Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
ale polonia 1 to byl wtedy mistrzowski kanal. teraz nie ma takiego.
ta, fajne filmy i seraile dawali, a co sie z tym kanalem stalo? podobno nadawał nielegalnie i sluzby zrobili na nich nalot i zlikwidowali? prawda to?
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Na poloni 1 jeszcze lecial taki program pilkarski przekladaniec zawsze w poniedzialek o 22. Skorty z 2 ,3 i 4 ligi
Concordia Knurow , Carbo Gliwice
Z bajek dobra byla czarodziejka Sally i Molgy.Kiedy to bylo pewnie w 1994 roku
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
jeszcze to pamietacie
?
VIDEO
jeszcze te czarodziejki tylko chyba nie sailor moon tylko wlasnie jakas taka inna jedna na miotle, nie pamietam juz
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Dokladnie Marian na RTL bodajze. To byly piekne dni...
wiesz ze na tym AXN to leci?
wiem wiem, kiedyś usiadłem i obejrzałem właśnie na tym programie cały odcinek, czyli 1/2 bajki biegli od jednej bramki do drugiej
ale mimo wszystko warto było to zobaczyć
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Na poloni 1 jeszcze lecial taki program pilkarski przekladaniec zawsze w poniedzialek o 22. Skorty z 2 ,3 i 4 ligi
Concordia Knurow , Carbo Gliwice
Z bajek dobra byla czarodziejka Sally i Molgy.Kiedy to bylo pewnie w 1994 roku
i jeszcze Gigi który z nr 15 ze swoim gigantycznym wzrostem był niesamowitym koszykarzem! Nie skłamię jak powiem że Gigi jest lepszy od Lebrona
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Niech żyje dzieciństwo
http://www.kreskoweczki.pl/captain-tsubasa/startpage,8/
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
no widać Benie nie nadążasz
LBJ będzie się dzisiaj dwoił i troił, granie jakiegokolwiek undera odnośnie jego osoby w dzisiejszym spotkaniu, nie ważne czy to na pkt, zb, ast, przechw, bloki.. jest wg mnie kiepskim pomysłem
co oczywiście nie znaczy że typ nie wejdzie
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
no widać Benie nie nadążasz
LBJ będzie się dzisiaj dwoił i troił, granie jakiegokolwiek undera odnośnie jego osoby w dzisiejszym spotkaniu, nie ważne czy to na pkt, zb, ast, przechw, bloki.. jest wg mnie kiepskim pomysłem
co oczywiście nie znaczy że typ nie wejdzie
dokładnie nie znaczy
się zobaczy Benie po meczu, oczywiście może się też tak zdarzyć że już po I kwarcie mi typ nie wejdzie, no ale ja jednak puszczając ten zakład założyłem że mecz będzie przebiegał troszkę inaczej niż myślisz! przede wszystkim mecz underowy, a po drugie większość akcji będzie finalizował "Król" aczkolwiek królów jest dwóch: M.J i Król Lew
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Ogólnie to i tak najfajniej, najciekawiej i najładniej grał/gra w tenisa Edberg
Dobranoc.
Bredzisz. Za dużo do siatki latał. Chociaż wolejami wiązał krawaty.
Magic Santoro i koniec imprezy
PS. Jak spotkacie badbecika to przekażcie, że Fed wygrał dzięki błędom Wawrinki
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
no i brawo dla Ciebie!
jest typ, poparty określonym tokiem rozumowania
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Troche malo na Almagro placa. Vee jutro powinna wygrac kurs dobry.
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Na Serre tez 1,4 tylko a XMNAN grac potrafi
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
no i brawo dla Ciebie!
jest typ, poparty określonym tokiem rozumowania
hehe... dobre a teraz spadam na krótką drzemkę, później pobudka i hej hej tu NBA
do później!
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Ogólnie to i tak najfajniej, najciekawiej i najładniej grał/gra w tenisa Edberg
Dobranoc.
Bredzisz. Za dużo do siatki latał. Chociaż wolejami wiązał krawaty.
Magic Santoro i koniec imprezy
PS. Jak spotkacie badbecika to przekażcie, że Fed wygrał dzięki błędom Wawrinki
Chyba Gogecik miales zakropione oczy
Roger po czesci zmuszal go do tych UE . Proste
Jak dzis poradzi sobie z Gulba to w finale ogra Rafe tak jak to zrobil tutaj rok temu
Link skopiowany do schowka