Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 67 1 2 8 9 10 11 12 66 67
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
a ja pogram Na Li smile Chociaż Chinka tongue

Bonus: Unibet
craax #3865469 13/05/2010 19:03
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by craax
Originally Posted by finanz
Originally Posted by craax
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu smile
to nie zludzenie bo chyba za suche liczby przyznaja mistrzostwo a nie za wrazenie artystyczne
czloooowieku dyskutujemy kto gra lepsza pilke i kto zasluguje bardziej na tytul i ma wieksze szanse cos zdzialac w Europie !!!! blush

o zdzialaniu czegos w europie powiadasz? to raczej nie adresuj tego do zadnego polskiego klubu! tak niestety jest i na razie tak pozostanie

Finanz #3865470 13/05/2010 19:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563
Bondarenko +2,5 gema, Stosur over 19,5

buldog #3865471 13/05/2010 19:05
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Alona dzis peffka mecz.pl laugh czyli trzeba grac odwrotnie laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Skorpion BB
Marian, craax wiem o co chodzi. Wiem, że Lech gra ładnie dla oka tylko nie wpadajmy w zachwyt nad tym Lechem. Obecnie mamy jedno wielkie gówno a nie drużyne, która może Nas reprezentować w europejskich pucharach. A teraz lepiej o tenisie bo zaczynają się meczyki. Stosur jazda po handi i over Alonki smile
skoro tak uważasz to, jedyne co mogę napisać to to, że Lech jest lepiej wydalanym(grającym) gównem! Ogólnie wolę Wisłę, ale patrząc obiektywnie to Lech bardziej zasłużył na ten tytuł moim zdaniem, teraz tylko oby wydał rozsądnie te 5mln na jakieś dwa, może trzy transfery i niech walczą o LM.

Marian #3865475 13/05/2010 19:07
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
no to jedziemy

Bondarenko boks boks

Schnyder boks boks

Marian #3865476 13/05/2010 19:08
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Originally Posted by Marian
Originally Posted by Skorpion BB
Marian, craax wiem o co chodzi. Wiem, że Lech gra ładnie dla oka tylko nie wpadajmy w zachwyt nad tym Lechem. Obecnie mamy jedno wielkie gówno a nie drużyne, która może Nas reprezentować w europejskich pucharach. A teraz lepiej o tenisie bo zaczynają się meczyki. Stosur jazda po handi i over Alonki smile
skoro tak uważasz to, jedyne co mogę napisać to to, że Lech jest lepiej wydalanym(grającym) gównem! Ogólnie wolę Wisłę, ale patrząc obiektywnie to Lech bardziej zasłużył na ten tytuł moim zdaniem, teraz tylko oby wydał rozsądnie te 5mln na jakieś dwa, może trzy transfery i niech walczą o LM.


Jesli lech ,,to jedno wielkie gowno" to na legie czy wisle to chyba nie ma wyrazu ktore okreslaloby to co prezentowaly te druzyny przez ostatnie 5 lat

Marian #3865477 13/05/2010 19:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Jeżeli dobrze pomyślą to moim zdaniem Lech za 2-3 lata może być świetną drużyną smile

JuN #3865479 13/05/2010 19:09
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Originally Posted by JuN
no to jedziemy

Bondarenko boks boks

Schnyder boks boks


jestem za smile boks

Dołączył: Feb 2009
Posty: 749
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 749
Li Naboks

Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
a na rogera to dzisiaj jakas promocja jest ?

JuN #3865482 13/05/2010 19:12
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
Na Li go go go ! lagostery jazda

craax #3865483 13/05/2010 19:12
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
Originally Posted by craax
Originally Posted by finanz
Originally Posted by craax
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu smile
to nie zludzenie bo chyba za suche liczby przyznaja mistrzostwo a nie za wrazenie artystyczne
czloooowieku dyskutujemy kto gra lepsza pilke i kto zasluguje bardziej na tytul i ma wieksze szanse cos zdzialac w Europie !!!! blush
Oby tylko do grup nie weszli bo będzie przepaść finansowa między Lechem, a resztą ligi... Podziałać mogą, ale w LE cool

craax #3865485 13/05/2010 19:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
boks patty

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Alona cienko narazie...

Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
widze ze meczyk alony z chinka grany dzis szeroko na rozne strony bedzie ciekawie na forum
NA LI..PĘ taka fraszaka Kochanowskiego smile

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Originally Posted by volt111
Originally Posted by craax
Originally Posted by finanz
Originally Posted by craax
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu smile
to nie zludzenie bo chyba za suche liczby przyznaja mistrzostwo a nie za wrazenie artystyczne
czloooowieku dyskutujemy kto gra lepsza pilke i kto zasluguje bardziej na tytul i ma wieksze szanse cos zdzialac w Europie !!!! blush
Oby tylko do grup nie weszli bo będzie przepaść finansowa między Lechem, a resztą ligi... Podziałać mogą, ale w LE cool

SKONCZCIE pierd.lic o pilce smile to jest temat o tenisie ... nawet Stosur nie moze was czytac i sie stresuje tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by volt111
Originally Posted by craax
Originally Posted by finanz
Originally Posted by craax
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu smile
to nie zludzenie bo chyba za suche liczby przyznaja mistrzostwo a nie za wrazenie artystyczne
czloooowieku dyskutujemy kto gra lepsza pilke i kto zasluguje bardziej na tytul i ma wieksze szanse cos zdzialac w Europie !!!! blush
Oby tylko do grup nie weszli bo będzie przepaść finansowa między Lechem, a resztą ligi... Podziałać mogą, ale w LE cool

ja tak rozumuje tylko w przypadku Wisly , innym druzynom bede kibicowal zeby w koncu choc jeden mocny stabilny klub w Polsce sie zbudowal i mogl rywalizowac ze sredniakami niemieckimi i nie przynosic wstydu , beda stadiony , niech bedzie choc jedna druzyna boks a , ze najblizej tego jest Kolejorz tymbardziej sie ciesze

ice18 #3865490 13/05/2010 19:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by ice18
Alona cienko narazie...

masz stream czy z cyferek wrozysz? bo na ES leci kudłata...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Wszyscy pie..licie smile
Druzyna najbardziej zaslugujaca na mistrzostwo, to ta ktora po 30 kolejce bedzie miala najwiecej punktow. Jedynym wyznacznikiem poziomu, jakosci w futbolu jest wynik- reszta sie nie liczy.
W tej chwili szanse wszystkich Polskich druzyn na awans do LM czy nawet ligi europejskiej sa rowne, czyli znikome.
A takie licytowanie sie nie ma najmniejszego sesnu, lepiej peffek poszukajcie wink

Strona 10 z 67 1 2 8 9 10 11 12 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1