłku. Beckera ograł prawie na stająco. Co do Stasia, to ostatnio rzeczywiście jest w niezłej formie,ale jego spotkanie z Granollersem mnie nie zachwyciło, na moje oko wyglądał jakby potrzebował/chciał przerwy. Do tego to dobrzy przyjaciele,a ten mecz dla Ferdka bardzo istotny, a o ile mnie pamięć nie myli to w zeszłym roku Roger zrobił mały prezent Stasiowi, więc chyba czas na rewanż Almagro - Monaco zagram sobie bet że Juan urwie seta, choć dla mnie to on nawet powinien to wygrać. Do tego Salzburg i mamy fajny tripelek  Zastanawiam się jeszcze nad setem dla Agi&MaKiri i YBB... może jakieś sugestie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kasperczak to jest delikatnie mowiac SREDNI trener , dostal Wisle i nie utrzymal tytulu z przewaga dostal Gornika i z takim budzetem i skladem spadl z ligi ,no cos jest na rzeczy ewidentnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu  to nie zludzenie bo chyba za suche liczby przyznaja mistrzostwo a nie za wrazenie artystyczne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Andujar break 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Marian, craax wiem o co chodzi. Wiem, że Lech gra ładnie dla oka tylko nie wpadajmy w zachwyt nad tym Lechem. Obecnie mamy jedno wielkie gówno a nie drużyne, która może Nas reprezentować w europejskich pucharach. A teraz lepiej o tenisie bo zaczynają się meczyki. Stosur jazda po handi i over Alonki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu  to nie zludzenie bo chyba za suche liczby przyznaja mistrzostwo a nie za wrazenie artystyczne czloooowieku dyskutujemy kto gra lepsza pilke i kto zasluguje bardziej na tytul i ma wieksze szanse cos zdzialac w Europie !!!! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|