Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16
Gandhi #3900103 29/05/2010 04:39
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by Gandhi
Czasami bwin potrafi nieźle wyruchać:

[Linked Image]

Średnia krajowa w plecy (nawet ponad).
Dodam, że gram tam dużo i często, więc już zauważyłem, że takie anulowania bwin robi dość często, choć nigdy mi nie skasował 3 grubych zakładów w jednym spotkaniu. No i oczywiście NIGDY nie został anulowany zakład przegrany, zawsze wygrane.

Tutaj jestem wyjątkowo wkurzony, bo nie mogłem być do końca przy meczu i po pierwszej bramce skontrowałem wszystkie zakłady, więc nie dość, że nie wygrałem, to sporo przegrałem.

Bonus: Unibet
Gandhi #3900107 29/05/2010 04:40
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Uprzedzając pytania skontrowałem w innym buku.

Gandhi #3900364 29/05/2010 17:20
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
Te de....e z bwinu są po prostu niesamowici. Jak napisałem do nich, żeby mi wyjaśnili na czym polegał ich błąd w podaniu kursu na ten mecz Admiry, to w odpowiedzi napisali, żebym... śledził kursy. Ale do k... na czym polega to śledzenie ich kursów. Jak to rozumieć ? To ja mam zgadywać, który ich kurs ze wszystkich przez nich wystawionych jest błędny ?
Nie chodzi m o te moje głupie 5 złotych wygranej z tego meczu, tylko wk..a mnie sytuacja, że ten bwin w każdej chwili może anulować każdy wygrany zakład twierdząc, że ten akurat kurs był pomyłką.
A ja przecież zwycięśtwo Admiry obstawiłem tylko przy kursie 1.57 w 6. minucie meczu, kiedy było jeszcze 0:0. To gdzie tu jest błędny kurs ?. Ja rozumiem, żeby kurs 1.57 na Admirę był przy jej prowadzeniu 2:0, ale przy 0:0 jest to zupełnie naturalne.
Co za oszukańczy i bezczelny bukmacher z tego bwinu7

Jerzyk63 #3900674 29/05/2010 19:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Ciężko będzie coś wywalczyć Gamdhi. początek meczu i kursy powinny się mniej więcej pokrywać z tym co bwin miał w ofercie normalnej.
CZysty win było 1.25 , handi po 1.65, halftime po 1.7
Kursy na live były za ładne by prawdziwe, inna sprawa że cwaniaczki z bwinu czekają z anulowaniem do końca meczu, i anulują w zależności od wyniku

gryzonko #3901514 30/05/2010 01:02
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
Gdyby ten bwin miał choć odrobinę honoru i przyzwoitośći uznałby swój błąd. Ale to jest właśnie bwin - symbol oszukiwania graczy w wyjątkowo bezczelny sposób

Jerzyk63 #3901777 30/05/2010 02:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
grajcie z BWIN dalej podpuszcza kursem a pozniej anuluja albo beda problemy z wyplata

KUERTEN. #3901819 30/05/2010 03:44
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336
ja mam pytanie - czy przez weekend bwin wypłaca na mb?

Safinho #3901832 30/05/2010 03:53
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
Originally Posted by Safinho
ja mam pytanie - czy przez weekend bwin wypłaca na mb?

Wypłacają

joker79 #3901842 30/05/2010 04:00
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336
thx

Safinho #3901956 30/05/2010 04:50
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Jestem odmiennego zdania, mnie bwin nigdy nie wypłacił w weekend.

Gandhi #3901971 30/05/2010 04:58
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Mógłbyś - Gandhi - powiedzieć, co Ci Bwin odpowiedział,
tzn. co było powodem anulowania.

akagi #3902391 30/05/2010 21:13
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Quote
Uprzejmie informujemy, że wniesiony przez Pana zakłady na: TSV Hartberg - FC Trenkwalder Admira; musiały zostać niestety anulowane ze względu na błąd przy wprowadzaniu kursów. Stawka wniesiona na ten zakład została zwrócona na Pana konto bwin. Jeśli zakład ten był częścią zakładu kombinacyjnego, został wyliczony według kursu 1,00.
Dołączono także cytat paru punktów z regulaminu.

Gandhi #3902435 30/05/2010 21:38
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Proponowałbym Ci dać im pisemnie czas np do środy, na zweryfikowanie tej decyzji, a następnie powiadomienie ich, że od czwartku będziesz, udokumentowany Swój przypadek, rozpowszechniał we wszystkich znanych Ci, internetowych forach bukmacherskich Europy, z dużą częstotliwością.
To byłby Twój dopiero pierwszy krok.
Cała korespondencja z nimi musi być prowadzona w sposób kulturalny, bez zbytniej emocjonalności, a zarazem być tylko w takim stopniu stanowcza, żeby zostawić im furtkę na honorowy odwrót.

PS. Zakładam, że prawo jest w 100 %, po Twojej stronie,
bo tylko wtedy jakiekolwiek działania, mają sens.

Gandhi #3902512 30/05/2010 22:09
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by Gandhi
Czasami bwin potrafi nieźle wyruchać:

[Linked Image]

Średnia krajowa w plecy (nawet ponad).

1. Przykro
2. "Czasami bwin potrafi nieźle wyruchać" - tylko CZASAMI?
3. Powszechne kursy w sieci byly po 1.3 na Admire, wiec moim zdaniem (moge sie mylic) mieli prawo uznac to za pomylke ich compilera/oddsmakera. Minute po rozpoczeciu meczu kursy nie mogly wzrosnac z 1.3 na 1.7 (postawiles po 1.7), chyba zeby w drugiej sekundzie byla czerwona kartka dla przeciwnikow Admiry smile

4. Ludzie, musicie byc przygotwani na rozne niespodzianki grajac w legendarnym Bet-Then-Loose. Kto wklada dlon do gówna, musi sie liczyc z tym, ze paznokcie po wyjeciu dloni bedzie mial brudne.


Bombej22 #3902516 30/05/2010 22:11
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
(zaklad na Admire zawarty o 19:00 po kursie 1.7, gdzie wszedzie w sieci bylo 1.3)

Bombej22 #3902525 30/05/2010 22:15
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
(mim zdaniem o 19:00 zorientowales sie, ze cos tu nie gra, zagrales na Admire i gdy okazalo sie, ze nic wiecej nie przyjma (limit?), pograles alternatywne bledy oddsamakera typu -1.5 lub HT)

Nie zebym bronil tych s................ów (mnie tez nieraz oskubali), ale probuje dojsc co tam sie zdarzylo, skoro siec ma 1.25-1.3, Ty nagle w pierwszej minucie meczu strzelasz po kursie 1.7. Po prostu, moim zdaniem, zauwazyles pomylke bukmachera (moge sie mylic, jesli tak, to sorki) i starales sie ja wykorzystac grajac potem na inne warianty (-1.5 i HT_)

Bombej22 #3902527 30/05/2010 22:16
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
Panowie - jestem w szoku.
Bwin uznał reklamację mojego zakładu w meczu Admiry.
Z tym, że u mnie chodziło o wygraną 5 PLN.
Napisali, że w drodze wyjątku ku zadowoleniu graczy przywracają mi wygraną i to wbrew ich regulaminowi.
Stało się to po tym, jak zadałem i dwa pytania:
- po pierwsze jak ja mam odróżnić błędnie wystawiony zakład od prawidłowo wystawionego zakładu
- po drugie czy dla firmy BWIN obracającej milionami euro starta 5 pln z powodu mojej wygranej jest aż tak bardzo dotkliwa, że nie chcą uznać mi tej wygranej.
I jeszcze zaapelowałem do ich honoru
I uznali tę argumentację - niesamowite !!!!!

Bombej22 #3902536 30/05/2010 22:19
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Jesli jest jakis plus, to dla pocieszenia dodam, ze sa buki, ktore potrafia Ci siepnac konto i kase z konta, jesli uznaja, ze zagrales, zeby wykorzystac blad compilera. To pewnie dla Ciebie zadne pocieszenie, ale zawsze.

Nie cierpie Bwinu, az mi zal dupe sciska, ze wypowiadam sie jakby w ich obronie. Gdybym mogl, to bym podpalil siedzibe Bwin (o ile taka maja na Ziemi, podejrzewam, ze pod wplywem reklamacji przeniesli sie na MArsa).

Jerzyk63 #3902541 30/05/2010 22:22
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by Jerzyk63
Panowie - jestem w szoku.
Bwin uznał reklamację mojego zakładu w meczu Admiry.
Z tym, że u mnie chodziło o wygraną 5 PLN.
Napisali, że w drodze wyjątku ku zadowoleniu graczy przywracają mi wygraną i to wbrew ich regulaminowi.
I jeszcze zaapelowałem do ich honoru

Jerzyk, te dwa pojecia: "honor" i "bwin" to sa pojecia wzajemnie sie WYKLUCZAJACE. Nie ludzmy sie, ze gdybys zagral za 10.000 (to nie przytyk do stawki, jaka postawiles, po prostu wale jakas liczbę), to bwin by Ci wyplacil kase. NO WAY JOSE!!!!!!!!!!!!! Na 5 PLN moga sobie pozwolic, pierdoląc, ze "ku zadowoleniu graczy" (licza, ze rozeslesz te informacje po forach i nzajomych i beda mieli 567 nowych klientow).

Bombej22 #3902550 30/05/2010 22:25
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
ciekawe czy Gandhiemu wyplaca te 5.000 PLN, BAAAARDZO watpie.

Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 2,842 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1