Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 58 z 59 1 2 56 57 58 59
akagi #3907390 02/06/2010 04:54
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
chyba żartujesz 1.45 na Sodę ? Myślałem, że koło 1.7 kursy będą i 2 na Berdycha. No to chyba mamy prezent na dzień dziecka za dwa dni. To już na samego seta kursy po 1.30 będą.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
panowie znalazłem cos takiego odnosnie meczu Federera czy jest do sprawdzenia http://sport.interia.pl/tenis/news/sensacja-na-kortach-rolanda-garrosa-odpadl/komentarze,1487221,,30889226

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
TomuÅ› 2.45-2.74
ale to jeszcze 2 dni, tak że pewnie się w jakimś stopniu zmieni

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by młody gniewny
chyba żartujesz 1.45 na Sodę ? Myślałem, że koło 1.7 kursy będą i 2 na Berdycha. No to chyba mamy prezent na dzień dziecka za dwa dni. To już na samego seta kursy po 1.30 będą.
tobet 1,5 - 2,6

kfjatek #3907411 02/06/2010 05:08
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ale jutro nie ma co grać,
chyba że ktoś gustuje w czelkach.
Jedynie pÄ…czuszek ma kurs do zastanowienia
i na Nowaka widzę lekkie korekty w górę.

akagi #3907414 02/06/2010 05:11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
Originally Posted by akagi
Ale jutro nie ma co grać,
chyba że ktoś gustuje w czelkach.
Jedynie pÄ…czuszek ma kurs do zastanowienia
i na Nowaka widzę lekkie korekty w górę.
http://www.onet.tv/przemiana-anny-kalaty,6849444,1,klip.html#

Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
Originally Posted by ratuÅ›
Originally Posted by akagi
Ale jutro nie ma co grać,
chyba że ktoś gustuje w czelkach.
Jedynie pÄ…czuszek ma kurs do zastanowienia
i na Nowaka widzę lekkie korekty w górę.
http://www.onet.tv/przemiana-anny-kalaty,6849444,1,klip.html#
sory pomylka mial byc ten link http://sport.interia.pl/tenis/news/sensacja-na-kortach-rolanda-garrosa-odpadl/komentarze,1487221,,30889226

akagi #3907423 02/06/2010 05:13
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
Originally Posted by akagi
Ale jutro nie ma co grać,
chyba że ktoś gustuje w czelkach.
Jedynie pÄ…czuszek ma kurs do zastanowienia
i na Nowaka widzę lekkie korekty w górę.

Czelki są boskie i wchodzą jak w masło smile


VAMOSSSSSSSSSSSSSSS RAFA

wiluu #3907440 02/06/2010 05:19
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by wiluu
Czelki są boskie i wchodzą jak w masło smile


VAMOSSSSSSSSSSSSSSS RAFA

Dzisiaj masz racjÄ™.
Prostiejov 10/1 dla faworytów
Furth 8/4
Rzym 6/1
Ale myślisz, że ta tendencja będzie trwała.

akagi #3907454 02/06/2010 05:32
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ROBIN , ROBIN SODERLING piwo hura hura aplauz

maaacie wszyscy co mnie wysmiewali i atakowali , ze chyba sobie zartuje boks

craax #3907458 02/06/2010 05:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Francesca tez pieknie smile

towarzyskie meczyki widze tradycyjnie jak w maslo ale to juz inna bajka

CHMURY WYPIERD... !!!!!!!

craax #3907460 02/06/2010 05:34
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by craax
ROBIN , ROBIN SODERLING piwo hura hura aplauz

maaacie wszyscy co mnie wysmiewali i atakowali , ze chyba sobie zartuje boks

chyba sobie żartujesz z tym Sodą

craax #3907461 02/06/2010 05:35
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
jutro Stosur+Jankovic+Djokovic taki tripelek mi sie widzi

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by craax
ROBIN , ROBIN SODERLING piwo hura hura aplauz

maaacie wszyscy co mnie wysmiewali i atakowali , ze chyba sobie zartuje boks

chyba sobie żartujesz z tym Sodą

sam przeciw wszystkim smile ale glownie musze coolbeta jutro dopasc i oliego wink

craax #3907465 02/06/2010 05:38
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
gdzie pisałeś, bo mi umkło. Sam bym Ci kazał się puknąć w głowę smile

a Schiavone to ja od dwóch dni mówiłem, że wygra grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by młody gniewny
gdzie pisałeś, bo mi umkło. Sam bym Ci kazał się puknąć w głowę smile

a Schiavone to ja od dwóch dni mówiłem, że wygra grin

mnie tu wysmiewali i zlosliwie rozmawiali , na chacie tu wymiana zdan byla wczoraj bodajze rano grin

no wiem wiem , odnosnie Francesc sie zgadzalismy idealnie , bedzie final ? grin

craax #3907467 02/06/2010 05:40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Sode z Fedem pobralo sie i Sode @15.00 na win turnieju wink

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by ratuÅ›
panowie znalazłem cos takiego odnosnie meczu Federera czy jest do sprawdzenia http://sport.interia.pl/tenis/news/sensacja-na-kortach-rolanda-garrosa-odpadl/komentarze,1487221,,30889226

Gdzie sie wchodzi w te statsy na betfair bo jestem ciekaw tego zagrania przy 6/3 dla Fedexa ; >

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
poszło na stosur i niech sie dzieje co chce

craax #3907478 02/06/2010 05:47
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by craax
Sode z Fedem pobralo sie i Sode @15.00 na win turnieju wink

Ani ani smile Berdych go wyrzuci smile

a Schiavone sam nie wiem, bo Elena to teraz tajemnica, niby kontuzje sama ma, ale rywalki też coś ciągnie, mimo wszystko mam do Niej małą słabość i chyba odpuszczę.

Serena, Melzer, Berdych tu widzę jakieś możliwe inwestycje.

Strona 58 z 59 1 2 56 57 58 59

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, $-man, alfa, ElNinho[mmdea], burbon, poozon, Sensei, bukma, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,799 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1