|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Czasami bwin potrafi nieźle wyruchać: [ Linked Image] Średnia krajowa w plecy (nawet ponad). Dodam, że gram tam dużo i często, więc już zauważyłem, że takie anulowania bw in robi dość często, choć nigdy mi nie skasował 3 grubych zakładów w jednym spotkaniu. No i oczywiście NIGDY nie został anulowany zakład przegrany, zawsze wygrane. Tutaj jestem wyjątkowo wkurzony, bo nie mogłem być do końca przy meczu i po pierwszej bramce skontrowałem wszystkie zakłady, więc nie dość, że nie wygrałem, to sporo przegrałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Uprzedzając pytania skontrowałem w innym buku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123 |
Te de....e z bwinu są po prostu niesamowici. Jak napisałem do nich, żeby mi wyjaśnili na czym polegał ich błąd w podaniu kursu na ten mecz Admiry, to w odpowiedzi napisali, żebym... śledził kursy. Ale do k... na czym polega to śledzenie ich kursów. Jak to rozumieć ? To ja mam zgadywać, który ich kurs ze wszystkich przez nich wystawionych jest błędny ? Nie chodzi m o te moje głupie 5 złotych wygranej z tego meczu, tylko wk..a mnie sytuacja, że ten bwin w każdej chwili może anulować każdy wygrany zakład twierdząc, że ten akurat kurs był pomyłką. A ja przecież zwycięśtwo Admiry obstawiłem tylko przy kursie 1.57 w 6. minucie meczu, kiedy było jeszcze 0:0. To gdzie tu jest błędny kurs ?. Ja rozumiem, żeby kurs 1.57 na Admirę był przy jej prowadzeniu 2:0, ale przy 0:0 jest to zupełnie naturalne. Co za oszukańczy i bezczelny bukmacher z tego bwinu7
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Ciężko będzie coś wywalczyć Gamdhi. początek meczu i kursy powinny się mniej więcej pokrywać z tym co bwin miał w ofercie normalnej. CZysty win było 1.25 , handi po 1.65, halftime po 1.7 Kursy na live były za ładne by prawdziwe, inna sprawa że cwaniaczki z bwinu czekają z anulowaniem do końca meczu, i anulują w zależności od wyniku
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123 |
Gdyby ten bwin miał choć odrobinę honoru i przyzwoitośći uznałby swój błąd. Ale to jest właśnie bwin - symbol oszukiwania graczy w wyjątkowo bezczelny sposób
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
grajcie z BWIN dalej podpuszcza kursem a pozniej anuluja albo beda problemy z wyplata
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336 |
ja mam pytanie - czy przez weekend bwin wypłaca na mb?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27 |
ja mam pytanie - czy przez weekend bwin wypłaca na mb? Wypłacają
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Jestem odmiennego zdania, mnie bwin nigdy nie wypłacił w weekend.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Mógłbyś - Gandhi - powiedzieć, co Ci Bwin odpowiedział, tzn. co było powodem anulowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Uprzejmie informujemy, że wniesiony przez Pana zakłady na: TSV Hartberg - FC Trenkwalder Admira; musiały zostać niestety anulowane ze względu na błąd przy wprowadzaniu kursów. Stawka wniesiona na ten zakład została zwrócona na Pana konto bwin. Jeśli zakład ten był częścią zakładu kombinacyjnego, został wyliczony według kursu 1,00. Dołączono także cytat paru punktów z regulaminu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Proponowałbym Ci dać im pisemnie czas np do środy, na zweryfikowanie tej decyzji, a następnie powiadomienie ich, że od czwartku będziesz, udokumentowany Swój przypadek, rozpowszechniał we wszystkich znanych Ci, internetowych forach bukmacherskich Europy, z dużą częstotliwością. To byłby Twój dopiero pierwszy krok. Cała korespondencja z nimi musi być prowadzona w sposób kulturalny, bez zbytniej emocjonalności, a zarazem być tylko w takim stopniu stanowcza, żeby zostawić im furtkę na honorowy odwrót.
PS. Zakładam, że prawo jest w 100 %, po Twojej stronie, bo tylko wtedy jakiekolwiek działania, mają sens.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Czasami bwin potrafi nieźle wyruchać: [ Linked Image] Średnia krajowa w plecy (nawet ponad). 1. Przykro 2. "Czasami bwin potrafi nieźle wyruchać" - tylko CZASAMI? 3. Powszechne kursy w sieci byly po 1.3 na Admire, wiec moim zdaniem (moge sie mylic) mieli prawo uznac to za pomylke ich compilera/oddsmakera. Minute po rozpoczeciu meczu kursy nie mogly wzrosnac z 1.3 na 1.7 (postawiles po 1.7), chyba zeby w drugiej sekundzie byla czerwona kartka dla przeciwnikow Admiry  4. Ludzie, musicie byc przygotwani na rozne niespodzianki grajac w legendarnym Bet-Then-Loose. Kto wklada dlon do gówna, musi sie liczyc z tym, ze paznokcie po wyjeciu dloni bedzie mial brudne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
(zaklad na Admire zawarty o 19:00 po kursie 1.7, gdzie wszedzie w sieci bylo 1.3)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
(mim zdaniem o 19:00 zorientowales sie, ze cos tu nie gra, zagrales na Admire i gdy okazalo sie, ze nic wiecej nie przyjma (limit?), pograles alternatywne bledy oddsamakera typu -1.5 lub HT)
Nie zebym bronil tych s................ów (mnie tez nieraz oskubali), ale probuje dojsc co tam sie zdarzylo, skoro siec ma 1.25-1.3, Ty nagle w pierwszej minucie meczu strzelasz po kursie 1.7. Po prostu, moim zdaniem, zauwazyles pomylke bukmachera (moge sie mylic, jesli tak, to sorki) i starales sie ja wykorzystac grajac potem na inne warianty (-1.5 i HT_)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123 |
Panowie - jestem w szoku. Bwin uznał reklamację mojego zakładu w meczu Admiry. Z tym, że u mnie chodziło o wygraną 5 PLN. Napisali, że w drodze wyjątku ku zadowoleniu graczy przywracają mi wygraną i to wbrew ich regulaminowi. Stało się to po tym, jak zadałem i dwa pytania: - po pierwsze jak ja mam odróżnić błędnie wystawiony zakład od prawidłowo wystawionego zakładu - po drugie czy dla firmy BWIN obracającej milionami euro starta 5 pln z powodu mojej wygranej jest aż tak bardzo dotkliwa, że nie chcą uznać mi tej wygranej. I jeszcze zaapelowałem do ich honoru I uznali tę argumentację - niesamowite !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Jesli jest jakis plus, to dla pocieszenia dodam, ze sa buki, ktore potrafia Ci siepnac konto i kase z konta, jesli uznaja, ze zagrales, zeby wykorzystac blad compilera. To pewnie dla Ciebie zadne pocieszenie, ale zawsze.
Nie cierpie Bwinu, az mi zal dupe sciska, ze wypowiadam sie jakby w ich obronie. Gdybym mogl, to bym podpalil siedzibe Bwin (o ile taka maja na Ziemi, podejrzewam, ze pod wplywem reklamacji przeniesli sie na MArsa).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Panowie - jestem w szoku. Bwin uznał reklamację mojego zakładu w meczu Admiry. Z tym, że u mnie chodziło o wygraną 5 PLN. Napisali, że w drodze wyjątku ku zadowoleniu graczy przywracają mi wygraną i to wbrew ich regulaminowi. I jeszcze zaapelowałem do ich honoru Jerzyk, te dwa pojecia: "honor" i "bwin" to sa pojecia wzajemnie sie WYKLUCZAJACE. Nie ludzmy sie, ze gdybys zagral za 10.000 (to nie przytyk do stawki, jaka postawiles, po prostu wale jakas liczbę), to bwin by Ci wyplacil kase. NO WAY JOSE!!!!!!!!!!!!! Na 5 PLN moga sobie pozwolic, pierdoląc, ze "ku zadowoleniu graczy" (licza, ze rozeslesz te informacje po forach i nzajomych i beda mieli 567 nowych klientow).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
ciekawe czy Gandhiemu wyplaca te 5.000 PLN, BAAAARDZO watpie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|