|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a ja pogram Na Li  Chociaż Chinka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu  to nie zludzenie bo chyba za suche liczby przyznaja mistrzostwo a nie za wrazenie artystyczne czloooowieku dyskutujemy kto gra lepsza pilke i kto zasluguje bardziej na tytul i ma wieksze szanse cos zdzialac w Europie !!!!  o zdzialaniu czegos w europie powiadasz? to raczej nie adresuj tego do zadnego polskiego klubu! tak niestety jest i na razie tak pozostanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563 |
Bondarenko +2,5 gema, Stosur over 19,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Alona dzis peffka mecz.pl  czyli trzeba grac odwrotnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Marian, craax wiem o co chodzi. Wiem, że Lech gra ładnie dla oka tylko nie wpadajmy w zachwyt nad tym Lechem. Obecnie mamy jedno wielkie gówno a nie drużyne, która może Nas reprezentować w europejskich pucharach. A teraz lepiej o tenisie bo zaczynają się meczyki. Stosur jazda po handi i over Alonki  skoro tak uważasz to, jedyne co mogę napisać to to, że Lech jest lepiej wydalanym(grającym) gównem! Ogólnie wolę Wisłę, ale patrząc obiektywnie to Lech bardziej zasłużył na ten tytuł moim zdaniem, teraz tylko oby wydał rozsądnie te 5mln na jakieś dwa, może trzy transfery i niech walczą o LM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
no to jedziemy Bondarenko  Schnyder 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Marian, craax wiem o co chodzi. Wiem, że Lech gra ładnie dla oka tylko nie wpadajmy w zachwyt nad tym Lechem. Obecnie mamy jedno wielkie gówno a nie drużyne, która może Nas reprezentować w europejskich pucharach. A teraz lepiej o tenisie bo zaczynają się meczyki. Stosur jazda po handi i over Alonki  skoro tak uważasz to, jedyne co mogę napisać to to, że Lech jest lepiej wydalanym(grającym) gównem! Ogólnie wolę Wisłę, ale patrząc obiektywnie to Lech bardziej zasłużył na ten tytuł moim zdaniem, teraz tylko oby wydał rozsądnie te 5mln na jakieś dwa, może trzy transfery i niech walczą o LM. Jesli lech ,,to jedno wielkie gowno" to na legie czy wisle to chyba nie ma wyrazu ktore okreslaloby to co prezentowaly te druzyny przez ostatnie 5 lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Jeżeli dobrze pomyślą to moim zdaniem Lech za 2-3 lata może być świetną drużyną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
no to jedziemy Bondarenko  Schnyder  jestem za 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 749 |
Li Na 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155 |
a na rogera to dzisiaj jakas promocja jest ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667 |
Na Li go go go ! lagostery jazda
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494 |
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu  to nie zludzenie bo chyba za suche liczby przyznaja mistrzostwo a nie za wrazenie artystyczne czloooowieku dyskutujemy kto gra lepsza pilke i kto zasluguje bardziej na tytul i ma wieksze szanse cos zdzialac w Europie !!!!  Oby tylko do grup nie weszli bo będzie przepaść finansowa między Lechem, a resztą ligi... Podziałać mogą, ale w LE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
 patty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667 |
widze ze meczyk alony z chinka grany dzis szeroko na rozne strony bedzie ciekawie na forum NA LI..PĘ taka fraszaka Kochanowskiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu  to nie zludzenie bo chyba za suche liczby przyznaja mistrzostwo a nie za wrazenie artystyczne czloooowieku dyskutujemy kto gra lepsza pilke i kto zasluguje bardziej na tytul i ma wieksze szanse cos zdzialac w Europie !!!!  Oby tylko do grup nie weszli bo będzie przepaść finansowa między Lechem, a resztą ligi... Podziałać mogą, ale w LE  SKONCZCIE pierd.lic o pilce  to jest temat o tenisie ... nawet Stosur nie moze was czytac i sie stresuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Skorpion wlasnie o to chodzi , patrzac na suche liczby mozna ulez temu zludzeniu  to nie zludzenie bo chyba za suche liczby przyznaja mistrzostwo a nie za wrazenie artystyczne czloooowieku dyskutujemy kto gra lepsza pilke i kto zasluguje bardziej na tytul i ma wieksze szanse cos zdzialac w Europie !!!!  Oby tylko do grup nie weszli bo będzie przepaść finansowa między Lechem, a resztą ligi... Podziałać mogą, ale w LE  ja tak rozumuje tylko w przypadku Wisly , innym druzynom bede kibicowal zeby w koncu choc jeden mocny stabilny klub w Polsce sie zbudowal i mogl rywalizowac ze sredniakami niemieckimi i nie przynosic wstydu , beda stadiony , niech bedzie choc jedna druzyna  a , ze najblizej tego jest Kolejorz tymbardziej sie ciesze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
masz stream czy z cyferek wrozysz? bo na ES leci kudłata...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Wszyscy pie..licie  Druzyna najbardziej zaslugujaca na mistrzostwo, to ta ktora po 30 kolejce bedzie miala najwiecej punktow. Jedynym wyznacznikiem poziomu, jakosci w futbolu jest wynik- reszta sie nie liczy. W tej chwili szanse wszystkich Polskich druzyn na awans do LM czy nawet ligi europejskiej sa rowne, czyli znikome. A takie licytowanie sie nie ma najmniejszego sesnu, lepiej peffek poszukajcie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|