Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 65 z 67 1 2 63 64 65 66 67
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Gulbis łam i kończ!

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by grajus87
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by grajus87
Też kiedyś wstawałem na finały w TVN .

Jordan , Kukoc , Kerr , Karolek z Utah

Boże jaki ja byłem młody laugh hahaha


Leżenie w kołysce przed TV gdy leci NBA nie można zaliczyć do oglądania wink

AO i lecialo na tvp 2 nad ranem smile

w wieku 10 lat już nie leżałem w kołysce tongue

A pierwszy mecz z tenisa który mi się tak kojarzy z młodych lat to chyba Finał Riosa w szlemie , ale nie pamiętam

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
ale zacytowalem tongue

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Amir_Khan
Bartosz Obuchowicz laugh

Po szkole to sie ogladal co poniedzialek hej hej tu enbijej ! laugh


Mike widzialem wczorja w koncu Tyson 2008 film o zelaznym.Calkiem ciekawe kino.
bo Mike to był mega ciekawy człowiek, nigdy nie lał wody, nigdy nie letni - albo gorący jak wulkan albo zimy jak skała, w sumie totalnie zmarnowany jako bokser, beznadziejnie sie prowadzil w zyciu pozaringowym co go zniszczylo

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
możliwe tongue Tylko tak mi coś świta smile

I tak pewnie 70% osób na forum nie wie nawet kto to był Rios tongue

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Prawie ci wyszlo tongue Ide obejrzec 1/2 finalu RG 2005 ku pokrzepieniu serca tongue gdy Rafa sie rodzil jako mentalny mistrz piwo

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Gulbis mini
2:0*

Koncz w dwoch setach!

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
jeszcze tego tb zobacze u Gulby grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
z dzisiejszej oferty NBA raczej zdecyduje się na takie coś:

Lebron James under 7,5 asyst @2.00

w dotychczasowych meczach przeciw Bostonowi notował kolejno:7,4,7,8,7

Dzisiaj gra powinna być jeszcze bardziej skupiona na nim, bo może to być ostatni mecz Cavs w tym sezonie, więc asystować powinien ktoś inny np. Mo tongue

Kieras #3867063 14/05/2010 06:10
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by QLUZOr20
Amir_Khan chyba pierwszy raz ogladasz Nba bo nie wiesz co mowisz ale co tam nie bede juz glosowal dzis jutro rano wstaje i Boston powinno byc juz w finale konferencji:)

QLUZOr20

jak Ty możesz rozmawiac na temat NBA jak Ty w ogóle meczów nie oglądasz?

widziałeś kiedykolwiek mecz w inny dzień niż niedzielę (bo wtedy często grają o 'ludzkiej porze' czasu polskiego)?

a teksty typu, że KG lub Rondo będą kryli LBJ'a to juz w ogóle kosmos

bardzo mnie intryguje na jakiej podstawie typujesz ten sport praktycznie go nie oglądając

smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
I Ernescik 3**:0
Nie przejeb tego boks

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Dla mnie najlepszy Cubasa na Polonii 1 jak sie budzilem.

I bracia Tashibana jak jechali klepą na peronie. grin. Klasyk..

Coś pięknego.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
No, Ernie 4:0 kończ i idziemy spać.

adingh #3867068 14/05/2010 06:12
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Gulbis 6:0* smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Na podstawie cyferek tongue Dzis czuje fajny mecz dla oka i wielka rehabilitacje Lebrona.

http://www.nba.com/cavaliers/video/2010/05/12/LJ100512-1316086/index.html

LeBron zachowuje (albo usiluje zachowac) zimna krew.


Shaq zachowuje powage, koncentruje sie na defensywie i mowi, ze dzis zobaczymy "what we are made of". Dodaje, ze wszyscy jako zespol musza sprawic, aby LeBron mial dobry mecz.
Wspomial tez, ze problemem defensywy moglo byc to, ze za bardzo skoncentrowali sie na Rondo (po jego mega wystepie w meczu numer 4) przez co pozwolili "otworzyc sie" pozostalym. Hmmm.
Na koniec, w swoim stylu, zaprosil jednego z dziennikarzy pod prysznic (tego, ktory pytal o atmosfere w szatni )

Trener Brown podkresla, ze glownym problemem jest "transition defence" i ponawiane akcje przez Boston:
- Boston mial 75:24 w punktach z kontry lub drugiej szansy w ostatnich dwoch meczach
- Ray Allen ma 27% skutecznosci w rzutach za trzy w akcjach ustawianych i 83% gdy rzuca z nabiegu po kontrze lub ponowieniach.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Originally Posted by Krystiann
Dla mnie najlepszy Cubasa na Polonii 1 jak sie budzilem.

I bracia Tashibana jak jechali klepą na peronie. grin. Klasyk..

Coś pięknego.
i

YATAMAN!YATAMAN! laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by grajus87
możliwe tongue Tylko tak mi coś świta smile

I tak pewnie 70% osób na forum nie wie nawet kto to był Rios tongue


Rios = najśmieszniejszy nr 1 ATP. Oczywiście z całym szacunkiem dla niego.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Krystiann
Dla mnie najlepszy Cubasa na Polonii 1 jak sie budzilem.

I bracia Tashibana jak jechali klepą na peronie. grin. Klasyk..

Coś pięknego.
haha mistrzostwo, ale prawdziwa legendfa to głowny przeciwnik Cubasy czyli Kodżiro - te jego niewidzialne strzały żeby trafić bramkarza w glowe i wyeliminowac gry - mistrzostwo laugh

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by Amir_Khan
Prawie ci wyszlo tongue Ide obejrzec 1/2 finalu RG 2005 ku pokrzepieniu serca tongue gdy Rafa sie rodzil jako mentalny mistrz piwo

[img:center]http://www.tennis.com.au/pages/image.aspx?assetid=RDM39210.4142318171&blobType=portait[/img]

laugh

dobranoc grin

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Gulbis 7:0 w TB laugh laugh

Strona 65 z 67 1 2 63 64 65 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,369 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1