|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
chyba żartujesz 1.45 na Sodę ? Myślałem, że koło 1.7 kursy będą i 2 na Berdycha. No to chyba mamy prezent na dzień dziecka za dwa dni. To już na samego seta kursy po 1.30 będą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139 |
panowie znalazłem cos takiego odnosnie meczu Federera czy jest do sprawdzenia http://sport.interia.pl/tenis/news/sensacja-na-kortach-rolanda-garrosa-odpadl/komentarze,1487221,,30889226
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tomuś 2.45-2.74 ale to jeszcze 2 dni, tak że pewnie się w jakimś stopniu zmieni
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
chyba żartujesz 1.45 na Sodę ? Myślałem, że koło 1.7 kursy będą i 2 na Berdycha. No to chyba mamy prezent na dzień dziecka za dwa dni. To już na samego seta kursy po 1.30 będą. tobet 1,5 - 2,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ale jutro nie ma co grać, chyba że ktoś gustuje w czelkach. Jedynie pączuszek ma kurs do zastanowienia i na Nowaka widzę lekkie korekty w górę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139 |
Ale jutro nie ma co grać, chyba że ktoś gustuje w czelkach. Jedynie pączuszek ma kurs do zastanowienia i na Nowaka widzę lekkie korekty w górę. http://www.onet.tv/przemiana-anny-kalaty,6849444,1,klip.html#
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139 |
Ale jutro nie ma co grać, chyba że ktoś gustuje w czelkach. Jedynie pączuszek ma kurs do zastanowienia i na Nowaka widzę lekkie korekty w górę. http://www.onet.tv/przemiana-anny-kalaty,6849444,1,klip.html# sory pomylka mial byc ten link http://sport.interia.pl/tenis/news/sensacja-na-kortach-rolanda-garrosa-odpadl/komentarze,1487221,,30889226
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850 |
Ale jutro nie ma co grać, chyba że ktoś gustuje w czelkach. Jedynie pączuszek ma kurs do zastanowienia i na Nowaka widzę lekkie korekty w górę. Czelki są boskie i wchodzą jak w masło VAMOSSSSSSSSSSSSSSS RAFA
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czelki są boskie i wchodzą jak w masło VAMOSSSSSSSSSSSSSSS RAFA Dzisiaj masz rację. Prostiejov 10/1 dla faworytów Furth 8/4 Rzym 6/1 Ale myślisz, że ta tendencja będzie trwała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Francesca tez pieknie towarzyskie meczyki widze tradycyjnie jak w maslo ale to juz inna bajka CHMURY WYPIERD... !!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
chyba sobie żartujesz z tym Sodą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,526 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,526 Likes: 10 |
jutro Stosur+Jankovic+Djokovic taki tripelek mi sie widzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
chyba sobie żartujesz z tym Sodą sam przeciw wszystkim  ale glownie musze coolbeta jutro dopasc i oliego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
gdzie pisałeś, bo mi umkło. Sam bym Ci kazał się puknąć w głowę  a Schiavone to ja od dwóch dni mówiłem, że wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
gdzie pisałeś, bo mi umkło. Sam bym Ci kazał się puknąć w głowę  a Schiavone to ja od dwóch dni mówiłem, że wygra  mnie tu wysmiewali i zlosliwie rozmawiali , na chacie tu wymiana zdan byla wczoraj bodajze rano no wiem wiem , odnosnie Francesc sie zgadzalismy idealnie , bedzie final ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Sode z Fedem pobralo sie i Sode @15.00 na win turnieju 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
panowie znalazłem cos takiego odnosnie meczu Federera czy jest do sprawdzenia http://sport.interia.pl/tenis/news/sensacja-na-kortach-rolanda-garrosa-odpadl/komentarze,1487221,,30889226 Gdzie sie wchodzi w te statsy na betfair bo jestem ciekaw tego zagrania przy 6/3 dla Fedexa ; >
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,526 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,526 Likes: 10 |
poszło na stosur i niech sie dzieje co chce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Sode z Fedem pobralo sie i Sode @15.00 na win turnieju  Ani ani  Berdych go wyrzuci  a Schiavone sam nie wiem, bo Elena to teraz tajemnica, niby kontuzje sama ma, ale rywalki też coś ciągnie, mimo wszystko mam do Niej małą słabość i chyba odpuszczę. Serena, Melzer, Berdych tu widzę jakieś możliwe inwestycje.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|