Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 30 1 2 3 4 29 30
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by PetePistol
Almagro da rade dzisiaj ugrac z 7 gemów z Nadalem? Niech wypowie sie ktos kto widzial Almagro w ostatnich meczach.Z gory dziekuje
By Spiwoor z działu tenisa smile
Widziałem Almagro w dzisiejszym meczu z Melzerem i wcześniej z Sodą i mam mieszane uczucia, bo Almagro gra dosyć nierówno, a w obu tych meczach rywale po prostu nie prezentowali nic wielkiego, co kazałoby się Cyganowi poważnie spocić smile

Jeżeli chodzi o serwis, to tutaj trzeba go pochwalić, dużo zakończonych asami, dużo załatwiających punkt.Zdarzają się mu też jednak i df.Ale jeżeli chodzi o serwis, to ogólnie in plus

Widac też, że ma gościu pomysł na grę-bardzo regularny w wymianach, rozrzucający przeciwnika po korcie i odpychający od linii końcowej.Problem w tym, że kiedy trzeba takiego pacjenta, który nie wie gdzie jest, zwyczajnie dobić, Almagro potrafi spieprzyć najprostszą piłkę.Rzadko biega do siatki ale jest przy niej bardzo skuteczny.Podobnie z dropshotami

Warto tez zwrócić uwagę na backhand Almagro, bo to jest jakby znak rozpoznawczy Nico.Komentatorzy nadali mu ksywkę Human Backhand-Machine, bo potrafi zagrać przecudnej urody bh, ale zdarza mu się zepsuc najprostszą piłkę grana w ten sposób.

Czyli wygląda to tak: Almagro gra dobrze ale popełnia też proste błędy.Paradoksalnie wpływ na to może mieć niska dyspozycja przeciwników, którzy nie wymuszają na nim pełnej koncentracji, co owocuje takimi głupimi błędami.

Nie wiem o jakim ataku jutro piszesz ale odradzam granie Almagro z jakimkolwiek handicapem, jak i stawianie Nadala z ujemnym.Po prostu jutro możliwy jest scenariusz gdzie Almagro dostanie dwa szybkie liście od Rafy, jak i wyrównany pojedynek

Bonus: Unibet
vamo$ #3869379 15/05/2010 19:02
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Czyli u Almagro tak jak zawsze...Jak bedzie mu serwis siedzial to bedzie dobrze,chociaz Nadal to Nadal i moze byc roznie

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Venus boks
Bonis boks
Rezai boks

Nadal boks - z wiadomych przyczyn laugh

vamo$ #3869389 15/05/2010 19:17
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by PetePistol
Almagro da rade dzisiaj ugrac z 7 gemów z Nadalem? Niech wypowie sie ktos kto widzial Almagro w ostatnich meczach.Z gory dziekuje
By Spiwoor z działu tenisa smile
Widziałem Almagro w dzisiejszym meczu z Melzerem i wcześniej z Sodą i mam mieszane uczucia, bo Almagro gra dosyć nierówno, a w obu tych meczach rywale po prostu nie prezentowali nic wielkiego, co kazałoby się Cyganowi poważnie spocić smile

Jeżeli chodzi o serwis, to tutaj trzeba go pochwalić, dużo zakończonych asami, dużo załatwiających punkt.Zdarzają się mu też jednak i df.Ale jeżeli chodzi o serwis, to ogólnie in plus

Widac też, że ma gościu pomysł na grę-bardzo regularny w wymianach, rozrzucający przeciwnika po korcie i odpychający od linii końcowej.Problem w tym, że kiedy trzeba takiego pacjenta, który nie wie gdzie jest, zwyczajnie dobić, Almagro potrafi spieprzyć najprostszą piłkę.Rzadko biega do siatki ale jest przy niej bardzo skuteczny.Podobnie z dropshotami

Warto tez zwrócić uwagę na backhand Almagro, bo to jest jakby znak rozpoznawczy Nico.Komentatorzy nadali mu ksywkę Human Backhand-Machine, bo potrafi zagrać przecudnej urody bh, ale zdarza mu się zepsuc najprostszą piłkę grana w ten sposób.

Czyli wygląda to tak: Almagro gra dobrze ale popełnia też proste błędy.Paradoksalnie wpływ na to może mieć niska dyspozycja przeciwników, którzy nie wymuszają na nim pełnej koncentracji, co owocuje takimi głupimi błędami.

Nie wiem o jakim ataku jutro piszesz ale odradzam granie Almagro z jakimkolwiek handicapem, jak i stawianie Nadala z ujemnym.Po prostu jutro możliwy jest scenariusz gdzie Almagro dostanie dwa szybkie liście od Rafy, jak i wyrównany pojedynek
okej ja rozumiem ze w turnieju mozna trafic na jednego zwodnika bez formy ale nie na 3 a wiec to ze soda melze i monaco popelniali bledy to moze to bylo zasluga nicolasa

sascio #3869394 15/05/2010 19:25
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
porażka Venus z Janką to wypadek przy pracy . W Madrycie wynik byłby odwrotny.

Widział wczoraj ktoś Del Bonisa z Gastonem ?

sascio #3869395 15/05/2010 19:27
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by sascio
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by PetePistol
Almagro da rade dzisiaj ugrac z 7 gemów z Nadalem? Niech wypowie sie ktos kto widzial Almagro w ostatnich meczach.Z gory dziekuje
By Spiwoor z działu tenisa smile
Widziałem Almagro w dzisiejszym meczu z Melzerem i wcześniej z Sodą i mam mieszane uczucia, bo Almagro gra dosyć nierówno, a w obu tych meczach rywale po prostu nie prezentowali nic wielkiego, co kazałoby się Cyganowi poważnie spocić smile

Jeżeli chodzi o serwis, to tutaj trzeba go pochwalić, dużo zakończonych asami, dużo załatwiających punkt.Zdarzają się mu też jednak i df.Ale jeżeli chodzi o serwis, to ogólnie in plus

Widac też, że ma gościu pomysł na grę-bardzo regularny w wymianach, rozrzucający przeciwnika po korcie i odpychający od linii końcowej.Problem w tym, że kiedy trzeba takiego pacjenta, który nie wie gdzie jest, zwyczajnie dobić, Almagro potrafi spieprzyć najprostszą piłkę.Rzadko biega do siatki ale jest przy niej bardzo skuteczny.Podobnie z dropshotami

Warto tez zwrócić uwagę na backhand Almagro, bo to jest jakby znak rozpoznawczy Nico.Komentatorzy nadali mu ksywkę Human Backhand-Machine, bo potrafi zagrać przecudnej urody bh, ale zdarza mu się zepsuc najprostszą piłkę grana w ten sposób.

Czyli wygląda to tak: Almagro gra dobrze ale popełnia też proste błędy.Paradoksalnie wpływ na to może mieć niska dyspozycja przeciwników, którzy nie wymuszają na nim pełnej koncentracji, co owocuje takimi głupimi błędami.

Nie wiem o jakim ataku jutro piszesz ale odradzam granie Almagro z jakimkolwiek handicapem, jak i stawianie Nadala z ujemnym.Po prostu jutro możliwy jest scenariusz gdzie Almagro dostanie dwa szybkie liście od Rafy, jak i wyrównany pojedynek
okej ja rozumiem ze w turnieju mozna trafic na jednego zwodnika bez formy ale nie na 3 a wiec to ze soda melze i monaco popelniali bledy to moze to bylo zasluga nicolasa

a widziałeś przynajmniej jeden z tych meczy?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Originally Posted by grajus87
porażka Venus z Janką to wypadek przy pracy . W Madrycie wynik byłby odwrotny.

Widział wczoraj ktoś Del Bonisa z Gastonem ?
po wynikach widac ze jako jedyny wczoraj nie sprzedal;D

sascio #3869401 15/05/2010 19:30
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
No tam są cyrki , bo co mecz na bet365 to jakiś powrót do meczu .

Gaston z 1-5 Ventura z 3-6 2-4 0-30 Schukin też przegrywał tongue

sascio #3869402 15/05/2010 19:30
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Witam dzis sie dowiedzialem w Fortunie ze ma byc opcja telewizyjna grania meczy na live i do tego jakies napoje kawka,herbatka:)Nowa bardzo dobra Inicjatywa

Kieras #3869404 15/05/2010 19:31
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by QLUZOr20
Witam dzis sie dowiedzialem w Fortunie ze ma byc opcja telewizyjna grania meczy na live i do tego jakies napoje kawka,herbatka:)Nowa bardzo dobra Inicjatywa

do tego możliwość kupienia leków uspokajających smile

Kieras #3869405 15/05/2010 19:32
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Ja to słyszałem już rok temu więc się nie napalaj

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Co za ciemna masa laugh z 40-0 nie złamała frown

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
haha jaki skrot zrobila ze nawet czarna dobiegla i miala pol godziny na zagranie

bukma #3869418 15/05/2010 19:40
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
łam Venus

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Venus 6-3, szybko łam i kończ drugiego.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Venus bardzo ładnie smile

To teraz Del Bonis boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Villiams brawo. Chyba underek wejdzie ale nie ksiegujemy co by nie zapeszyć smile

Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Originally Posted by grajus87
Venus bardzo ładnie smile

To teraz Del Bonis boks
grajus rzucales moneta w jakims z tch meczow?
delbonis- ventura
llodra-istomin

sascio #3869454 15/05/2010 20:08
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Nie tongue monetą Tylko rzucam kiedy kilka osób gra to , a kilka osób rywala.

Tak jak wczoraj Istomin z Vasylem tongue

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Pozatym deszcze dziś i czuje że w Zagrzebiu nawet na kort nie wyjdą frown

Strona 2 z 30 1 2 3 4 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, kamel), 2,198 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,526
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1