Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 25 1 2 22 23 24 25
qenius #3903507 31/05/2010 04:34
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Tomek GSM smile

Bonus: Unibet
qenius #3903508 31/05/2010 04:34
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
takkkkkkkkkkkkkkkk hura hura hura hura

qenius #3903509 31/05/2010 04:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Tomek piwo
szkoda tylko tego zwrotu na Jużnym smirk

Bush #3903511 31/05/2010 04:35
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
Originally Posted by Bush
Teraz tylko utrzymać podanie i przy bardzo dobrych wiatrach możemy ten mecz skończyć jeszcze dzisiaj wink

No i udało się. Brawo Pepik!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by AlexDelPiero
Tomek piwo
szkoda tylko tego zwrotu na Jużnym smirk
szkoda to mi 100 euro ktore przejebalem przez tego Jo... nie chce go obrazac ale wkurwil mnie strasznie.

qenius #3903513 31/05/2010 04:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by qenius
Originally Posted by AlexDelPiero
Tomek piwo
szkoda tylko tego zwrotu na Jużnym smirk
szkoda to mi 100 euro ktore przejebalem przez tego Jo... nie chce go obrazac ale wurwil mnie strasznie.

qenius #3903516 31/05/2010 04:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Originally Posted by qenius
Originally Posted by qenius
Originally Posted by AlexDelPiero
Tomek piwo
szkoda tylko tego zwrotu na Jużnym smirk
szkoda to mi 100 euro ktore przejebalem przez tego Jo... nie chce go obrazac ale wurwil mnie strasznie.
dla mnie Tsonga na ziemi to nie jest jakis wybitny grajek
ale fakt, mogl skreczowac od razu po trainerze

qenius #3903522 31/05/2010 04:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Dawid ale czym tak Cie wkurzył? Kontuzją?
Przecież widać to było od połowy seta i mogłeś jeszcze uciekać z rynku. To bardziej Twoja wina,że wtopiłeś to 100euro im szybciej zdasz sobie z tego sprawę tym lepiej będziesz grał później piwo
Inna sprawa jakbyś nie oglądał meczu, wtedy to rzeczywiście duży pech.

MagiK #3903523 31/05/2010 04:41
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,705
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,705
Likes: 10
można ten punkt podpiąć pod krecz?
"In the event of a match not being completed all match and set betting will be void."

qenius #3903524 31/05/2010 04:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
poszlo @3.5 na Gabe na jutro, wydaje mi sie ze jest to idelany mecz do roznic kursowych.

MagiK #3903527 31/05/2010 04:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by MagiK
Dawid ale czym tak Cie wkurzył? Kontuzją?
Przecież widać to było od połowy seta i mogłeś jeszcze uciekać z rynku. To bardziej Twoja wina,że wtopiłeś to 100euro im szybciej zdasz sobie z tego sprawę tym lepiej będziesz grał później piwo
Inna sprawa jakbyś nie oglądał meczu, wtedy to rzeczywiście duży pech.
wiesz co? może mówię w nerwach ale postawiłem na niego 100 euro. czekałem juz na zwrot bo widzialem co sie dzieje ale niestety sie nie doczekalem, bo zaczeli Jo masowac. kursy 1.15 nie bylo jak kontrowac.

szkoda mi bylo ze nie skonczyl przy 5-2. ale coz, mowi sie trudno zyje sie dalej wink

jutro tez jest mecz wink

qenius #3903529 31/05/2010 04:43
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,705
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,705
Likes: 10
narazie mój buk rozliczył Sode i Berdycha ale Tsongi nie:/

Sensei #3903532 31/05/2010 04:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
MagiK co grasz? smile
kurcze nie wiem nawet jak na imię masz wink

Sensei #3903533 31/05/2010 04:45
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
3.5 na Gabe na pewno value, w 6 meczach na tym turnieju nie stracił jeszcze seta, a Melzer to przecież żadna gwiazda, ot zwykły solidny grajek.

qenius #3903535 31/05/2010 04:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Jak napisałem na forum,żeby uciekać z rynku kurs na Youzhnego był w okolicach 1,35. Piszę to tylko dlatego,że sam popełniłem wiele razy ten błąd, nadal mi się to czasem zdarza,ale bardzo rzadko.

@Alex nie mógł raczej zejść przy 5-2 chyba,że nie mógłby chodzić. Po to brał medicala żeby później wyjść i sprawdzić czy mu to coś pomogło.

MagiK #3903545 31/05/2010 04:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
wie ktos jak wygladaja statsy Gaby z leworecznymi?

MagiK #3903548 31/05/2010 04:51
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
nie przesadzajmy taki gaba w cwiercfinale to juz by bylo za duzo...typek ktory w chalengerach w Polsce nie ogarnia.....a Melzer solidy bo solidny ale Verdasco(Masters Madrid),Ferrer to duzo wiecej niz słaby na clayu Roddick

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by MagiK
Jutro dobre mecze, ale na uczelni będę więc nici z gry... wrzucę co myślę może ktoś skorzysta wink

Melzer - Gaba obaj w ostatniej rundzie grali bardzo dobrze. Tym razem spodziewam się długiego pojedynku, może nawet 5 setów i gry błędów. Dlatego też uważam kursy na Melzera za ustawione za nisko i polecam
lay Melzer 1,41 i back w okolicach 1,7-1,8 wedle uznania

Djoko - Ginepri też kursy za nisko ustawione na Djoka, ale tu już większe ryzyko tzn. po breaku Djoka w pierwszym secie możliwe,że kursy już nie wrócą do pierwotnego poziomu. Do tego nawet przy równowadze gemowej w pierwszym secie kursy nie będą się bardzo wahać. Dla mnie no bet.

Verdasco - Almagro NO BET.
Nie widziałem Verdasco w ostatnim spotkaniu, a Almagro prezentował się niby dobrze tylko,że na tle Dlogopolova który zagrał wczoraj bardzo przeciętnie. Zobaczymy jak zagra z poważnym przeciwnikiem.


Genius priv.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
tak patrze na wyniki Melzera to porazki na ziemi tylko z dobrymi grajkami, nie liczac Pecznera tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by AlexDelPiero
tak patrze na wyniki Melzera to porazki na ziemi tylko z dobrymi grajkami, nie liczac Pecznera tongue
a jak patrzyłeś na Ferrera to z kim miał porażki tongue

Strona 24 z 25 1 2 22 23 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, alfa, Kretol, rafal08, rymoholik, bukma, aker, Akhu, latajaca_holenderka, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,089
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1