Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 67 z 67 1 2 65 66 67
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Krystiann
ale polonia 1 to byl wtedy mistrzowski kanal. teraz nie ma takiego.
ta, fajne filmy i seraile dawali, a co sie z tym kanalem stalo? podobno nadawał nielegalnie i sluzby zrobili na nich nalot i zlikwidowali? prawda to?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Na poloni 1 jeszcze lecial taki program pilkarski przekladaniec zawsze w poniedzialek o 22. Skorty z 2 ,3 i 4 ligi laugh Concordia Knurow , Carbo Gliwice laugh

Z bajek dobra byla czarodziejka Sally i Molgy.Kiedy to bylo pewnie w 1994 roku tongue

Marian #3867106 14/05/2010 06:22
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
jeszcze to pamietacie smile?


jeszcze te czarodziejki tylko chyba nie sailor moon tylko wlasnie jakas taka inna jedna na miotle, nie pamietam juz frown

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Krystiann
Dokladnie Marian na RTL bodajze. To byly piekne dni... smile wiesz ze na tym AXN to leci?
wiem wiem, kiedyś usiadłem i obejrzałem właśnie na tym programie cały odcinek, czyli 1/2 bajki biegli od jednej bramki do drugiej laugh ale mimo wszystko warto było to zobaczyć tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Amir_Khan
Na poloni 1 jeszcze lecial taki program pilkarski przekladaniec zawsze w poniedzialek o 22. Skorty z 2 ,3 i 4 ligi laugh Concordia Knurow , Carbo Gliwice laugh

Z bajek dobra byla czarodziejka Sally i Molgy.Kiedy to bylo pewnie w 1994 roku tongue
i jeszcze Gigi który z nr 15 ze swoim gigantycznym wzrostem był niesamowitym koszykarzem! Nie skłamię jak powiem że Gigi jest lepszy od Lebrona laugh

Marian #3867115 14/05/2010 06:26
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Niech żyje dzieciństwo tongue

http://www.kreskoweczki.pl/captain-tsubasa/startpage,8/

Marian #3867116 14/05/2010 06:27
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Marian
no widać Benie nie nadążasz


LBJ będzie się dzisiaj dwoił i troił, granie jakiegokolwiek undera odnośnie jego osoby w dzisiejszym spotkaniu, nie ważne czy to na pkt, zb, ast, przechw, bloki.. jest wg mnie kiepskim pomysłem

co oczywiście nie znaczy że typ nie wejdzie wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by Marian
no widać Benie nie nadążasz


LBJ będzie się dzisiaj dwoił i troił, granie jakiegokolwiek undera odnośnie jego osoby w dzisiejszym spotkaniu, nie ważne czy to na pkt, zb, ast, przechw, bloki.. jest wg mnie kiepskim pomysłem

co oczywiście nie znaczy że typ nie wejdzie wink
dokładnie nie znaczy smile się zobaczy Benie po meczu, oczywiście może się też tak zdarzyć że już po I kwarcie mi typ nie wejdzie, no ale ja jednak puszczając ten zakład założyłem że mecz będzie przebiegał troszkę inaczej niż myślisz! przede wszystkim mecz underowy, a po drugie większość akcji będzie finalizował "Król" aczkolwiek królów jest dwóch: M.J i Król Lew wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Piostar
Ogólnie to i tak najfajniej, najciekawiej i najładniej grał/gra w tenisa Edberg grin

Dobranoc.

Bredzisz. Za dużo do siatki latał. Chociaż wolejami wiązał krawaty.

Magic Santoro i koniec imprezy tongue

PS. Jak spotkacie badbecika to przekażcie, że Fed wygrał dzięki błędom Wawrinki wink

Marian #3867122 14/05/2010 06:32
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
no i brawo dla Ciebie!

jest typ, poparty określonym tokiem rozumowania piwo

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Troche malo na Almagro placa. Vee jutro powinna wygrac kurs dobry.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Na Serre tez 1,4 tylko a XMNAN grac potrafi tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Big Ben
no i brawo dla Ciebie!

jest typ, poparty określonym tokiem rozumowania piwo
hehe... dobre a teraz spadam na krótką drzemkę, później pobudka i hej hej tu NBA tongue do później!

Goget #3867465 14/05/2010 15:38
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Piostar
Ogólnie to i tak najfajniej, najciekawiej i najładniej grał/gra w tenisa Edberg grin

Dobranoc.

Bredzisz. Za dużo do siatki latał. Chociaż wolejami wiązał krawaty.

Magic Santoro i koniec imprezy tongue

PS. Jak spotkacie badbecika to przekażcie, że Fed wygrał dzięki błędom Wawrinki wink

Chyba Gogecik miales zakropione oczy grin

Roger po czesci zmuszal go do tych UE . Proste smile

Jak dzis poradzi sobie z Gulba to w finale ogra Rafe tak jak to zrobil tutaj rok temu smile

Strona 67 z 67 1 2 65 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1