Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 28 1 2 15 16 17 18 19 27 28
oli #3911384 04/06/2010 23:11
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510
Likes: 10
10%

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Pizza-man
co za cymbal looooooooooooooooool zlamac sie w takim momencie

Co napiszesz jak się połamie przy *4-5 *30-40 ?

looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool ?

Sensei #3911387 04/06/2010 23:12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
po co ten berdych gra te slisy :/ kazdy prawi soda konczy jak chce

Goget #3911388 04/06/2010 23:12
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Pizza-man
co za cymbal looooooooooooooooool zlamac sie w takim momencie

Co napiszesz jak się połamie przy *4-5 *30-40 ?

looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool ?
looooooooooooooooool2
na tym forum jak nasz typ zawodzi to się z niego śmiejemy

Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
Originally Posted by Grzes123
Jakie szanse, wg ogladajacych, na to ze Berdych jednak wygra?

40%

kuslin #3911390 04/06/2010 23:13
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
imc Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Originally Posted by kuslin
Czemu teraz wpisują się ci którzy mają Sode, a nie ma tych którzy pisali tu w drugim i trzecim secie?
kuslin, a Ty gdzie byłeś w czasie pierwszego, drugiego i trzeciego seta? laugh

poza tym, większość z tych którzy grali Berdycha pisała o tym już wczoraj, dziś przed meczem albo (jak ja) w odpowiednim dziale mecz.pl, więc nie rób z nas idiotów, bo jakoś Twoich typów przed meczem nigdzie nie widziałem...

kuslin #3911391 04/06/2010 23:14
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Pes/Sre byl bp nie zlamaly to zaraz siostry zniszcza frown

Sensei #3911392 04/06/2010 23:15
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
no robin dajesz dajesz !!!

imc #3911393 04/06/2010 23:15
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
Originally Posted by imc
Originally Posted by kuslin
Czemu teraz wpisują się ci którzy mają Sode, a nie ma tych którzy pisali tu w drugim i trzecim secie?
kuslin, a Ty gdzie byłeś w czasie pierwszego, drugiego i trzeciego seta? laugh

poza tym, większość z tych którzy grali Berdycha pisała o tym już wczoraj, dziś przed meczem albo (jak ja) w odpowiednim dziale mecz.pl, więc nie rób z nas idiotów, bo jakoś Twoich typów przed meczem nigdzie nie widziałem...

Nie gram pre game tylko trading.

kuslin #3911396 04/06/2010 23:17
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
imc Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Originally Posted by kuslin
Originally Posted by imc
Originally Posted by kuslin
Czemu teraz wpisują się ci którzy mają Sode, a nie ma tych którzy pisali tu w drugim i trzecim secie?
kuslin, a Ty gdzie byłeś w czasie pierwszego, drugiego i trzeciego seta? laugh

poza tym, większość z tych którzy grali Berdycha pisała o tym już wczoraj, dziś przed meczem albo (jak ja) w odpowiednim dziale mecz.pl, więc nie rób z nas idiotów, bo jakoś Twoich typów przed meczem nigdzie nie widziałem...

Nie gram pre game tylko trading.
no to koncentruj się na oglądaniu meczu, bo Ci ważne fakty umykają...

imc #3911398 04/06/2010 23:18
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
z sodą jest jak z siostrami williams, jak chybiają to nie o centymetry a o metry

imc #3911400 04/06/2010 23:19
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
Originally Posted by imc
Originally Posted by kuslin
Originally Posted by imc
Originally Posted by kuslin
Czemu teraz wpisują się ci którzy mają Sode, a nie ma tych którzy pisali tu w drugim i trzecim secie?
kuslin, a Ty gdzie byłeś w czasie pierwszego, drugiego i trzeciego seta? laugh

poza tym, większość z tych którzy grali Berdycha pisała o tym już wczoraj, dziś przed meczem albo (jak ja) w odpowiednim dziale mecz.pl, więc nie rób z nas idiotów, bo jakoś Twoich typów przed meczem nigdzie nie widziałem...

Nie gram pre game tylko trading.
no to koncentruj się na oglądaniu meczu, bo Ci ważne fakty umykają...

Nie, to proste jak kostrukcja cepa, analizujesz, oceniasz i grasz oplacalne kursy w danym momencie. Natomiast jak źle analizujesz to żresz pasze laugh

Bilii #3911401 04/06/2010 23:20
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
laugh

widzieliscie kogo Stosur ograla w I rundzie RG 2009?

wieczor #3911402 04/06/2010 23:20
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
teraz lamanko robin

wieczor #3911403 04/06/2010 23:21
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Kamke 40:15 pozniej jeszcze 2 pilki na gema i przelamany puke

Boubson #3911404 04/06/2010 23:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Soda teraz lamie po final

Boubson #3911405 04/06/2010 23:22
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Boubson
laugh

widzieliscie kogo Stosur ograla w I rundzie RG 2009?
grin
jutro powtórka

Bilii #3911406 04/06/2010 23:22
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
Berdych ma minę jakby mu ktoś pograł Sode.

wieczor #3911407 04/06/2010 23:22
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
kamke puke

Jimmy #3911408 04/06/2010 23:23
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by Boubson
laugh

widzieliscie kogo Stosur ograla w I rundzie RG 2009?
grin
jutro powtórka

za rok final Kubot - Ouanna laugh

Strona 17 z 28 1 2 15 16 17 18 19 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,397
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1