|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Też kiedyś wstawałem na finały w TVN . Jordan , Kukoc , Kerr , Karolek z Utah Boże jaki ja byłem młody  hahaha Leżenie w kołysce przed TV gdy leci NBA nie można zaliczyć do oglądania  AO i lecialo na tvp 2 nad ranem  w wieku 10 lat już nie leżałem w kołysce  A pierwszy mecz z tenisa który mi się tak kojarzy z młodych lat to chyba Finał Riosa w szlemie , ale nie pamiętam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
ale zacytowalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Bartosz Obuchowicz Po szkole to sie ogladal co poniedzialek hej hej tu enbijej !  Mike widzialem wczorja w koncu Tyson 2008 film o zelaznym.Calkiem ciekawe kino. bo Mike to był mega ciekawy człowiek, nigdy nie lał wody, nigdy nie letni - albo gorący jak wulkan albo zimy jak skała, w sumie totalnie zmarnowany jako bokser, beznadziejnie sie prowadzil w zyciu pozaringowym co go zniszczylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
możliwe  Tylko tak mi coś świta  I tak pewnie 70% osób na forum nie wie nawet kto to był Rios 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Prawie ci wyszlo  Ide obejrzec 1/2 finalu RG 2005 ku pokrzepieniu serca  gdy Rafa sie rodzil jako mentalny mistrz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Gulbis mini 2:0*
Koncz w dwoch setach!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
jeszcze tego tb zobacze u Gulby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
z dzisiejszej oferty NBA raczej zdecyduje się na takie coś: Lebron James under 7,5 asyst @2.00 w dotychczasowych meczach przeciw Bostonowi notował kolejno:7,4,7,8,7 Dzisiaj gra powinna być jeszcze bardziej skupiona na nim, bo może to być ostatni mecz Cavs w tym sezonie, więc asystować powinien ktoś inny np. Mo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Amir_Khan chyba pierwszy raz ogladasz Nba bo nie wiesz co mowisz ale co tam nie bede juz glosowal dzis jutro rano wstaje i Boston powinno byc juz w finale konferencji:) QLUZOr20 jak Ty możesz rozmawiac na temat NBA jak Ty w ogóle meczów nie oglądasz? widziałeś kiedykolwiek mecz w inny dzień niż niedzielę (bo wtedy często grają o 'ludzkiej porze' czasu polskiego)? a teksty typu, że KG lub Rondo będą kryli LBJ'a to juz w ogóle kosmos bardzo mnie intryguje na jakiej podstawie typujesz ten sport praktycznie go nie oglądając 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
I Ernescik 3**:0 Nie przejeb tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Dla mnie najlepszy Cubasa na Polonii 1 jak sie budzilem. I bracia Tashibana jak jechali klepą na peronie.  . Klasyk.. Coś pięknego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
No, Ernie 4:0 kończ i idziemy spać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Gulbis 6:0* 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Na podstawie cyferek  Dzis czuje fajny mecz dla oka i wielka rehabilitacje Lebrona. http://www.nba.com/cavaliers/video/2010/05/12/LJ100512-1316086/index.htmlLeBron zachowuje (albo usiluje zachowac) zimna krew. Shaq zachowuje powage, koncentruje sie na defensywie i mowi, ze dzis zobaczymy "what we are made of". Dodaje, ze wszyscy jako zespol musza sprawic, aby LeBron mial dobry mecz. Wspomial tez, ze problemem defensywy moglo byc to, ze za bardzo skoncentrowali sie na Rondo (po jego mega wystepie w meczu numer 4) przez co pozwolili "otworzyc sie" pozostalym. Hmmm. Na koniec, w swoim stylu, zaprosil jednego z dziennikarzy pod prysznic (tego, ktory pytal o atmosfere w szatni ) Trener Brown podkresla, ze glownym problemem jest "transition defence" i ponawiane akcje przez Boston: - Boston mial 75:24 w punktach z kontry lub drugiej szansy w ostatnich dwoch meczach - Ray Allen ma 27% skutecznosci w rzutach za trzy w akcjach ustawianych i 83% gdy rzuca z nabiegu po kontrze lub ponowieniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Dla mnie najlepszy Cubasa na Polonii 1 jak sie budzilem. I bracia Tashibana jak jechali klepą na peronie.  . Klasyk.. Coś pięknego. i YATAMAN!YATAMAN! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
możliwe  Tylko tak mi coś świta  I tak pewnie 70% osób na forum nie wie nawet kto to był Rios  Rios = najśmieszniejszy nr 1 ATP. Oczywiście z całym szacunkiem dla niego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Dla mnie najlepszy Cubasa na Polonii 1 jak sie budzilem. I bracia Tashibana jak jechali klepą na peronie.  . Klasyk.. Coś pięknego. haha mistrzostwo, ale prawdziwa legendfa to głowny przeciwnik Cubasy czyli Kodżiro - te jego niewidzialne strzały żeby trafić bramkarza w glowe i wyeliminowac gry - mistrzostwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Gulbis 7:0 w TB 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|