Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
grajus87 #3886671 23/05/2010 17:22
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Pardubice-Nymburk 56-70 piwo
Belgia-Rumunia 0-3 frown
Portugalia-Grecja 0-3 piwo

Dałem plamę nie wiedząc o kłopotach kadrowych Belgijek .

Bonus: Unibet
grajus87 #3888942 24/05/2010 18:57
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Hercog -5,5 , Goerges , Ram +8,5 , Hanescu 100zl EW 505zl

Hercog na ziemi sobie radzi bardzo dobrze , widziałem jej mecz z Wozniacki i ma dziewczyna potencjał . Doi ? Co o niej mogę napisać.. raczej nic pozatym że dziewczyna ma 1,59 wzrostu i nie wiem co robi tu w głównym . Niemka ostatnio też fajnie sobie poczyna więc biorę ją z Czink bez formy. Cegła w Paryżu bardzo szybka więc taki hc na Rama zdecydowanie za duży , Schukin może mieć kłopot z wygraniem meczu .Victor zniesie pusiaka w 3 setach.

Bellucci , Mayer , Korolev+8,5 100zl EW 350zl


Brazylijczyka grę uwielbiam , ma bardzo fajne uderzenie kończące ,serwis też bardzo dobrze wchodzi . Llodra ostatnio zaskoczył w chelku , ale myślę że to za mało na świetnego Thomasa , Mayera umiejętnosci oceniam wyżej na clayu niż Stacha. 8,5 na Koroleva ? za dużo , kurde przecież to nie ogórek + Djoko nigdy nie forsuje tempa na początku szlema .

Peffka Mladenovic-Li over 16,5 jak w masło weszła widzę , ale druga moja peffa Cohen Aloro już zawodzi...

Powodzenia !

grajus87 #3891379 25/05/2010 17:54
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Hercog piwo , Hanescu piwo Ram piwo Goerges piwo +405zl

Mayer piwo Bellucci piwo Korolev frown -100zl

Dziś proponuję główny

Zeballos -6,5 , Seppi , Gicquel +4,5 100zl




grajus87 #3894378 26/05/2010 22:02
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Wczoraj mały klops niestety , więc trzeba to dziś nadrobić piwo

Feuerstein/ Foretz 1,80 , Murray ,Holandia ,Francja 4,17 stawka 100zl

Francuzki mocne w tym roku , do tego atut własnych kortów , a lubię grać na deble gospodarzy. Murray a Chela to kosmos dla mnie różnica klas , a drewno Chela nic w tym roku nie gra . Wygranie w Houston to zasługa rywali ! Holandia bo widziałem Meksyk w meczu z Anglią i grali nie poradnie w obronie co przy takiej sile ofensywnej pomarańczowych wróży 3-0 .

grajus87 #3896028 27/05/2010 17:00
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Wczorajszy kuponik w grze , więc dalej .

tenis

Dementieva , Peschke/Srebotnik ,Bellucci , Starace ,Granollers/Robredo stawka 300zl EW 955zl

Rosjanka dla mnie lepsza zawodniczka pod każdym względem praktycznie . W 1 meczu ładnie zagrała , więc wraca do formy. Świetny debelek od lat , rywalki to zlepka . Bellucciego grałem już z Llodrą więc i dziś zagram i wiem że nie nawali . Takiego Andujara to on w 3 setach położy.Starace powinien odprawić Robbiego który na ziemi nic nie gra , nie wiem jak on wygrał z Samem. Granollers\Robredo ? czemu ma na nich nie grać skoro na początku roku mówiłem że ten debel wygra ROLAND GARROS !


Shvedova +5,5 , Roddick-Kavcic u 31,5 ,Melo M./Soares stawka 100zl EWK 518zl


Agnieszka nie powinna aż tak górować na Rosjanką , myslę że wygra , ale dla mnie nawet 3 sety możliwe . Taki hc to zbyt dużo.
Kavcic ? chłopak niech spada do chelków póki co . ATP to narazie za dużo , Roddick uderza mocno z całej pary i myślę że będzie królował nawet w wymianach . Oglądałem momentami mecz z Nieminenem i grał bardzo dobrze . Brazylijczycy z uwagi na dolegliwości Edu , do tego uważam że ten debel lepszy zdecydowanie.

Powodzenia !

grajus87 #3896075 27/05/2010 17:40
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
tenis Kuznetsova 1-4 5,0 Win 27,0

Myslę że to wczorajsze zwycięstwo w 100% poprawi morale Rosjance która w Paryżu zawsze gra dobrze.A widać że gra coraz lepiej , pewniej i mocniej co na tych kortach jest sporą zaletą .Wystarczy mniej psuć piwo Kolejna przeciwniczka to Kirilenko która moim zdaniem polegnie , więc Kuza zrobi kolejny krok . Potem zapewne będzie czekała NA LI która też nie jest w wybornej formie .

Poczekamy zobaczymy ale kurs moim zdaniem wart ryzyka , a kusi mnie także aby po wczorajszym meczu pobrać win Svety .

Ile to razy już ktoś był za burtą a potem wygrywał ? piwo

grajus87 #3898295 28/05/2010 17:28
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
znowu kuponik zamrożony . Więc kolejny
tenis

Venus , Kuznetsova , Chan Y./Zheng , Soderling , Wawrinka stawka 200zl EW 687zl



Kohlschreiber , Rufin/Sidorenko , Melo\Soares stawka 100zl EW 256zl

Powodzenia !

grajus87 #3900378 29/05/2010 17:38
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Generalnie to norma . Francuzki kończyły kupon na 400zl i serwowały na mecz , ale przegrały ... Kuza kończyła kupon 687zl i przegrała na własne życzenie...

Chociaż jeden kuponik się uratował Koliber i 2 debelki piwo

tenis

Mattek/Yan , Bhupathi/Mirnyi , Ferrer , Kubot\Marach stawka 200zl
EW 790zl

grajus87 #3910945 04/06/2010 17:57
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Po krótkiej przerwie mocniej wink

Francja-Chiny 1 , Rosja-USA 1 , Real-Tau 1 , Keothavong , Baltacha stawka 300zl EW 1200zl

Velotti , Soderling , Stepanek stawka 200zl EW 750zl



powodzenia ! piwo

grajus87 #3912319 05/06/2010 21:52
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Ehh Francuzkie gwiazdki frown

Na szczęście Velotti , Soda i Stepanek planowo piwo kasa

Dziś pogram sobie taki zestawik

Flensburg , Kuba -(1set) , Stosur ,T.Gollob-A.Jonsson 1 stawka 300zl EW 887zl


Powodzenia ! piwo

grajus87 #3919076 09/06/2010 17:42
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Zobaczymy co przyniesie nam trawka piwo

Tanasugarn ,Al. Martin , Zakopalova , Chile stawka 500zl EW 1842zl

Powinno być okej ! smile

grajus87 #3921137 10/06/2010 20:35
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
No zobaczymy Tajka kończy i pewnie nie ukończy jak to zwykle bywa.

Holenderki -1,5 , Murray , Wawrinka , Pervak stawka 500zl Ew

grajus87 #3921138 10/06/2010 20:37
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
No zobaczymy Tajka kończy i pewnie nie ukończy jak to zwykle bywa.

Holenderki -1,5 , Murray , Wawrinka , Pervak stawka 500zl Ew1323zl

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1