|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Pardubice-Nymburk 56-70  Belgia-Rumunia 0-3  Portugalia-Grecja 0-3  Dałem plamę nie wiedząc o kłopotach kadrowych Belgijek .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Hercog -5,5 , Goerges , Ram +8,5 , Hanescu 100zl EW 505zl
Hercog na ziemi sobie radzi bardzo dobrze , widziałem jej mecz z Wozniacki i ma dziewczyna potencjał . Doi ? Co o niej mogę napisać.. raczej nic pozatym że dziewczyna ma 1,59 wzrostu i nie wiem co robi tu w głównym . Niemka ostatnio też fajnie sobie poczyna więc biorę ją z Czink bez formy. Cegła w Paryżu bardzo szybka więc taki hc na Rama zdecydowanie za duży , Schukin może mieć kłopot z wygraniem meczu .Victor zniesie pusiaka w 3 setach.
Bellucci , Mayer , Korolev+8,5 100zl EW 350zl
Brazylijczyka grę uwielbiam , ma bardzo fajne uderzenie kończące ,serwis też bardzo dobrze wchodzi . Llodra ostatnio zaskoczył w chelku , ale myślę że to za mało na świetnego Thomasa , Mayera umiejętnosci oceniam wyżej na clayu niż Stacha. 8,5 na Koroleva ? za dużo , kurde przecież to nie ogórek + Djoko nigdy nie forsuje tempa na początku szlema .
Peffka Mladenovic-Li over 16,5 jak w masło weszła widzę , ale druga moja peffa Cohen Aloro już zawodzi...
Powodzenia !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Hercog  , Hanescu  Ram  Goerges  +405zl Mayer  Bellucci  Korolev  -100zl Dziś proponuję główny Zeballos -6,5 , Seppi , Gicquel +4,5 100zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Wczoraj mały klops niestety , więc trzeba to dziś nadrobić Feuerstein/ Foretz 1,80 , Murray ,Holandia ,Francja 4,17 stawka 100zlFrancuzki mocne w tym roku , do tego atut własnych kortów , a lubię grać na deble gospodarzy. Murray a Chela to kosmos dla mnie różnica klas , a drewno Chela nic w tym roku nie gra . Wygranie w Houston to zasługa rywali ! Holandia bo widziałem Meksyk w meczu z Anglią i grali nie poradnie w obronie co przy takiej sile ofensywnej pomarańczowych wróży 3-0 .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Wczorajszy kuponik w grze , więc dalej . Dementieva , Peschke/Srebotnik ,Bellucci , Starace ,Granollers/Robredo stawka 300zl EW 955zlRosjanka dla mnie lepsza zawodniczka pod każdym względem praktycznie . W 1 meczu ładnie zagrała , więc wraca do formy. Świetny debelek od lat , rywalki to zlepka . Bellucciego grałem już z Llodrą więc i dziś zagram i wiem że nie nawali . Takiego Andujara to on w 3 setach położy. Starace powinien odprawić Robbiego który na ziemi nic nie gra , nie wiem jak on wygrał z Samem. Granollers\Robredo ? czemu ma na nich nie grać skoro na początku roku mówiłem że ten debel wygra ROLAND GARROS ! Shvedova +5,5 , Roddick-Kavcic u 31,5 ,Melo M./Soares stawka 100zl EWK 518zlAgnieszka nie powinna aż tak górować na Rosjanką , myslę że wygra , ale dla mnie nawet 3 sety możliwe . Taki hc to zbyt dużo. Kavcic ? chłopak niech spada do chelków póki co . ATP to narazie za dużo , Roddick uderza mocno z całej pary i myślę że będzie królował nawet w wymianach . Oglądałem momentami mecz z Nieminenem i grał bardzo dobrze . Brazylijczycy z uwagi na dolegliwości Edu , do tego uważam że ten debel lepszy zdecydowanie. Powodzenia !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Kuznetsova 1-4 5,0 Win 27,0Myslę że to wczorajsze zwycięstwo w 100% poprawi morale Rosjance która w Paryżu zawsze gra dobrze.A widać że gra coraz lepiej , pewniej i mocniej co na tych kortach jest sporą zaletą .Wystarczy mniej psuć  Kolejna przeciwniczka to Kirilenko która moim zdaniem polegnie , więc Kuza zrobi kolejny krok . Potem zapewne będzie czekała NA LI która też nie jest w wybornej formie . Poczekamy zobaczymy ale kurs moim zdaniem wart ryzyka , a kusi mnie także aby po wczorajszym meczu pobrać win Svety . Ile to razy już ktoś był za burtą a potem wygrywał ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
znowu kuponik zamrożony . Więc kolejny Venus , Kuznetsova , Chan Y./Zheng , Soderling , Wawrinka stawka 200zl EW 687zl Kohlschreiber , Rufin/Sidorenko , Melo\Soares stawka 100zl EW 256zlPowodzenia !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Generalnie to norma . Francuzki kończyły kupon na 400zl i serwowały na mecz , ale przegrały ... Kuza kończyła kupon 687zl i przegrała na własne życzenie...Chociaż jeden kuponik się uratował Koliber i 2 debelki   Mattek/Yan , Bhupathi/Mirnyi , Ferrer , Kubot\Marach stawka 200zl EW 790zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Po krótkiej przerwie mocniej  Francja-Chiny 1 , Rosja-USA 1 , Real-Tau 1 , Keothavong , Baltacha stawka 300zl EW 1200zl
Velotti , Soderling , Stepanek stawka 200zl EW 750zlpowodzenia ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Zobaczymy co przyniesie nam trawka Tanasugarn ,Al. Martin , Zakopalova , Chile stawka 500zl EW 1842zl Powinno być okej ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
No zobaczymy Tajka kończy i pewnie nie ukończy jak to zwykle bywa.
Holenderki -1,5 , Murray , Wawrinka , Pervak stawka 500zl Ew
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
No zobaczymy Tajka kończy i pewnie nie ukończy jak to zwykle bywa.
Holenderki -1,5 , Murray , Wawrinka , Pervak stawka 500zl Ew1323zl
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|