|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596 |
Noo właśnie... Pamiętacie swój pierwszy kupon? Mój to rok 1998, jakoś kwiecień-maj, STS, miałem wtedy 14lat, przyjmowali wtedy zakłady od takich gówniarzy mecz Brazylia - Urugwaj (chyba towarzyski) oczywiście postawiony, a jakże inaczej, za MEGA stawkę 2zł na Brazylię  , do wygrania bodajże bagatela 2,30zł i co?? i już wtedy 1 ostrzeżenie - bierz spowrotem kasę i już tu nie przychodź  , nie wchodź w to bagno - zwrot, mecz się nie odbył, ale co tam zbliżały się MŚ we Francji i pierwszy wygrany zakład a jakie były Wasze pierwsze kroki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Dobry temat  Mój pierwszy zakład był Wygrany  . Był to mecz Ligi Mistrzów sezon 2001/2002 AS Roma-Real Madryt 2 kurs ok 2,5 stawka 5zł (wynik 1:2) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja swoj pierwszy kupon zagralem jak mialem 16 lat czyli 11 lat temu  Pamietam ze obstawiałem lige mistrzow ( faza grupowa) i polecialem po nazwach czyli zagralem na kluby, ktore wtedy byly na topie  Juventus, Real, Barcelona i cos tam jeszcze  W kazdym razie zagralem za 10 zl i do wygrania mialem 30  Wszystko weszlo jak w maslo ... i pamiatam ze pomyslalem wtedy ze bukmacher daje pieniadze za darmo i nie bedzie problemu z dalszym wygrywaniem  Pozniej niestety juz tak kolorowo nie bylo ale z czasem moj styl gry ewoluował (hehe ) i po kilku latach zaczalem grac grubo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Sezon 99/00, któryś z meczów Stomilu. Przed wejściem na stadion rozdawali ulotki STS  Po meczu poszedłem i obstawiłem, za 2 PLN oczywiście  Taśma złożona z kilkunastu zdarzeń, wtopiona jak łatwo się domyślić  Nie zraziło mnie to jednak do kolejnych prób. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Ja zaczynalem od toto ligi jakies 15 lat temu, teraz 28 na karku, pozniej sie dowiedzialem, ze jest cos takiego jak bukmacher i szok!! Mozna sobie wybierac mecze jakie sie gra??? No to jestem bogaty sobie pomyslalem  heheh sen o bogactwie minął szybko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
no to ja jakoś też sezon 99/00 z przyszłym szwagrem pojawiłem się w STSie w normalną sobotę kiedy grały wszystkie ligi, pokazał mi co i jak, za 2 zł chyba z 80 do wygrania wszystkie mecze ładnie wypisane w notesiku ołóweczkiem sprawdzane co 10 minut na telegazecie 820 wyniki i kupon przegrany sromotnie, pamiętam że na bank obstawiłem wtedy Bayern i Real, też poleciałem po nazwach. Potem odkryłem under i over to już myślałem że nie ma bata żeby na tym ostrej kasy nie trzepać  jednak był 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Zaczynałem od piłkarskiego totka - to chyba jeszcze w podstawówce - liga angielska i polska, a do tego Studio S-13  Potem pojawiły się buki, ale pierwszego kuponu nie pamiętam - na pewno taśma jakaś. Przypominam sobie za to, że miałem zajebisty "system" na tenisa - mianowicie w przypadku turnieju na mączce obstawiałem wszystkich graczy o hiszpańsko brzmiących nazwiskach. Raz weszło, ale na ogół jeden mecz zawalał  Ech to były czasy... W poniedziałek do STS-u po ulotkę, a potem rozkminka cały tydzień w szkole z kumplem nad tabelami...  Pamiętam za to pierwszy typ podany na forum - styczeń 2004: Chester City w Leigh po kursie 1,66 - IZI WIN 6:2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
moj pierwszy to wybory prezydenckie 10 lat temu pawlak lepszy od olechowskiego jakoś tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Mój pierwszy kupon został postawiony (sprawdziłem datę) w sts 18 kwietnia 2000 roku. Jako, że myślałem wtedy, że można grać tylko dokładne wyniki (hehe) wybrałem jakiś na pałę z ligi mistrzów. Postawiłem więc singla że Bayern wygra z FC Porto 2-1, za 2 złote oczywiście. Wynik: Bayern - Porto 2-1 1:0 Paulo Sergio 31 1:1 Jardel 89 2:1 Linke 90 Tak się zaczęło moje obstawianie. od trafionego correcta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
98 rok, STS - 6-7 spotkań, jedno pudło z NBA, byłem strasznie zdziwiony że nie weszło  Wcześniej tak jak Wychowany, liga polska i angielska, jeszcze wkolekturach totolotka, stemplowane z banderolą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
'97 STS na Maja. poszedł kupon z 5czy6 zdarzeniami. Pamiętam że w ost chwili dorzuciłem Fener z Turcji i oczywiście tylko to nie siadło. Stawka 5zł do wyjęcia 60 czy 70zł
Wcześniej w Lotto kupony weekendowe(nie pamiętam jak się to nazywało ale było 13zdarzeń- raz miałem 10)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Pierwszy kupon Totomix 6 meczy z UEFA. Kupon za 2zł do wyjęcia 12zł - oczywiście trafiony  następne kilkanaście przegrałem  Niestety nie pamiętam który to był rok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Nie pamietam roku ale to bylo wtedy gdy siarka tarnobrzeg byla w 2 lidze Kupon zlozony z kilku soptkan z dosc wysokimi kursami Z 2 zł do wyjecia okolo 4 tys i to odwieczne pytanie Co tu moze nie wejsc same pewniaki hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
8 kwietnia 2003 rok Koledzy mnie namowili zeby isc do Toto-mixa to poszedłem. Liga Mistrzów, taśma za 2 złote do wygrania jakoś ze 30 pln. Jeden mecz nie wszedł, Milan nie wygrał z Ajaxem na wyjeździe(0:0).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Liga polska i angielska, kiedyś trafiłem 12 na jakiś eliminacjach MŚ czy ME, już wydawałem tą górę kasy, a tam wygranej było jakieś 3 zł z groszami  U buka jakoś koło 98-99 roku, ale dokładnie nie pamiętam, sam nie wysyłałem, bo nikt by mi nie przyjął 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2010
Posty: 29 |
liga wloska, 7 meczy, nie weszly 2 - poszedlem do kolektury i nie wiedzialem dlatego nie chca mi wyplacic za mecze, ktore trafilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
1997 jadąc na gryla do rodziny po drodze spotkaliśmy wujaszka który jechał puścić kupon i mnie zabrał pamiętam ze lazio mi wywaliło cały kupon sponsorowany przez wujka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
nie pamietam mlody bylem ale pamietam tylko tyle ze kreslilo sie w toto i bylo malo zdarzen i kreski sie stawialo kolo numeru ;]Pieknie bylo.Ale pozniej 5-6 moze dalej lat temu jak byly pojedynki w Nba cos konkretnego i super kursy.Troszke hajsiku sie wypłacalo a pozniej koles splajtowal bo razem z takim mini barem mial i co dwa dni hajs wyplacal .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063 |
Październik 2001 Toto-Syf Na początku chyba jak każdy byłem dwuzłotowiczem.Preferowany system grania:po nazwach + "faworyci"  Składak bodajże 14-zdarzeniowy.Trzynaście wlazło , uwaliła Valencia , mecz P UEFA w Warszawie na Legii (1-1 ;Karwan,Ilie) PECH chciał , że za trzecim bądź czwartym podejściem trafiłem mega taśme (AKO ponadz 300  ) 2zł---->ponad 600zł.Dwudziestu lat wtedy nawet nie miałem , chyba nie muszę pisać jak na mnie podziałały te pieniądze. Tak to się zaczęło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
U mnie się zaczęło w okolicach sezonu 04/05. Pierwszy kupon za 4 PLN  składak ukraińsko-rosyjski - zonk ;-) Potem przyszedł czas na "magiczny trypel" - dwa spotkania z MLB + peffka z tenisa. Grało się za dyszkę, wyjmowało koło 50 PLN nawet z niezłą skutecznością. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|