|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,565 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,565 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
co za cymbal looooooooooooooooool zlamac sie w takim momencie Co napiszesz jak się połamie przy *4-5 *30-40 ? looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
po co ten berdych gra te slisy :/ kazdy prawi soda konczy jak chce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
co za cymbal looooooooooooooooool zlamac sie w takim momencie Co napiszesz jak się połamie przy *4-5 *30-40 ? looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool ? looooooooooooooooool2 na tym forum jak nasz typ zawodzi to się z niego śmiejemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98 |
Jakie szanse, wg ogladajacych, na to ze Berdych jednak wygra? 40%
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Czemu teraz wpisują się ci którzy mają Sode, a nie ma tych którzy pisali tu w drugim i trzecim secie? kuslin, a Ty gdzie byłeś w czasie pierwszego, drugiego i trzeciego seta?  poza tym, większość z tych którzy grali Berdycha pisała o tym już wczoraj, dziś przed meczem albo (jak ja) w odpowiednim dziale mecz.pl, więc nie rób z nas idiotów, bo jakoś Twoich typów przed meczem nigdzie nie widziałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
Pes/Sre byl bp nie zlamaly to zaraz siostry zniszcza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667 |
no robin dajesz dajesz !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98 |
Czemu teraz wpisują się ci którzy mają Sode, a nie ma tych którzy pisali tu w drugim i trzecim secie? kuslin, a Ty gdzie byłeś w czasie pierwszego, drugiego i trzeciego seta?  poza tym, większość z tych którzy grali Berdycha pisała o tym już wczoraj, dziś przed meczem albo (jak ja) w odpowiednim dziale mecz.pl, więc nie rób z nas idiotów, bo jakoś Twoich typów przed meczem nigdzie nie widziałem... Nie gram pre game tylko trading.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Czemu teraz wpisują się ci którzy mają Sode, a nie ma tych którzy pisali tu w drugim i trzecim secie? kuslin, a Ty gdzie byłeś w czasie pierwszego, drugiego i trzeciego seta?  poza tym, większość z tych którzy grali Berdycha pisała o tym już wczoraj, dziś przed meczem albo (jak ja) w odpowiednim dziale mecz.pl, więc nie rób z nas idiotów, bo jakoś Twoich typów przed meczem nigdzie nie widziałem... Nie gram pre game tylko trading. no to koncentruj się na oglądaniu meczu, bo Ci ważne fakty umykają...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
z sodą jest jak z siostrami williams, jak chybiają to nie o centymetry a o metry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98 |
Czemu teraz wpisują się ci którzy mają Sode, a nie ma tych którzy pisali tu w drugim i trzecim secie? kuslin, a Ty gdzie byłeś w czasie pierwszego, drugiego i trzeciego seta?  poza tym, większość z tych którzy grali Berdycha pisała o tym już wczoraj, dziś przed meczem albo (jak ja) w odpowiednim dziale mecz.pl, więc nie rób z nas idiotów, bo jakoś Twoich typów przed meczem nigdzie nie widziałem... Nie gram pre game tylko trading. no to koncentruj się na oglądaniu meczu, bo Ci ważne fakty umykają... Nie, to proste jak kostrukcja cepa, analizujesz, oceniasz i grasz oplacalne kursy w danym momencie. Natomiast jak źle analizujesz to żresz pasze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
widzieliscie kogo Stosur ograla w I rundzie RG 2009?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
Kamke 40:15 pozniej jeszcze 2 pilki na gema i przelamany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Soda teraz lamie po final
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
widzieliscie kogo Stosur ograla w I rundzie RG 2009?  jutro powtórka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98 |
Berdych ma minę jakby mu ktoś pograł Sode.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
kamke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
widzieliscie kogo Stosur ograla w I rundzie RG 2009?  jutro powtórka za rok final Kubot - Ouanna 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|