Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Bezdomny #3862103 12/05/2010 15:00
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Bezdomy mialem podobnie...over 68...i do tego frekwencja over 70% jak kurs na zywo w ladbrokes spadl do 1,5 laugh

Bonus: Unibet
Bezdomny #3862107 12/05/2010 15:13
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by forty
Originally Posted by Amir_Khan
W STS Kaczynski winner 3,0 .Milenium 2,3.Spora rozbieznosc nie uwazacie , chyba warto zainwestowac w Jarka i ja tak zrobie po kursie 3 tongue

nie zwlekaj,bo na 100% spadnie i to szybko,(w betsafe z 2.90 na 2.45)


wybory wyborami
ale moja przestroga by was buki nie wycackali z kasy
miałem jednego beta na wybory w UK po 1.4 i jak zobaczyłem to tylko gałki oczne i lepiej z czymś takim dać spokój

[Linked Image]


i 1.40 było boli


a dokładnie ,to o co chodzi? jakos nie widzę analogi

Skiper #3862228 12/05/2010 17:21
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by DOMINICCA
Wyglada na to ,że JKM bedzie czarnym koniem, a nie czarną owcą.

(...)

JKM zawsze miał w internecie duże poparcie.

Jezeli by mozna bylo glosowac przez internet, to Janusz wraz z UPR(dawniej) a teraz Wolność i Praworządność(nazwa troche podchodzi mi jak ironia znanej wszystkim partii), mial by wieksze poparcie niz np.PSL. Jestem niemal pewien, ze wiele osob ktore w necie pokazuja swoje poparcie, nie wychodzi w czasie wyborow z domu.

lajkonik #3863123 12/05/2010 23:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Bo uważają, że ich głosy i tak nic nie dadzą...

VooDoo #3865861 13/05/2010 21:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by VooDoo
Tak się mi jakoś skojarzyło z tym tematem więc wklejam: WWWybory Przeglądenckie [sawb.soup.io] wink
Ale to głupie wink

forty #3875363 18/05/2010 05:28
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by forty
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by forty
Originally Posted by Amir_Khan
W STS Kaczynski winner 3,0 .Milenium 2,3.Spora rozbieznosc nie uwazacie , chyba warto zainwestowac w Jarka i ja tak zrobie po kursie 3 tongue

nie zwlekaj,bo na 100% spadnie i to szybko,(w betsafe z 2.90 na 2.45)


wybory wyborami
ale moja przestroga by was buki nie wycackali z kasy
miałem jednego beta na wybory w UK po 1.4 i jak zobaczyłem to tylko gałki oczne i lepiej z czymś takim dać spokój

[Linked Image]


i 1.40 było boli


a dokładnie ,to o co chodzi? jakos nie widzę analogi


dziś 49% komorowski
29 % Kaczka

ile czasu minęło

szkoda wydawania kasy na takie bety
tyle

Bezdomny #3875623 18/05/2010 09:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

lajkonik #3875907 18/05/2010 18:20
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by lajkonik
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by DOMINICCA
Wyglada na to ,że JKM bedzie czarnym koniem, a nie czarną owcą.

(...)

JKM zawsze miał w internecie duże poparcie.

Jezeli by mozna bylo glosowac przez internet, to Janusz wraz z UPR(dawniej) a teraz Wolność i Praworządność(nazwa troche podchodzi mi jak ironia znanej wszystkim partii), mial by wieksze poparcie niz np.PSL. Jestem niemal pewien, ze wiele osob ktore w necie pokazuja swoje poparcie, nie wychodzi w czasie wyborow z domu.

Originally Posted by micha$
Bo uważają, że ich głosy i tak nic nie dadzą...

Pomarzyć dobra rzecz, ale PSL to partia na poziomie 5-6% głosów, a JKM orbituje w okolicy 2-3%.

A poparcie JKMa w internecie bierze się stąd, że popiera go cała rzesza internetowych trolli/"działaczy" którzy mają mnóstwo czasu by przesiadywać na różnych forach i tam promować/bronić poglądów JKMa. Są też zazwyczaj nieźle zorganizowani, znają siebie (tzn. z nicków) nawzajem, i dlatego wydaje się im i innym, że jest ich dużo, co zupełnie nie odpowiada prawdzie. Do tego JKM ma dość "nośne" poglądy, fajnie jest się z takimi pokazać, pochwalić (w przeciwieństwie do PSL których w internecie nikt nie broni), szkoda tylko że te jego pomysły są kompletnie nierealistyczne co sprawi że z tych 2-3% poparcia nigdy nie wyjdzie i pozostanie mu tylko "internetowa" sława.

Skiper #3876158 18/05/2010 19:40
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
ja np. jako troll popieram Dżona Rambo niz w/w członka grupy idiotów.

Dołączył: May 2010
Posty: 3
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 3
Mój głos oddaje na Jarosława Kaczyńskiego

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, aker, $-man, kamel, Sensei, alfa, rafal08, betowiec, rymoholik, burbon), 2,443 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,295
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1