|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
tak karuzel  Już mam jedną... chcesz być następny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
fedex wygra bedzie chcial starcia z nadalem przed RG zeby wiedziec co poprawcic i sprawdzic co na zywo gra rywala
moja teoria
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
tak karuzel  Już mam jedną... chcesz być następny ? Za pewien siebie jestes a to Cie zgubi jak Ernesta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
rolandowy zakład ?? typujesz poza fedkiem i nadalem zawodnika który twoim zdaniem dojdzie dalej w paryżu , zwycięzca honorowo na pół roku kończy pisanie na forum ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
i co mam miec pecha w losowaniu drabinki ? pfff
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
i co mam miec pecha w losowaniu drabinki ? pfff :)Szczęście idzie w parze....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
wole polegac na sobie a nie na szczęsciu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
1.53 Za 200zł chociaż  Promo  100zł jak za darmo  u pań over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870 |
rolandowy zakład ?? typujesz poza fedkiem i nadalem zawodnika który twoim zdaniem dojdzie dalej w paryżu , zwycięzca honorowo na pół roku kończy pisanie na forum ?? Ja moge sie z Toba zalozyc!!! o pol roku nie pisania na forum! wiec Ty dajesz NADALA i FEDERERA! a Moje Typy to: VERDASCO I FERNANDO GONZALEZ! przyjmujesz zaklad??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Rysiek break 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a jaki jest zakład ? że finał będzie Federer - Nadal wg karuzela ? Jak tak to i ja mogę wejść, że będzie inny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Sprawdzałem pogodę w zagrzebiu , to chyba raczej w tym tygodniu to oni nie rozegrają tego turnieju ... Jest taka mozliwość , żeby zagrali na hali czy raczej takiej sytuacji w histori nie było ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870 |
a jaki jest zakład ? że finał będzie Federer - Nadal wg karuzela ? Jak tak to i ja mogę wejść, że będzie inny  Wydaje mi sie ze na koncowe zwyciestwo! ale jesli Karuzel mowi o finale RG Nadal- Federer to ja moge sie zalozyc o 2 lata nie pisania na forum!!! Karuzel zakladasz sie! na koncowe zwyciestwo! Twoje Typy to : Nadal i Fedex a Moje to : Verdasco i Gonzalez!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
rolandowy zakład ?? typujesz poza fedkiem i nadalem zawodnika który twoim zdaniem dojdzie dalej w paryżu , zwycięzca honorowo na pół roku kończy pisanie na forum ?? Ja moge sie z Toba zalozyc!!! o pol roku nie pisania na forum! wiec Ty dajesz NADALA i FEDERERA! a Moje Typy to: VERDASCO I FERNANDO GONZALEZ! przyjmujesz zaklad?? Bez sensu , przecież wiadomo że wygram ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870 |
no wiec obawiasz sie?? aha kjesli wygra ktos inny niz podana przez nas czworka to zaklad jest niewazny i mozemuy pisac na forum do woli!
Wiec jak : ZAKLAD STOI??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
no wiec obawiasz sie?? aha kjesli wygra ktos inny niz podana przez nas czworka to zaklad jest niewazny i mozemuy pisac na forum do woli!
Wiec jak : ZAKLAD STOI?? Okej . Ja obstawiam Nadala i Fedka ... ty - verdasco i gonzaleza f. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870 |
no wiec obawiasz sie?? aha kjesli wygra ktos inny niz podana przez nas czworka to zaklad jest niewazny i mozemuy pisac na forum do woli!
Wiec jak : ZAKLAD STOI?? Okej . Ja obstawiam Nadala i Fedka ... ty - verdasco i gonzaleza f.  przyjety: o Pol roku nie pisania na forum!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Ja się nie zakładam , bo znów bym wygrał i bym mial na sumieniu następną osobę nie piszącą na forum ... kolego , nie masz mnie na sumieniu , zakład był zawarty, przegrałem, staram się w ogóle nie pisać już na forum nie tylko ze względów Naszego zakładu, pokończyłem konkursy i nie pisuję już nic. Jak Ci to poprawi humor, to nie zamierzam nagle od lipca wrócić i pisać tutaj. Mnie bardzie interesowało zawierając ten zakład, pozbycie się Twojej osoby z tego forum i głupot, które wciskasz tutaj ludziom na każdym kroku. Pzdr haku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Nie zrozumieliscie jego zakładu  Chodzi o to który z graczy zajdzie dalej w turnieju ( nie wliczając Rafy i Króla ) Więc to loteria zależąca od losowania w sumie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870 |
Ja się nie zakładam , bo znów bym wygrał i bym mial na sumieniu następną osobę nie piszącą na forum ... kolego , nie masz mnie na sumieniu , zakład był zawarty, przegrałem, staram się w ogóle nie pisać już na forum nie tylko ze względów Naszego zakładu, pokończyłem konkursy i nie pisuję już nic. Jak Ci to poprawi humor, to nie zamierzam nagle od lipca wrócić i pisać tutaj. Mnie bardzie interesowało zawierając ten zakład, pozbycie się Twojej osoby z tego forum i głupot, które wciskasz tutaj ludziom na każdym kroku. Pzdr haku nie martw sie Haku, ja sie go pozbede!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|