|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ale typek myślał że zawinie piłkę ale jak wygwizdali go to oddał dopiero  , pewnie już myślał za ile ją wystawi na allegro a to piłki musza koniecznie wracac na kort? grzeczność nakazuje odrzucić to nie grzecznosc.. wszystkie pilki dostepne do gry musza byc z tego samego kompletu, wiec nie ma wyjscia, trzeba ja odrzucic czasami jak ktos z widowni bardzo chce miec ta pilke to dostanie jakas ze starego kompletu  i jak to wygląda? staje gra i ktoś z kortu podlatuje do kibica i zabiera mu nową pilke i daje starą ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
to nie grzecznosc.. wszystkie pilki dostepne do gry musza byc z tego samego kompletu, wiec nie ma wyjscia, trzeba ja odrzucic Bzdura. Jak piłka zostanie zniszczona to się ją po prostu wymienia na nową. To samo jak zniknie gdzieś na widowni albo Federer zrobi home runa za trybuny. Nie mniej jednak jak kogoś przyłapią że złapał to wypada oddać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Na US Open to pilki chyba nie wracaja jezeli dobrze kojarze  Jak ktos dostanie pilke to jego  w USA musi byc szoł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ferrer oslabl w polu zagrywki
a ferdek jak zaczarowny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja w Szczecinei raz złapałem na poczatku gema... juz sie cieszylem ze stołkowy nic nie mowi zebym oddal a widzial ze złapałem ale pod koniec gema do mnie kiwnal zebym odrzucil i lipa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ferre opadl z sil a ferdek nie wykorzystuje tego, same siatki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
kochaj albo rzuc na tvp2  setny raz to ogladam ale smeiej sie jakby to byl peirwszy raz " -rozbil Pan bank - nie ja tylko pociagnął " 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ja w Szczecinei raz złapałem na poczatku gema... juz sie cieszylem ze stołkowy nic nie mowi zebym oddal a widzial ze złapałem ale pod koniec gema do mnie kiwnal zebym odrzucil i lipa bylo nie odrzucac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
kochaj albo rzuc na tvp2  setny raz to ogladam ale smeiej sie jakby to byl peirwszy raz " -rozbil Pan bank - nie ja tylko pociagnął "  stare dobre komedie, te nowa gowna dla przyglupow im nie dorownuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
david jak niemrawy , powinien go fed wkoncu zlamac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921 |
Bzdura. Jak piłka zostanie zniszczona to się ją po prostu wymienia na nową. To samo jak zniknie gdzieś na widowni albo Federer zrobi home runa za trybuny. Jak kiedyś mi się przytrafiło być na challengerze w Pradze to Dlouhy zrobił home runa do Wełtawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Ferdek łam teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
teraz jakiś szybki gem Federera, może i uda się zaraz przełamać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Znowu w siatę... Ogarnij się chłopie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ferrrer ma zadyszke, a fed zamiast podkrecic tempo to bawi sie w rpzebijanie i wszystk laduje w siatke
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Jak tak jutro Król bedzie trzmal serwis to powtorka z 2009 calkiem mozliwa  Nierealne bo zemsta jest rozkosza bogow Rafa  Jak Lebron dla ciebie jest najlepszym korzykarzem w historii tej dyscyplinny, Nadal tenistą, Mourinho trenerem, pewnie Svendsen w biatlonie nie Bjordalen to nie mamy co dyskutowac   o kur...deee ;p wracam i czytam święte słowa  Czy dla 90% osób Krolami są osoby które na topie są w ostatnim czasie ? Odp. TAK  Idolem mojego kolegi był Małysz , Boruc , Kubica , Kubot , teraz szuka takiej postaci w Kołodzieju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Idolem mojego kolegi był Małysz , Boruc , Kubica , Kubot , teraz szuka takiej postaci w Kołodzieju  ah, te dzieci neo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|