Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19
Kieras #3913387 06/06/2010 17:32
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
031902100423181853-7663 ciekawe jak dlugo bede czekal na pieniazki w tym rewelacyjnym buku
Mam 5 takich samych kuponow nie duza kasa ale kiedy od nichna 700 zloty zcekalem 8 dni zagralem u nich bo mieli fajna oferte a tak wogole to zwlekaja znowu z wynikami fatalny ten buk ,ciekawe czy btylko ja mam z tym WZB same problemy

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
wogole jesli ktos gra z was u nazimenych to gra w milenium ?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Dzehalevich
Daniilidou
Kanepi
Stader

Soda

boks

Ejdem #3913397 06/06/2010 17:55
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
S
SNH Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
Soda niiiiszczy !!!!!! dzis niiiiiiszczy !!!!!

SNH #3913398 06/06/2010 18:00
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by SNH
Soda niiiiszczy !!!!!! dzis niiiiiiszczy !!!!!

Rakiete po pierwszym secie

Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
S
SNH Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
Originally Posted by Amir_Khan
Originally Posted by SNH
Soda niiiiszczy !!!!!! dzis niiiiiiszczy !!!!!

Rakiete po pierwszym secie

zobaczysz smile nadal nie bedzie nawet istnial w tym meczu

SNH #3913406 06/06/2010 18:05
Dołączył: Jun 2010
Posty: 274
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 274
mecz legend tenisowych
# Gomez/Mcenroe - Bahrami/Leconte >>> http://sportstream24.com/watch_online_1

SNH #3913408 06/06/2010 18:08
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
witam
ja sam nie wiem jak ten mecz ugrysc ale wybralem dosc pewny zaklad ze soda wygra 1 swojego gema serwisowego @1,35 wydaje mi sie dosc pewne uwazam ze jak maja byc brejki to w pozniejszej fazie seta a nie na poczatku

cybi #3913413 06/06/2010 18:24
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
[Linked Image]

Niech wygra Robin grin

wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735

cybi #3913420 06/06/2010 18:36
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Originally Posted by cybi
witam
ja sam nie wiem jak ten mecz ugrysc ale wybralem dosc pewny zaklad ze soda wygra 1 swojego gema serwisowego @1,35 wydaje mi sie dosc pewne uwazam ze jak maja byc brejki to w pozniejszej fazie seta a nie na poczatku


smirk
A ja uwazam ze jak bedize break to w pierwsyzm gemie gdyz serwis nie bedzie wchodził tak ładnie jak w póxniejszych gemach ;]

Ejdem #3913421 06/06/2010 18:36
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by Ejdem
Dzehalevich
Daniilidou
Kanepi

dzwoniles, byles czy grales kwale gdzies indziej niz w fortunie ?

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
fonbet tez ma tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
under 35,5 w bet365 po 2,20?! gramy w ciemno...

dzis Rafa win - i to bedzie bardzo szybkie spotkanie... Soda mialby szanse z Rafa gdyby to byl np. cwiercfinal... powtarzam to od poniedzialku i dzis powtorze po raz kolejny - Soda sie totalnie zagotuje... on nie umie grac w najwazniejszych momentach i juz sie nie nauczy... beda dzis 2-3 metrowe auty i wielka rozpacz ze final na tak slabym poziomie stoi....

Soda - Roger 2010 --> super mecz Sody bo wczesniejsza faza
Soda - Roger 2009 --> Soda nie istnial bo to final

Soda - Nadal 2009 --> super mecz Sodey bo wczesniejsza faza
Soda - Nadal 2010 --> niestety znowu jednostronne finalowe widowisko

i niech nikt mi nie wmawia ze Soda dojrzal... bo widzialem jak mial szanse wygrac IW... Rafa odpadl, Roger odpadl, w finale czekal dziadek Ljuba, Soda gral najpiekniejszy tenis w calym turnieju... i co? i w polfinale z Roddem byl tak sztywny ze pilka walila po plandekach reklamowych... i to samo bedzie dzisiaj...

choc nawet nie wiecie jak bardzo chcialbym sie mylic...


Boubson #3913459 06/06/2010 19:23
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
cos czuje ze przegrales kase na tej 3 setowce z Rodem na IW tongue smile

Spoko, taki masz punkt widzenia niech Ci bedzie smile

Twoj bet Twoja kasa , kazdy ma do tego prawo.... jesli kazdy w ogole cokolwiek z tego meczu bedzie cos dzis grał wink


Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
a i owszem... ale bardziej mi chodzi o to ze na polsacie ten mecz widzialem... gdyby Rodd go wygral --> powiedzialbym trudno, takie juz nasze zycie... ale to nie Rodd wygral lecz Soda zawiodl totalnie...

jak dla mnie dzis dubelek:

Polska +1,5 i under 35,5 u Nadala --> widze ze kolega kompletnie sie nie zgadza piwo

Boubson #3913461 06/06/2010 19:30
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
postawilem soda +1.5 s za 1.6, jak soda bedzie dobrze gral to dorzuce pewnie jego win na livie

tyson #3913462 06/06/2010 19:30
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by tyson
postawilem soda +1.5 s za 1.6, jak soda bedzie dobrze gral to dorzuce pewnie jego win na livie
* +2.5s oczywiscie smile czyli ze ugra jeden

Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Originally Posted by Mr. Federer
Originally Posted by Ejdem
Dzehalevich
Daniilidou
Kanepi

dzwoniles, byles czy grales kwale gdzies indziej niz w fortunie ?

w fortunie ale teraz na te mecze patrzac to mi sie nie podobaja laugh

Boubson #3913470 06/06/2010 19:41
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by Boubson
a i owszem... ale bardziej mi chodzi o to ze na polsacie ten mecz widzialem... gdyby Rodd go wygral --> powiedzialbym trudno, takie juz nasze zycie... ale to nie Rodd wygral lecz Soda zawiodl totalnie...

jak dla mnie dzis dubelek:

Polska +1,5 i under 35,5 u Nadala --> widze ze kolega kompletnie sie nie zgadza piwo

z czego to wyczytales ze kompletnie tongue smile

oczywiscie bede kibicowal dzis Szwedowi aby jak najszybciej Roger pobil rekord Samprasa smile choc sadze ze bez problemu to dokona predzej czy pozniej i nie bedzie zwracał uwagi na wyliczanki z kalkulatora jakiegos Gogeta tongue co gdzie kto ile pkt broni smile Jesli straci 'jedynke' to taka sytuacja jeszcze bardziej zmobilizuje go do pracy na treningach bo ostatnimi miesiacami troche sie chyba za bardzo na nich opierniczał smile

Co do meczu niemcy-polska Tak gralem Niemców ale bez szalenstw i tb nie wykluczam smile

Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, $-man, betowiec, bukma, poozon, rymoholik, aker, Akhu), 2,326 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1