Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#3877979 19/05/2010 06:16
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
addict
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
Noo właśnie...

Pamiętacie swój pierwszy kupon?

Mój to rok 1998, jakoś kwiecień-maj, STS, miałem wtedy 14lat, przyjmowali wtedy zakłady od takich gówniarzy smile

mecz Brazylia - Urugwaj (chyba towarzyski) oczywiście postawiony, a jakże inaczej, za MEGA stawkę 2zł na Brazylię tongue , do wygrania bodajże bagatela 2,30zł i co?? i już wtedy 1 ostrzeżenie - bierz spowrotem kasę i już tu nie przychodź grin , nie wchodź w to bagno - zwrot, mecz się nie odbył, ale co tam zbliżały się MŚ we Francji i pierwszy wygrany zakład smile

a jakie były Wasze pierwsze kroki? smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Dobry temat piwo
Mój pierwszy zakład był Wygrany hura wink.
Był to mecz Ligi Mistrzów sezon 2001/2002 AS Roma-Real Madryt 2 kurs ok 2,5 stawka 5zł (wynik 1:2) smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja swoj pierwszy kupon zagralem jak mialem 16 lat czyli 11 lat temu wink Pamietam ze obstawiałem lige mistrzow ( faza grupowa) i polecialem po nazwach czyli zagralem na kluby, ktore wtedy byly na topie smile Juventus, Real, Barcelona i cos tam jeszcze smile W kazdym razie zagralem za 10 zl i do wygrania mialem 30 laugh Wszystko weszlo jak w maslo ... i pamiatam ze pomyslalem wtedy ze bukmacher daje pieniadze za darmo i nie bedzie problemu z dalszym wygrywaniem wink Pozniej niestety juz tak kolorowo nie bylo ale z czasem moj styl gry ewoluował (hehe ) i po kilku latach zaczalem grac grubo wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Sezon 99/00, któryś z meczów Stomilu. Przed wejściem na stadion rozdawali ulotki STS laugh Po meczu poszedłem i obstawiłem, za 2 PLN oczywiście grin Taśma złożona z kilkunastu zdarzeń, wtopiona jak łatwo się domyślić wink Nie zraziło mnie to jednak do kolejnych prób. smile

Szewa #3878016 19/05/2010 07:15
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Ja zaczynalem od toto ligi jakies 15 lat temu, teraz 28 na karku, pozniej sie dowiedzialem, ze jest cos takiego jak bukmacher i szok!! Mozna sobie wybierac mecze jakie sie gra??? No to jestem bogaty sobie pomyslalem laugh heheh sen o bogactwie minął szybko

Szewa #3878017 19/05/2010 07:15
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
no to ja jakoś też sezon 99/00 z przyszłym szwagrem pojawiłem się w STSie w normalną sobotę kiedy grały wszystkie ligi, pokazał mi co i jak, za 2 zł chyba z 80 do wygrania wszystkie mecze ładnie wypisane w notesiku ołóweczkiem sprawdzane co 10 minut na telegazecie 820 wyniki i kupon przegrany sromotnie, pamiętam że na bank obstawiłem wtedy Bayern i Real, też poleciałem po nazwach.
Potem odkryłem under i over to już myślałem że nie ma bata żeby na tym ostrej kasy nie trzepać laugh jednak był wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Zaczynałem od piłkarskiego totka - to chyba jeszcze w podstawówce - liga angielska i polska, a do tego Studio S-13 smile

Potem pojawiły się buki, ale pierwszego kuponu nie pamiętam - na pewno taśma jakaś. Przypominam sobie za to, że miałem zajebisty "system" na tenisa - mianowicie w przypadku turnieju na mączce obstawiałem wszystkich graczy o hiszpańsko brzmiących nazwiskach. Raz weszło, ale na ogół jeden mecz zawalał wink

Ech to były czasy... W poniedziałek do STS-u po ulotkę, a potem rozkminka cały tydzień w szkole z kumplem nad tabelami... smile

Pamiętam za to pierwszy typ podany na forum - styczeń 2004: Chester City w Leigh po kursie 1,66 - IZI WIN 6:2 piwo

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
moj pierwszy to wybory prezydenckie 10 lat temu pawlak lepszy od olechowskiego jakoś tak smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Mój pierwszy kupon został postawiony (sprawdziłem datę) w sts 18 kwietnia 2000 roku.
Jako, że myślałem wtedy, że można grać tylko dokładne wyniki (hehe) wybrałem jakiś na pałę z ligi mistrzów.

Postawiłem więc singla że Bayern wygra z FC Porto 2-1, za 2 złote oczywiście.

Wynik:

Bayern - Porto 2-1
1:0 Paulo Sergio 31
1:1 Jardel 89
2:1 Linke 90


Tak się zaczęło moje obstawianie. od trafionego correcta smile

Bzyku #3878155 19/05/2010 14:16
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
98 rok, STS - 6-7 spotkań, jedno pudło z NBA, byłem strasznie zdziwiony że nie weszło laugh
Wcześniej tak jak Wychowany, liga polska i angielska, jeszcze wkolekturach totolotka, stemplowane z banderolą smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
'97 STS na Maja.
poszedł kupon z 5czy6 zdarzeniami. Pamiętam że w ost chwili dorzuciłem Fener z Turcji i oczywiście tylko to nie siadło.
Stawka 5zł do wyjęcia 60 czy 70zł

Wcześniej w Lotto kupony weekendowe(nie pamiętam jak się to nazywało ale było 13zdarzeń- raz miałem 10)

dewoj #3878160 19/05/2010 14:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Pierwszy kupon Totomix 6 meczy z UEFA. Kupon za 2zł do wyjęcia 12zł - oczywiście trafiony tongue następne kilkanaście przegrałem laugh

Niestety nie pamiętam który to był rok.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Nie pamietam roku ale to bylo wtedy gdy siarka tarnobrzeg byla w 2 lidze Kupon zlozony z kilku soptkan z dosc wysokimi kursami Z 2 zł do wyjecia okolo 4 tys i to odwieczne pytanie Co tu moze nie wejsc same pewniaki hehehe

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
8 kwietnia 2003 rok
Koledzy mnie namowili zeby isc do Toto-mixa to poszedłem. Liga Mistrzów, taśma za 2 złote do wygrania jakoś ze 30 pln. Jeden mecz nie wszedł, Milan nie wygrał z Ajaxem na wyjeździe(0:0).

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Liga polska i angielska, kiedyś trafiłem 12 na jakiś eliminacjach MŚ czy ME, już wydawałem tą górę kasy, a tam wygranej było jakieś 3 zł z groszami laugh U buka jakoś koło 98-99 roku, ale dokładnie nie pamiętam, sam nie wysyłałem, bo nikt by mi nie przyjął wink

Dołączył: May 2010
Posty: 29
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 29
liga wloska, 7 meczy, nie weszly 2 - poszedlem do kolektury i nie wiedzialem dlatego nie chca mi wyplacic za mecze, ktore trafilem laugh wink

pl_kd #3878289 19/05/2010 16:57
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
1997 jadąc na gryla do rodziny po drodze spotkaliśmy wujaszka który jechał puścić kupon i mnie zabrał pamiętam ze lazio mi wywaliło cały kupon sponsorowany przez wujka

zxp #3878300 19/05/2010 17:03
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
nie pamietam mlody bylem ale pamietam tylko tyle ze kreslilo sie w toto i bylo malo zdarzen i kreski sie stawialo kolo numeru ;]Pieknie bylo.Ale pozniej 5-6 moze dalej lat temu jak byly pojedynki w Nba cos konkretnego i super kursy.Troszke hajsiku sie wypłacalo a pozniej koles splajtowal bo razem z takim mini barem mial i co dwa dni hajs wyplacal .

zxp #3878317 19/05/2010 17:14
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Październik 2001 Toto-Syf

Na początku chyba jak każdy byłem dwuzłotowiczem.Preferowany system grania:po nazwach + "faworyci" smile Składak bodajże 14-zdarzeniowy.Trzynaście wlazło , uwaliła Valencia , mecz P UEFA w Warszawie na Legii (1-1 ;Karwan,Ilie)
PECH chciał , że za trzecim bądź czwartym podejściem trafiłem mega taśme (AKO ponadz 300 shocked) 2zł---->ponad 600zł.Dwudziestu lat wtedy nawet nie miałem , chyba nie muszę pisać jak na mnie podziałały te pieniądze.
Tak to się zaczęło.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
U mnie się zaczęło w okolicach sezonu 04/05. Pierwszy kupon za 4 PLN grin składak ukraińsko-rosyjski - zonk ;-) Potem przyszedł czas na "magiczny trypel" - dwa spotkania z MLB + peffka z tenisa. Grało się za dyszkę, wyjmowało koło 50 PLN nawet z niezłą skutecznością. wink

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, haczyk, aker, forty, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, betowiec, ANZELMO), 1,793 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1