Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 66 z 67 1 2 64 65 66 67
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
GULBIS GSM piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Krystiann
Dla mnie najlepszy Cubasa na Polonii 1 jak sie budzilem.

I bracia Tashibana jak jechali klepą na peronie. grin. Klasyk..

Coś pięknego.
ja potrafiłem oglądać tą bajkę nawet w wersji niemieckojęzycznej o ile się nie mylę na RTL 2 smile to były piękne czasy wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Hahaha laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Ernie GSM piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Ogólnie to i tak najfajniej, najciekawiej i najładniej grał/gra w tenisa Edberg grin

Dobranoc.

Marian #3867082 14/05/2010 06:14
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Marian
z dzisiejszej oferty NBA raczej zdecyduje się na takie coś:

Lebron James under 7,5 asyst @2.00

w dotychczasowych meczach przeciw Bostonowi notował kolejno:7,4,7,8,7

Dzisiaj gra powinna być jeszcze bardziej skupiona na nim, bo może to być ostatni mecz Cavs w tym sezonie, więc asystować powinien ktoś inny np. Mo tongue

nie za bardzo chyba nadążam za tym tokiem rozumowania, bo skoro obrona ma byc skupiona na LBJ'u (czyt. będzie podwajany/potrajany) to głupi nie jest i będzie oddawał do wolnych partnerów

no chyba że idziesz tokiem rozumowania, że LBJ bierze dziś sprawe w swoje ręce i nie oddaje piłki nikomu

PS: nie mam zagrane nic odnośnie jego asyst także powodzenia piwo

tyson #3867083 14/05/2010 06:14
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by tyson
Originally Posted by Krystiann
Dla mnie najlepszy Cubasa na Polonii 1 jak sie budzilem.

I bracia Tashibana jak jechali klepą na peronie. grin. Klasyk..

Coś pięknego.
haha mistrzostwo, ale prawdziwa legendfa to głowny przeciwnik Cubasy czyli Kodżiro - te jego niewidzialne strzały żeby trafić bramkarza w glowe i wyeliminowac gry - mistrzostwo laugh
zawsze sie zastanawiałem "a czemu k..wa nie użyje niewidzlanego strzału żeby strzelić gola" ? laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Dokladnie Marian na RTL bodajze. To byly piekne dni... smile wiesz ze na tym AXN to leci?

tyson #3867087 14/05/2010 06:16
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
Pussy "żal.pl", dobrze że przez ostatnie 1,5 roku gram przeciwko niemu!! laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by Piostar
Ogólnie to i tak najfajniej, najciekawiej i najładniej grał/gra w tenisa Edberg grin

Dobranoc.
niestety nie miałem przyjemności oglądać tongue

Kodziro i tak rządził tongue

Tylko szkoda że w tej bajce jedna akcja czasami trwała cały odcinek frown

tyson #3867089 14/05/2010 06:16
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Kodziro byl zagrozeniem dla Cubasa Ozora ale Bakabajaszi czy wakabajaszi dobrze bronil grin

ta baja z siatkarkami tez byla fajna na P1 smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
tyson albo jak Wakabajaszkiego wpychala pilka do bramki

albo gala leciala przez pol odcinka smile

Marian #3867091 14/05/2010 06:16
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Marian
Originally Posted by Krystiann
Dla mnie najlepszy Cubasa na Polonii 1 jak sie budzilem.

I bracia Tashibana jak jechali klepą na peronie. grin. Klasyk..

Coś pięknego.
ja potrafiłem oglądać tą bajkę nawet w wersji niemieckojęzycznej o ile się nie mylę na RTL 2 smile to były piękne czasy wink

co widac po avatarze smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Wakabajaszjego

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
To byl dobry dzien piwo oby jutro bylo tak samo skutecznie

Na razie panowie wracam na popis LJ smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
legendarny to był bieg w miejscu

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
luknijcie jeszcze to sobie Panowie



cos pieknego smile jeszcze zawsze jej ten stanik spadal haha

tyson #3867100 14/05/2010 06:20
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
albo ta mała koszykarka laugh

Jak ona miała ?

Hela ?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
ale polonia 1 to byl wtedy mistrzowski kanal. teraz nie ma takiego.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by Marian
z dzisiejszej oferty NBA raczej zdecyduje się na takie coś:

Lebron James under 7,5 asyst @2.00

w dotychczasowych meczach przeciw Bostonowi notował kolejno:7,4,7,8,7

Dzisiaj gra powinna być jeszcze bardziej skupiona na nim, bo może to być ostatni mecz Cavs w tym sezonie, więc asystować powinien ktoś inny np. Mo tongue

nie za bardzo chyba nadążam za tym tokiem rozumowania, bo skoro obrona ma byc skupiona na LBJ'u (czyt. będzie podwajany/potrajany) to głupi nie jest i będzie oddawał do wolnych partnerów

no chyba że idziesz tokiem rozumowania, że LBJ bierze dziś sprawe w swoje ręce i nie oddaje piłki nikomu

PS: nie mam zagrane nic odnośnie jego asyst także powodzenia piwo
no widać Benie nie nadążasz, ale nic nie szkodzi, wszakże późna godzina już jest wink Przed każdym typem trzeba zrobić jakieś założenie, moje na dzisiejszą noc jest takie, że będzie chciał zmazać plamę po ostatnim występie! A co do pogrubionego tekstu, to już nie raz tak było! Wolę zagrać to niż typować zwycięzcę, oczywiście nie będę tego grał za kosmiczną stawkę, po prostu będę oglądał mecz i dobrze się dodatkowo troszkę po emocjonować wink

Strona 66 z 67 1 2 64 65 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka), 2,059 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,816
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1