|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Tomek GSM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
Tomek  szkoda tylko tego zwrotu na Jużnym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Teraz tylko utrzymać podanie i przy bardzo dobrych wiatrach możemy ten mecz skończyć jeszcze dzisiaj  No i udało się. Brawo Pepik!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Tomek  szkoda tylko tego zwrotu na Jużnym  szkoda to mi 100 euro ktore przejebalem przez tego Jo... nie chce go obrazac ale wkurwil mnie strasznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Tomek  szkoda tylko tego zwrotu na Jużnym  szkoda to mi 100 euro ktore przejebalem przez tego Jo... nie chce go obrazac ale wurwil mnie strasznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
Tomek  szkoda tylko tego zwrotu na Jużnym  szkoda to mi 100 euro ktore przejebalem przez tego Jo... nie chce go obrazac ale wurwil mnie strasznie. dla mnie Tsonga na ziemi to nie jest jakis wybitny grajek ale fakt, mogl skreczowac od razu po trainerze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Dawid ale czym tak Cie wkurzył? Kontuzją? Przecież widać to było od połowy seta i mogłeś jeszcze uciekać z rynku. To bardziej Twoja wina,że wtopiłeś to 100euro im szybciej zdasz sobie z tego sprawę tym lepiej będziesz grał później Inna sprawa jakbyś nie oglądał meczu, wtedy to rzeczywiście duży pech.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713 Likes: 10 |
można ten punkt podpiąć pod krecz? "In the event of a match not being completed all match and set betting will be void."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
poszlo @3.5 na Gabe na jutro, wydaje mi sie ze jest to idelany mecz do roznic kursowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Dawid ale czym tak Cie wkurzył? Kontuzją? Przecież widać to było od połowy seta i mogłeś jeszcze uciekać z rynku. To bardziej Twoja wina,że wtopiłeś to 100euro im szybciej zdasz sobie z tego sprawę tym lepiej będziesz grał później Inna sprawa jakbyś nie oglądał meczu, wtedy to rzeczywiście duży pech. wiesz co? może mówię w nerwach ale postawiłem na niego 100 euro. czekałem juz na zwrot bo widzialem co sie dzieje ale niestety sie nie doczekalem, bo zaczeli Jo masowac. kursy 1.15 nie bylo jak kontrowac. szkoda mi bylo ze nie skonczyl przy 5-2. ale coz, mowi sie trudno zyje sie dalej  jutro tez jest mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713 Likes: 10 |
narazie mój buk rozliczył Sode i Berdycha ale Tsongi nie:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
MagiK co grasz? kurcze nie wiem nawet jak na imię masz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
3.5 na Gabe na pewno value, w 6 meczach na tym turnieju nie stracił jeszcze seta, a Melzer to przecież żadna gwiazda, ot zwykły solidny grajek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Jak napisałem na forum,żeby uciekać z rynku kurs na Youzhnego był w okolicach 1,35. Piszę to tylko dlatego,że sam popełniłem wiele razy ten błąd, nadal mi się to czasem zdarza,ale bardzo rzadko.
@Alex nie mógł raczej zejść przy 5-2 chyba,że nie mógłby chodzić. Po to brał medicala żeby później wyjść i sprawdzić czy mu to coś pomogło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
wie ktos jak wygladaja statsy Gaby z leworecznymi?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
nie przesadzajmy taki gaba w cwiercfinale to juz by bylo za duzo...typek ktory w chalengerach w Polsce nie ogarnia.....a Melzer solidy bo solidny ale Verdasco(Masters Madrid),Ferrer to duzo wiecej niz słaby na clayu Roddick
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Jutro dobre mecze, ale na uczelni będę więc nici z gry... wrzucę co myślę może ktoś skorzysta Melzer - Gaba obaj w ostatniej rundzie grali bardzo dobrze. Tym razem spodziewam się długiego pojedynku, może nawet 5 setów i gry błędów. Dlatego też uważam kursy na Melzera za ustawione za nisko i polecam lay Melzer 1,41 i back w okolicach 1,7-1,8 wedle uznania Djoko - Ginepri też kursy za nisko ustawione na Djoka, ale tu już większe ryzyko tzn. po breaku Djoka w pierwszym secie możliwe,że kursy już nie wrócą do pierwotnego poziomu. Do tego nawet przy równowadze gemowej w pierwszym secie kursy nie będą się bardzo wahać. Dla mnie no bet. Verdasco - Almagro NO BET. Nie widziałem Verdasco w ostatnim spotkaniu, a Almagro prezentował się niby dobrze tylko,że na tle Dlogopolova który zagrał wczoraj bardzo przeciętnie. Zobaczymy jak zagra z poważnym przeciwnikiem. Genius priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
tak patrze na wyniki Melzera to porazki na ziemi tylko z dobrymi grajkami, nie liczac Pecznera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
tak patrze na wyniki Melzera to porazki na ziemi tylko z dobrymi grajkami, nie liczac Pecznera  a jak patrzyłeś na Ferrera to z kim miał porażki 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|