Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 30 1 2 10 11 12 13 14 29 30
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by grajus87
tak karuzel piwo

Już mam jedną... chcesz być następny ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
fedex wygra bedzie chcial starcia z nadalem przed RG zeby wiedziec co poprawcic i sprawdzic co na zywo gra rywala

moja teoria

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by karuzel1122
Originally Posted by grajus87
tak karuzel piwo

Już mam jedną... chcesz być następny ?


Za pewien siebie jestes a to Cie zgubi jak Ernesta laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
rolandowy zakład ?? typujesz poza fedkiem i nadalem zawodnika który twoim zdaniem dojdzie dalej w paryżu , zwycięzca honorowo na pół roku kończy pisanie na forum ??

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
i co mam miec pecha w losowaniu drabinki ? pfff


Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by grajus87
i co mam miec pecha w losowaniu drabinki ? pfff

:)Szczęście idzie w parze....

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
wole polegac na sobie a nie na szczęsciu papa

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by młody gniewny
1.53

Za 200zł chociaż boks

Promo hura 100zł jak za darmo smile

u pań over smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
Originally Posted by karuzel1122
rolandowy zakład ?? typujesz poza fedkiem i nadalem zawodnika który twoim zdaniem dojdzie dalej w paryżu , zwycięzca honorowo na pół roku kończy pisanie na forum ??

Ja moge sie z Toba zalozyc!!! o pol roku nie pisania na forum! wiec Ty dajesz NADALA i FEDERERA!

a Moje Typy to: VERDASCO I FERNANDO GONZALEZ!

przyjmujesz zaklad??

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Rysiek break smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
a jaki jest zakład ? że finał będzie Federer - Nadal wg karuzela ?

Jak tak to i ja mogę wejść, że będzie inny smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Sprawdzałem pogodę w zagrzebiu , to chyba raczej w tym tygodniu to oni nie rozegrają tego turnieju ...
Jest taka mozliwość , żeby zagrali na hali czy raczej takiej sytuacji w histori nie było ??

Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
Originally Posted by młody gniewny
a jaki jest zakład ? że finał będzie Federer - Nadal wg karuzela ?

Jak tak to i ja mogę wejść, że będzie inny smile

Wydaje mi sie ze na koncowe zwyciestwo! ale jesli Karuzel mowi o finale RG Nadal- Federer to ja moge sie zalozyc o 2 lata nie pisania na forum!!!

Karuzel zakladasz sie! na koncowe zwyciestwo! Twoje Typy to : Nadal i Fedex a Moje to : Verdasco i Gonzalez!

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by radekstrzyzow
Originally Posted by karuzel1122
rolandowy zakład ?? typujesz poza fedkiem i nadalem zawodnika który twoim zdaniem dojdzie dalej w paryżu , zwycięzca honorowo na pół roku kończy pisanie na forum ??

Ja moge sie z Toba zalozyc!!! o pol roku nie pisania na forum! wiec Ty dajesz NADALA i FEDERERA!

a Moje Typy to: VERDASCO I FERNANDO GONZALEZ!

przyjmujesz zaklad??

Bez sensu , przecież wiadomo że wygram ...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
no wiec obawiasz sie?? aha kjesli wygra ktos inny niz podana przez nas czworka to zaklad jest niewazny i mozemuy pisac na forum do woli!

Wiec jak : ZAKLAD STOI??

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by radekstrzyzow
no wiec obawiasz sie?? aha kjesli wygra ktos inny niz podana przez nas czworka to zaklad jest niewazny i mozemuy pisac na forum do woli!

Wiec jak : ZAKLAD STOI??

Okej . Ja obstawiam Nadala i Fedka ... ty - verdasco i gonzaleza f. ooo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
Originally Posted by karuzel1122
Originally Posted by radekstrzyzow
no wiec obawiasz sie?? aha kjesli wygra ktos inny niz podana przez nas czworka to zaklad jest niewazny i mozemuy pisac na forum do woli!

Wiec jak : ZAKLAD STOI??

Okej . Ja obstawiam Nadala i Fedka ... ty - verdasco i gonzaleza f. ooo

przyjety: o Pol roku nie pisania na forum!!!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by karuzel1122
Ja się nie zakładam , bo znów bym wygrał i bym mial na sumieniu następną osobę nie piszącą na forum ...
kolego , nie masz mnie na sumieniu , zakład był zawarty, przegrałem, staram się w ogóle nie pisać już na forum nie tylko ze względów Naszego zakładu, pokończyłem konkursy i nie pisuję już nic.
Jak Ci to poprawi humor, to nie zamierzam nagle od lipca wrócić i pisać tutaj.
Mnie bardzie interesowało zawierając ten zakład, pozbycie się Twojej osoby z tego forum i głupot, które wciskasz tutaj ludziom na każdym kroku.

Pzdr haku


Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Nie zrozumieliscie jego zakładu tongue

Chodzi o to który z graczy zajdzie dalej w turnieju ( nie wliczając Rafy i Króla )

Więc to loteria zależąca od losowania w sumie.

haku #3869934 15/05/2010 23:59
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
Originally Posted by haku
Originally Posted by karuzel1122
Ja się nie zakładam , bo znów bym wygrał i bym mial na sumieniu następną osobę nie piszącą na forum ...
kolego , nie masz mnie na sumieniu , zakład był zawarty, przegrałem, staram się w ogóle nie pisać już na forum nie tylko ze względów Naszego zakładu, pokończyłem konkursy i nie pisuję już nic.
Jak Ci to poprawi humor, to nie zamierzam nagle od lipca wrócić i pisać tutaj.
Mnie bardzie interesowało zawierając ten zakład, pozbycie się Twojej osoby z tego forum i głupot, które wciskasz tutaj ludziom na każdym kroku.

Pzdr haku

nie martw sie Haku, ja sie go pozbede!!!

Strona 12 z 30 1 2 10 11 12 13 14 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, Lukasz111, betowiec, JelineK, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,800 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1